Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017 (pierwszy post)

1. Czy w życiu codziennym przebywając w gronie swoich znajomych często przeklinacie?
2, Co sądzicie o dziewczynach, które używają łaciny podwórkowej w dużej częstotliwości?
3. Co sądzicie o mężczyznach, którzy tak robią?
4. Ile Chuck Norris zrobił pompek?

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  23 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Najpierw przyjdziesz po mnie :D

Umowa stoi ;) Ale najlepiej wieczorem , bo wieczorem ciekawe rzeczy można zobaczyć ;D

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

ASZABENE
ASZABENE
  23 stycznia 2017

Oj zaczynam się o Was martwić d83dde31

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  23 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj zaczynam się o Was martwić

Nie potrzebnie ;D Przyłączasz się ? ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

ASZABENE
ASZABENE
  23 stycznia 2017

Nie znam się na tych wyprawach poza ciało czy jak to tam wygląda . Także raczej schadzki sobie nie urzadzimy d83dde0a

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  23 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie znam się na tych wyprawach poza ciało czy jak to tam wygląda . Także raczej schadzki sobie nie urzadzimy

Ja się dopiero uczę,a jeżeli chodzi o te zainteresowania paranormalne, to zawsze mnie to interesowały.Uwielbiam śnić i nie tylko ;) Mam bogatą wyobraźnie ;) A to będzie kolejnym ciekawym doświadczeniem ,wychodzenia z ciała ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

ASZABENE
ASZABENE
  23 stycznia 2017

Czasem wychodzę z siebie staje obok i jest mnie dwóch ,ale to tylko tak w przenośni d83dde0a

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Oj zaczynam się o Was martwić

Oj, może się zagalopowaliśmy z tymi aluzjami, przepraszam za natarczywość :D Nie zmienia to jednak faktu, że z niektórymi użytkownikami forum chętnie zamieniłbym parę słów na żywo :)
Podejmujesz wyzwanie?
ASZABENE
ASZABENE
  23 stycznia 2017

Trochę to dziwne ,ale zawsze miałem problem z komunikacją w cztery oczy . Ostatnimi czasy jednak łatwiej rozmawiać mi z ludźmi ,bo mam w podświadomości że ta rozmowa pozostaje między nami ,nigdzie nie jest zapisana i tyle Twojego ile zdołasz zapamiętać .
To odnośnie tej rozmowy na żywo

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017

Zawsze fajnie jest skonfrontować wyobrażenie użytkowników z forum ze stanem faktycznym. Jacy są naprawdę? Czy tacy przemądrzali jak na forum? Czy tacy atrakcyjni jak na zdjęciach? Kim są Ci bez twarzy jak slowamajamoc?

Konto usunięte
Konto usunięte: bo mam w podświadomości że ta rozmowa pozostaje między nami ,nigdzie nie jest zapisana i tyle Twojego ile zdołasz zapamiętać .

W internecie jedno potknięcie może czasem oznaczać totalną lawinę. Ktoś coś podłapie i lądujesz na YT, demotywatorach, jebzdzidach czy innych pokemonach. I stajesz się pośmiewiskiem na całą Polskę, a jeśli masz wyjątkowego pecha to i cały świat :D Koniec końców, rola internetu w kulturze staje się powolutku niepokojąca.
Podejmujesz wyzwanie?
praksyda
praksyda
  24 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Czy w życiu codziennym przebywając w gronie swoich znajomych często przeklinacie?


tak w pracy jak cos mi nie wyjdzie, to czasem sobie głosno przeklnę i nie mówię ze lece z wiązankami codziennie, ale co to za ludzie, którzy nigdy nie przeklną?
Eldim
Eldim: 2, Co sądzicie o dziewczynach, które używają łaciny podwórkowej w dużej częstotliwości?

Jak ktoś używa wulgaryzmów jako przecinki w zdaniu, to odsuwam się od takiej osoby, wszystko musi mieć swoje granice. przeci
Eldim
Eldim: Co sądzicie o mężczyznach, którzy tak robią?

j.w
Eldim
Eldim: 4. Ile Chuck Norris zrobił pompek?


Wszystkie.
CuteNinja
CuteNinja
  24 stycznia 2017
fristajla
fristajla: odwiedzić Cuteninja

Eldim
Eldim: Najpierw przyjdziesz po mnie :D

HALO, POLICJA?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: HALO, POLICJA?

Ja chciałem się jedynie grzecznie spytać czy dalej jedziemy na ten Runmageddon :D
Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  24 stycznia 2017
Eldim
Eldim: jedziemy

Jedziemy. Zamiast się szlajać po nocach poza ciałem, weź się w końcu za trening d83dde02
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  24 stycznia 2017

Ja będę biegł z papierosem w ustach i właśnie to trenuję :D Trzeba uważać, żeby dym do oka nie wpadał, bo piecze.

Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  24 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: HALO, POLICJA?

Abonament czasowo wyłączony, prosze zadzwonić później ;D

Eldim
Eldim: Ja chciałem się jedynie grzecznie spytać czy dalej jedziemy na ten Runmageddon :D


To ja się dołanczam , ktoś musi być moim przewodnikiem ;)

Eldim
Eldim: Trzeba uważać, żeby dym do oka nie wpadał, bo piecze.

warto założyć ciemne okulary ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.