Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć czołem itp.
Bardzo często spotykam się na mieście z hasłami że "tu jest prawdizwy turecki kebab"
Taaaa jasneeeee...
zwykła bułka a mieso z kurczaka zazwyczaj.

Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab?
Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?

U mnie jest jeden prawdziwy kebab , turek sprzedaje w nim , działalność rodzinna...
I musze sobie pochwalić ich bo już wiem jak smakuje orginał.

PS: ładne są kobiety w Turcji

Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Pełno jest, raz to jadłam i nigdy więcej.

Dlaczego ?
Renifer
Renifer
  11 kwietnia 2011
Undertaker
Undertaker: To discovery kłamie

Głowy nie daję ale na zdrowy rozsądek nie był bym pewnie. Państwo Tureckie nienawidzi Ormian i wzajemnie.
Nie powinni wiec zapożyczać kuchni z tego regionu.
Głowy nie daję ale słysząc o Bułgarii też mi się wierzyć nie chciało.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Pierwsze widze taki kebab ;) i to nie jest na pewno baranina na tym obrazku

te ''kebaby'' z obrazka to nie ten syf ze smierdzacej baraniny ktory sprzedaja w fast foodach jako kebaby, tu masz racje. zazwyczaj robie z kurczakiem badz wieprzowina, zreszta tylko te 2 miesa jadam w sumie.

bng
bng: szaszłyki mniam

no wlasnie, szaszlyki! :D
Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Głowy nie daję ale słysząc o Bułgarii też mi się wierzyć nie chciało.

To jest państwo takie jak Rumunia biedne i maja same pola i lasy...
Możliwie ze od nich :)
Undertaker
Undertaker
  11 kwietnia 2011
Renifer
Renifer: Głowy nie daję ale na zdrowy rozsądek nie był bym pewnie. Państwo Tureckie nienawidzi Ormian i wzajemnie. Nie powinni wiec zapożyczać kuchni z tego regionu. Głowy nie daję ale słysząc o Bułgarii też mi się wierzyć nie chciało.

Film był o plemionach wędrowniczych, i właśnie chodziło im żeby szybko upiec baraninę bo mieli mało rozpałki i drewna to robili długie szpice nabijane małymi kawałkami mięsa. Żeby długo nie piec.
Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: robie

Ty prowadzisz taki biznes? ^^ czy w domu...
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Ty prowadzisz taki biznes? ^^ czy w domu...

lol. w domu ofkors :lol2:
Letal
Letal
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: dobre !

nie napisałem że nie dobre. Sam tam jadam ale knysze. :mrgreen:
Renifer
Renifer
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: To jest państwo takie jak Rumunia biedne i maja same pola i lasy... Możliwie ze od nich :)

Tylko kuchnia Bułgarska pasuje mi miedzy Węgierską a Grecką :ziober2:
Prawie wszystkie kraje Europy południowo-wschodniej nie są bogate :ziober2:
marta0859
marta0859
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Dlaczego ?

Po prostu mi to nie smakuje, kiedy zaczęła się "moda" na te kebaby, znajomi umawiali się na to, słynne "wyjścia na kebaby" :D Ja długo nie umiałam się do tego przekonać, widok tego mięsa na tym całym... "grillu" czy jak to się nazywa. :woot: Mniejsza o to, nie umiałam na to patrzeć.
Raz byłam z rodzicami na wczasach i wtedy dałam się namówić, pamiętam jakie to było ohydne, prawie całe wyrzuciłam :) Możliwe, że ja trafiłam na takie miejsce, gdzie były niedobre, bo widziałam, że w różnych tego typu "restauracjach" (chociaż do restauracji to temu daleko) różnie to podawali, raz w formie kanapki zawijanej z czerwoną kapustą bodajże, ja akurat jadłam same mięso z jakimś czymś w bułce.
Ale od tego czasu nie jadłam tego i wątpię, żebym jeszcze kiedykolwiek dała się namówić na zjedzenie czegoś takiego.
Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol. w domu ofkors

A już myślałem że przyjade do Ciebie na obiad ;D ta wersja kebaba na kiju haha
Konto usunięte
Konto usunięte: nie napisałem że nie dobre. Sam tam jadam ale knysze.

jeszcze piwo do niego i moge siedzieć:)

Renifer
Renifer: Prawie wszystkie kraje Europy południowo-wschodniej nie są bogate

w tamtych rejonach moim zdaniem Rumunia , Bułgaria , Mołdawia są najbiedniejsze właśnie.
Nie jesteśmy najgorsi w europie.
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: A już myślałem że przyjade do Ciebie na obiad ;D ta wersja kebaba na kiju haha

:lol:
ktos wczesniej napisal, ze to sie po polsku szaszlyk nazywa :P
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  11 kwietnia 2011

ja lubię ale drobiowy
z duża ilością mięcha
aczkolwiek nie za często

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Po prostu mi to nie smakuje, kiedy zaczęła się "moda" na te kebaby, znajomi umawiali się na to, słynne "wyjścia na kebaby" :D Ja długo nie umiałam się do tego przekonać, widok tego mięsa na tym całym... "grillu" czy jak to się nazywa. Mniejsza o to, nie umiałam na to patrzeć. Raz byłam z rodzicami na wczasach i wtedy dałam się namówić, pamiętam jakie to było ohydne, prawie całe wyrzuciłam :) Możliwe, że ja trafiłam na takie miejsce, gdzie były niedobre, bo widziałam, że w różnych tego typu "restauracjach" (chociaż do restauracji to temu daleko) różnie to podawali, raz w formie kanapki zawijanej z czerwoną kapustą bodajże, ja akurat jadłam same mięso z jakimś czymś w bułce. Ale od tego czasu nie jadłam tego i wątpię, żebym jeszcze kiedykolwiek dała się namówić na zjedzenie czegoś takiego.

Jak wchodzisz do fast food to patrz jaki jest porzadek czy nie ma syfu i ten sprzet na ktorym jest mieso w jakim jest stanie... Mozliwie ze na zle akurat trafiłaś , ale co każda restauracja , Bar czy zwykły fast food to inna wersja kebaba...
Głównie to w bułce albo tortilla.
bng
Posty: 1697 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
bng
  11 kwietnia 2011
www.amrit.pl
w cienkim cieście fajnie je przypiekają

Plus que hier , moins que demain.....

Modernizator- nowy rodzaj moda

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.