Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć czołem itp.
Bardzo często spotykam się na mieście z hasłami że "tu jest prawdizwy turecki kebab"
Taaaa jasneeeee...
zwykła bułka a mieso z kurczaka zazwyczaj.

Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab?
Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?

U mnie jest jeden prawdziwy kebab , turek sprzedaje w nim , działalność rodzinna...
I musze sobie pochwalić ich bo już wiem jak smakuje orginał.

PS: ładne są kobiety w Turcji

Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  14 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Skad te statystyki? ^^

Podsumowując tych facetów, których ja znam i Basia. :mrgreen:
Damjan
Damjan
  15 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: Podsumowując tych facetów, których ja znam i Basia.

Facet potrzebuje dobrze zjeść , w kebabie dużo mięęęęchha jest i wszystko co potrzebne z warzyw. Dobra bomba
Damjan
Damjan
  15 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Zacytował Lecha Wałęsę. Daj znać w razie czego po prostu. Ja muszę wiedzieć wcześniej, przynajmniej 2-3dni.

Oj tam nie znasz się na politycę ;-P
Sensi jaka ty gościnna , trzeba to wykorzystać.
Julie
Julie
  15 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Oj tam nie znasz się na politycę ;-P Sensi jaka ty gościnna , trzeba to wykorzystać.
Co, jak co, ale na tym się podobno całkiem nieźle znam, bo rozróżniam wielu polityków. z WOSu, jak nam nauczyciel sprawdzian zrobił, żeby wypisać jacy premierze, w czyim rządzie i za czasów, jakiego prezydenta to tylko dwóch, czy trzech nie wypisałam. Reszta klasy ogarniała jedynie tych, co akurat byli. :mrgreen: Pozostałych nie znali. :lol:
Bardzo gościnna, owszem, ale nie wykorzystuj tego za bardzo ;-P
Paulina
Posty: 2768 (po ~117 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 59
Paulina
  15 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Facet potrzebuje dobrze zjeść , w kebabie dużo mięęęęchha jest i wszystko co potrzebne z warzyw. Dobra bomba

to prawda, facet tak na to mięcho leci :D
Damjan
Damjan
  16 kwietnia 2011
Julie
Julie: Co, jak co, ale na tym się podobno całkiem nieźle znam, bo rozróżniam wielu polityków. z WOSu, jak nam nauczyciel sprawdzian zrobił, żeby wypisać jacy premierze, w czyim rządzie i za czasów, jakiego prezydenta to tylko dwóch, czy trzech nie wypisałam. Reszta klasy ogarniała jedynie tych, co akurat byli. Pozostałych nie znali. Bardzo gościnna, owszem, ale nie wykorzystuj tego za bardzo ;-P

Też sie interesuje Polityką ale bardziej ze wzgledów satyrycznych
. Dobrze , zastanowie sie jak to wykorzystać i w jakim stopniu :D

Motylkowa
Motylkowa: to prawda, facet tak na to mięcho leci :D

SIŁA RAZY GWAŁT
Basia
Basia
  16 kwietnia 2011
Motylkowa
Motylkowa: Basia, chyba jednak się nie myliłyśmy.

oj tak :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.