HOTAIR83
HOTAIR83
  24 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Tak więc jak wiadomo na forum każdy gdy tylko pojawi się jakaś propozycja retuszu zdjęcia udziela się i proponuje swoje umiejętności w obsłudze photoshopa lub innych ale z naciskiem na ten pierwszy.
Tak więc takie małe wyzwanie macie tu próbkę prac jednego z panów który radzi sobie w szopie.
I na podstawie jego zdjęć możecie pokazać na co was stać czyli przerabiając jego modelki. Ale jeśli już ktoś tym się zajmował to może ma swoje próbki którymi mógł by się tu pochwalić a my już ocenimy czy jego wypociny są czegoś warte :)
Tak więc zapraszam do zabawy i oczywiście fali krytyki lub pochwał :)

spioch
spioch
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a moze niech ktos da jakies foto w dobrej jakosci i zobaczymy kto co z nim zrobi i nie chodzi mi tutaj o retusz twarzy tylko cos trudniejszego


W necie jest tyle tutek że można robić cuda więc nie widzę sensu ciągnięcia wątku tutaj ...
AbeRidicule
AbeRidicule
  25 sierpnia 2010

ale bardziej chodzilo mi o to zeby zobaczyc na jakim poziomie tutaj sa ludzie

spioch
spioch
  25 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale bardziej chodzilo mi o to zeby zobaczyc na jakim poziomie tutaj sa ludzie


A jak już zobaczysz to staniesz się przez to lepszym człowiekiem czy zmniejszysz emisję CO2 do atmosfery ? Nadal nie rozumiem do czego Ci potrzebny poziom ludzi tutaj.

Widać po dyskusjach które się toczą na wysokim poziomie że kulturwa jest wszechobecne ...
razotka
razotka
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodatkowe wyzwanie :: :)

na tróję mu sprostałeś :D
razotka
razotka
  26 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale bardziej chodzilo mi o to zeby zobaczyc na jakim poziomie tutaj sa ludzie

jak wstawiają swoje pracę w podwieszonym temacie to widać.
poza tym nie każdy chce się chwalić może, bo znając życie zaraz będzie milion pytań "jak to zrobiłeś" a osoby, które znają obsługę CSa na poziomie zaawansowanym nie chętnie się dzielą tym co same, mozolnie się uczyły
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 sierpnia 2010

tu masz mistrzow od fotomontarzy i takich tam :mrgreen:

HOTAIR83
HOTAIR83
  27 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na tróję mu sprostałeś :D

Następnym razem bardziej się postaram grunt że zaliczone :D
HOTAIR83
HOTAIR83
  28 sierpnia 2010

Wcześniej były słabej jakości fotki teraz już lepszej :)
Po przerobieniu łączymy oba zdjecia PRZED -PO i ustawiamy szerokość na 800pix
Tak aby nie wklejać oryginału oryginał podajemy w linku jak ktoś chce :)

91kasia
91kasia
  28 sierpnia 2010

Mam do Was pytanie odnośnie retuszu... a dokładniej chodzi mi o cere-> co zrobić żeby wyglądała lepiej?(tak jak na tych zdjęciach). dodam że mam program photoshop cs4

razotka
razotka
  28 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jak na tych zdjęciach

na których? :woot:
HOTAIR83
HOTAIR83
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na których?

Zapewne na tym 5 zdjęciu co dodałem pani z kołami kolczykami :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do Was pytanie odnośnie retuszu... a dokładniej chodzi mi o cere-> co zrobić żeby wyglądała lepiej?(tak jak na tych zdjęciach). dodam że mam program photoshop cs4

A dla ciebie polecam Corel Paint Shop Pro Photo X2
HOTAIR83
HOTAIR83
  29 sierpnia 2010

Czterogodzinne wypociny w CPSPX2

91kasia
91kasia
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc takie małe wyzwanie macie tu próbkę prac jednego z panów który radzi sobie w szopie.

o te zdjęcia mi chodziło ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: A dla ciebie polecam Corel Paint Shop Pro Photo X2

mam ten program i tam akurat wiem jak się to robi. chodziło mi o cs4...
Fieska
Fieska
  29 sierpnia 2010
joker4444
joker4444: tu masz mistrzow od fotomontarzy i takich tam


:crylol: dobre
HOTAIR83
HOTAIR83
  29 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam ten program i tam akurat wiem jak się to robi. chodziło mi o cs4...

Co za różnica no może że masz jakiś egzamin na tym cs4 tam w opcjach znaczy się po lewej w pasku jest coś takiego ikonka plastra i ona załatwia tą funkcję krycia.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.