Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 stycznia 2017 (pierwszy post)

1. Czy w życiu codziennym przebywając w gronie swoich znajomych często przeklinacie?
2, Co sądzicie o dziewczynach, które używają łaciny podwórkowej w dużej częstotliwości?
3. Co sądzicie o mężczyznach, którzy tak robią?
4. Ile Chuck Norris zrobił pompek?

Podejmujesz wyzwanie?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2017
fristajla
fristajla: Z godziny na godzinę, z dnia do kolejnego dnia, nasza ostatnaia rozmwa kieruje mnie bym wybrał się w podróż astralną ;D


Polecam. Podziel się wrażeniami :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Kto z was widział nowiutkiego moderatora na kamerkach? ma całe tsynaście lat dopiero teraz będą tam jazdy po bandzie ten portal zamkną za pedofilię

To go chroń, albo wezwijmy Zbigniewa Stonogę, niech sobie tu konto założy. To mój idol.
Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  22 stycznia 2017
Eldim
Eldim: To mój idol.


twój ten

Mateusz Kijowski wciąż nie płaci alimentów. Ma już ponad 220 tys. długu
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  22 stycznia 2017

Niestety lubię klnąć i zdarza mi się przesadzać, aczkolwiek potrafię się dostosować i trzymać na wodzy tam gdzie jest to konieczne :ninja:

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: twój tenMateusz Kijowski wciąż nie płaci alimentów. Ma już ponad 220 tys. długu

Na podstawie czego mi go przyporządkowałaś? :D
Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  22 stycznia 2017

Teraz ty zabaw się w proroka i zgadnij :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2017

W porządeczku, a więc zgaduję. Na podstawie absolutnie niczego? :D

Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  22 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Skoro twierdzisz że wybrałam całkiem przypadkowo akurat jego, to nich i tak będzie :) a na marginesie to ja nie muszę nikogo ochraniać, bo tym na których mi zależy nigdy nie pozwoliłabym na założenie tutaj profilu :)

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  22 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Mogłaś wybrać akurat kogokolwiek innego. Jeśli był jakiś motyw i mój osąd jest niepoprawny to zdradź mi go, proszę. Aż mnie uszy pieką z ciekawości :) Alimentów póki co nie płacę, a i innych wspólnych cech szukać u nas na próżno :D

Konto usunięte
Konto usunięte: a na marginesie to ja nie muszę nikogo ochraniać, bo tym na których mi zależy nigdy nie pozwoliłabym na założenie tutaj profilu :)

Chyba nieco wyolbrzymiasz poziom niebezpieczeństwa i zepsucia tego portalu :D
Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  23 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Eldim
Eldim: Chyba nieco wyolbrzymiasz poziom niebezpieczeństwa i zepsucia tego portalu :D


No cóż.... moderacja sama owe "standardy" zaniża

Eldim
Eldim: Mogłaś wybrać akurat kogokolwiek innego. Jeśli był jakiś motyw i mój osąd jest niepoprawny to zdradź mi go, proszę. Aż mnie uszy pieką z ciekawości :) Alimentów póki co nie płacę, a i innych wspólnych cech szukać u nas na próżno :D


A mogłam wybrać np te osobniki rodzaju nijakiego :)

Portugalia to nie wszystko! Wspólne loty i luksusowe hotele Petru i Schmidt - i to za publiczne pieniądze!

Dobranoc:)
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Cały KOD jest nijaki :D

Podejmujesz wyzwanie?
raugi
Posty: 10221 (po ~117 znaków)
Reputacja: 17 | BluzgometrTM: 17
raugi
  23 stycznia 2017

1. już coraz mniej :)
2.owszem raz na jakiś czas można ale jak ktoś dużo przeklina to niech se przeklina, co sądzę o tym?? a co mnie to, jego sprawa, ale nie pochwalam tego na pewno :)
3.j.w
4.to pompki zrobiły chucka norrisa :D:D:D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017
raugi
raugi: 4.to pompki zrobiły chucka norrisa :D:D:D

To chyba póki co najwyżej punktowana odpowiedź na pytanie 4 :D Gratuluję :D
Podejmujesz wyzwanie?
fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  23 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Polecam. Podziel się wrażeniami :)

Powiedz mi jakie masz techniki, te najbardziej wyuczone ;)

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  23 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Leżysz na łóżku na plecach, w tle może być jakaś cicha, relaksująca muzyka. Nie ruszasz się, a oczy masz zamknięte. Maksymalnie starasz się odprężać poszczególne partie swojego ciała. Po jakimś czasie przestajesz je zupełnie czuć, lecz musisz zadbać o to, by umysł wciąż pracował, innymi słowy - nie zaśnij. Jeśli się uda, wówczas wjedziesz na autostradę do podróży astralnej :) Poczujesz mrowienie, w głowie zaczną Ci migotać dziwne kolorki i zaczniesz odpływać. Dosłownie. Poczujesz, że dzieje się coś dziwnego i nie możesz się tego przestraszyć, bo cały etap przygotowań pójdzie na marne. Bądź cierpliwy, gdyż wyzwanie, którego się podejmujesz nie musi być wcale łatwe do osiągnięcia. Powodzenia :D To nic innego jak pewien rodzaj hipnozy.

Podejmujesz wyzwanie?
slowamajamoc
slowamajamoc
  23 stycznia 2017
Eldim
Eldim: Cały KOD jest nijaki :D


Ciągle nie o to chodzi, ale nic nie szkodzi :)

Ps

Caryca była żoną cara, a nie cezara. Co niektórym widzę wiedza też przez nogi wchodzi
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.