Damjan
Damjan
  11 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć czołem itp.
Bardzo często spotykam się na mieście z hasłami że "tu jest prawdizwy turecki kebab"
Taaaa jasneeeee...
zwykła bułka a mieso z kurczaka zazwyczaj.

Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab?
Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?

U mnie jest jeden prawdziwy kebab , turek sprzedaje w nim , działalność rodzinna...
I musze sobie pochwalić ich bo już wiem jak smakuje orginał.

PS: ładne są kobiety w Turcji

Babsy
Babsy
  11 kwietnia 2011

lubie, lubie, w jednym barze u mnie sprzedaja z baranina, albo z kurczakiem. w drugim chyba z samego kurczaka, ale wlasnie stamtad wole;)

pijana
pijana
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab? Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?

Wiem, ale bym go nie ruszyła.
Hmm, nie mam pojęcia, bo baraniny nie tknę, ale wątpię. Turkowie w centrum mają do wyboru cielęcinę/kurczaka, Egipcjanin w centrum tylko kurczak. Może gdzieś indziej jest baranina. Osobiście lubię właśnie pseudokebab z kurczaka, w bułce.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  11 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: PS: ładne są kobiety w Turcji


Damjan
Damjan: u mnie w mieście.

Ooo, mieszkasz w Turcji
FejkiemJestem
FejkiemJestem
  12 kwietnia 2011

jest u mnie na Grodzkiej koło Wawelu ril tró kebab z baranka, baranine od razu da sie wyczuc bo jest szalenie tłusta i po zjedzeniu osadzaja sie kropelki tłuszczu i powoduja sklejanie sie ust, wtedy wiadomo ze zarło sie solidnego barana.
Cena jednej porcji 'tró' kebabu to 20zł.

vaapad
vaapad
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: I musze sobie pochwalić ich bo już wiem jak smakuje orginał.

to zaproś mnie , mam nie długo ur
Damjan
Damjan
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ooo, mieszkasz w Turcji

oo umiesz wyrywać z kontekstu słowa ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Wiem, ale bym go nie ruszyła. Hmm, nie mam pojęcia, bo baraniny nie tknę, ale wątpię. Turkowie w centrum mają do wyboru cielęcinę/kurczaka, Egipcjanin w centrum tylko kurczak. Może gdzieś indziej jest baranina. Osobiście lubię właśnie pseudokebab z kurczaka, w bułce.

Co wy macie z tą baraniną ;D smakowa !:P zatkaj nos i jedz:>

Reasumując pseudo kebaby z kurczaka wam najbardziej smakują ;D
TheWitch
TheWitch
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: kurczaka na pewno nigdy nie zabiłaś ;D

ja tylko zwloki w sklepie kupuje :mrgreen:
Damjan
Damjan
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko zwloki w sklepie kupuje

Jesteś okrutna
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Jesteś okrutna

nie tak okrutna jak bylabym, gdybym je wlasnorecznie ukatrupiala :mrgreen:
Damjan
Damjan
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie tak okrutna jak bylabym, gdybym je wlasnorecznie ukatrupiala

A wiesz jak fajnie lata kura bez głowy ?:>
agoosiaaa
agoosiaaa
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: A wiesz jak fajnie lata kura bez głowy ?:>

a jeszcze fajniej kwiczy swinia jak sie ja zarzyna.
mieszkalam do 5tego roku zycia na wsi z kurami, gesiami, krowami, swiniami itd, wiem jak to wyglada i mnie nie przeraza :mrgreen:
Adrian
Adrian
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab? Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?

to co sprzedają to jest zupełna inna bajka,poza tym rzadko można dostać baraninę a jak już nie jest ona jakoś zbyt dobrze przygotowana.
Swoją drogą kebab ten jaki można nabyć w Polsce lubię :and:
Sensi
Sensi
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Pytanie do was czy wiecie z czego i jak wyglada prawdziwy kebab? Czy w waszym mieście jest taki punkt sprzedaży?
Też jest taki w Warszawie, że Turek sprzedaje, ale nie sądzę, aby to była rodzinna działalność. I nie jestem do końca pewna nawet, czy to jest ten 'właściwy kebab'.
A wiesz, gdzie jest Metro Wilanowska? :ziober2:
Damjan
Damjan
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jeszcze fajniej kwiczy swinia jak sie ja zarzyna. mieszkalam do 5tego roku zycia na wsi z kurami, gesiami, krowami, swiniami itd, wiem jak to wyglada i mnie nie przeraza

Aaa to ty żadnej pracy sie nie boisz:P myślałem ze paniusia z miasta :D

Adrian
Adrian: Swoją drogą kebab ten jaki można nabyć w Polsce lubię

::and:

Sensi
Sensi: Też jest taki w Warszawie, że Turek sprzedaje, ale nie sądzę, aby to była rodzinna działalność. I nie jestem do końca pewna nawet, czy to jest ten 'właściwy kebab'.

Tam gdzie ja chodze to sami Turcy są.

Sensi
Sensi: A wiesz, gdzie jest Metro Wilanowska?

nie :and:
pijana
pijana
  12 kwietnia 2011
Damjan
Damjan: Co wy macie z tą baraniną ;D smakowa !:P zatkaj nos i jedz:>

Już sam widok mnie odpycha, w Egipcie się nie mogłam odgonić od tej baraniny :ble: Ale wytrwale wpieprzałam kurczaka :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.