HOTAIR83
HOTAIR83
  24 sierpnia 2010 (pierwszy post)

Tak więc jak wiadomo na forum każdy gdy tylko pojawi się jakaś propozycja retuszu zdjęcia udziela się i proponuje swoje umiejętności w obsłudze photoshopa lub innych ale z naciskiem na ten pierwszy.
Tak więc takie małe wyzwanie macie tu próbkę prac jednego z panów który radzi sobie w szopie.
I na podstawie jego zdjęć możecie pokazać na co was stać czyli przerabiając jego modelki. Ale jeśli już ktoś tym się zajmował to może ma swoje próbki którymi mógł by się tu pochwalić a my już ocenimy czy jego wypociny są czegoś warte :)
Tak więc zapraszam do zabawy i oczywiście fali krytyki lub pochwał :)

tej91
tej91
tej91
  24 sierpnia 2010

na szybkiego ;)

oskar
oskar
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na szybkiego ;)

Coś Ty tu zrobiła? kontrastu mało, trochę światła na buzie. Może niebieski ruszyłaś.
Wstyd.
stopofan89
stopofan89
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak więc takie małe wyzwanie macie tu próbkę prac jednego z panów który radzi sobie w szopie.

Plastic fantastic ;)
tej91
tej91
  24 sierpnia 2010

Coś Ty tu zrobiła? kontrastu mało, trochę światła na buzie. Może niebieski ruszyłaś.
Wstyd.

Przeciez pisalam ze na szybkiego ;) Zrobiłam tylko dwa efekty :)

tej91
tej91
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:


Przeciez pisalam ze na szybkiego ;) Zrobiłam tylko dwa efekty :)
oskar
oskar
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeciez pisalam ze na szybkiego ;) Zrobiłam tylko dwa efekty :)

2 suwaki. A nie dwa efekty.
Mozę 3.
stopofan89
stopofan89
  24 sierpnia 2010

A ja pisałem o przerobkach tego gościa a nie Twojej :)

tej91
tej91
  24 sierpnia 2010
oskar
oskar:


oskar
oskar: tej91:Przeciez pisalam ze na szybkiego ;) Zrobiłam tylko dwa efekty :) 2 suwaki. A nie dwa efekty. Mozę 3.


Dwa efekty ;) rozmycie i zmiana koloru oczu :)
oskar
oskar
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Dwa efekty ;) rozmycie i zmiana koloru oczu :)

Zmieniłaś kontrast, i coś majstrowałaś z jasnością. Kolor oczu to prawda. Jest niebieski.
Do tego z tłem coś majstrowałaś jakiś błysk na twarz i wysło to mega tandetnie.
A to nie o to Tu chodzi.
tej91
tej91
  24 sierpnia 2010

nie kombinowalam z zadnym tlem ;) Rozmycie tak zrobilo :) Nie wierzysz sprawdz :) ja wiem co robie na zdjeciach :)

tej91
tej91
  24 sierpnia 2010

i co myslales ze wpadne w kompleksy ze mi dales ta 1 ? ;-) ;D Hahaha .;p

SergiuszM
Posty: 187 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SergiuszM
  24 sierpnia 2010

proszę o krytykę!!!!
tak widzę modę lato 2011
http://img836.imageshack.us/img836/9530/trololol.jpg

a tak na poważnie......to nic nie widzę na tym portfolio co by się nie dało zrobić w dłuższym czasie adobe photoshop i portrait professional

oskar
oskar
  24 sierpnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i co myslales ze wpadne w kompleksy ze mi dales ta 1 ? ;-) ;D Hahaha .;p

Oceniłem CIę z własnym sumieniem. Jesteś jaka jesteś i dlatego taka ocena. :)
(dokładnie to wyglądasz jak wyglądasz)

SergiuszM
SergiuszM: a tak na poważnie......to nic nie widzę na tym portfolio co by się nie dało zrobić w dłuższym czasie adobe photoshop i portrait professional

W gruncie rzeczy to dużo tam nie jest zrobione. Usunięte skazy pewnie pędzlem, trochę wyciągnięte niektóre elementy jak włosy, skronie etc. Leciutki blurp na twarzy i dodana opalenizna. :) Ale jednak efekt ładny.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.