kesjaa
kesjaa
  11 stycznia 2010 (pierwszy post)

Cześć
Chciałabym kupić lustrzankę nikon d3000. Myślę, że jak na moją pierwszą przygodę z lustrzankami będzie akurat... Tylko jaki wziąć do tego obiektyw??? Zdjęcia jakie zamierzam robić to głównie portrety [jaki obiektyw wybralibyście na moim miejscu?-dodam, że nie bardzo znam się na tych obiektywach], Liczę na pomoc z waszej strony bez zbędnych komentarzy

Kesja

Fieska
Fieska
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tak z ciekawosci, wrzuc no jakies zdjecia testowe z tego d5000 Twojego ok?


masz na profilu chociaż by te pierwsze cztery na których jestem
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To wiem, trzeba mieć pomysły

pomysly i jakis taki zmysl artystyczny czy jak zwal tak zwal, to magiczne cos :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Niee potem się dziwią czemu dymi jak przytrzymują

dokladnie:crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: a dokładnie to chyba było to... tylko nie pamiętam już kto był autorem tego, wiem, że jakaś dziewczyna...

kopcilo pauliczkowowi, a ta glupia dupa pisala ze nie umie w trybie macro wylaczyc i palcem przytrzymuje hahahah, a jak jej pisano ze sie nie da to od glupich wyzywala bo sie na pewno da
...jak jej pisalismy zeby na manualu robila to odpisywala ze po to jest tryb macro, zeby w nim robic macro :lol:
spioch
spioch
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ozna, szczerze polecam, sam mam caly komplet, super ksiazki, super napisane, i do tego naprawde pomocne


Też mam i dzięki nim w koncu pojąłem priorytet czasu bo jakoś mi to nie szło ...
Kręciłem w prawo i w lewo i nie mogłem dojść do ładu
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masz na profilu chociaż by te pierwsze cztery na których jestem

mialem na mysli jakies landskejpy albo cus, no ale w ostatecznosci moga byc te ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: kesjaa

tak z czystej ciekawosci, tez bym zobaczyl Twoje przykladowe dotychczasowe prace
kesjaa
kesjaa
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: dotknac, zobaczyc potestowac w fotojokerze, a kupic w internetowym np optyczne.pl albo cos takiego, to sklepy ktore istnieja od lat, maja dobra renome itd, sam tam kupuje i nie mam najmniejszych klopotow wiec moge z czystym sumieniem polecic, no ale jak uwazasz, nie kazdy jest zwolennikiem kupowania przez internet.

Z moim szczęściem to mimo tego może coś się stać złego....

Konto usunięte
Konto usunięte: ok to pokaż nam tu 3 zdjęcia z których jesteś dumna ?

Co to to nie...
spioch
spioch
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masz na profilu chociaż by te pierwsze cztery na których jestem


jakie to szkło ? Kitowiec ? Noo powiem Ci że szału to nie ma :)
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Też mam i dzięki nim w koncu pojąłem priorytet czasu bo jakoś mi to nie szło ... Kręciłem w prawo i w lewo i nie mogłem dojść do ładu

to mi wyjasnij bo ja nie umiem :ninja:
ja tylko na manualu lece, a to ponoc czasem zbedne :lol:
mnie to chyba trza jak krowie na rowie narysowac albo nie wiem co :P
kesjaa
kesjaa
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pomysly i jakis taki zmysl artystyczny czy jak zwal tak zwal, to magiczne cos :D

Wszystko jedno, wiadomo o co się rozchodzi :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak z czystej ciekawosci, tez bym zobaczyl Twoje przykladowe dotychczasowe prace

Nie, bo się wstydzę :and:
A poza tym to jakość kiepska
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z moim szczęściem to mimo tego może coś się stać złego....

E, jak ja z moim szczesciem kupowalem wiele razy i jest ok, to i Ty dasz rade :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co to to nie...

Eeee, pochwal sie, serio. Tak z ciekawosci po prostu.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakie to szkło ? Kitowiec ? Noo powiem Ci że szału to nie ma :)

No dlatego chcialem cos innego zobaczyc tez.
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, bo się wstydzę A poza tym to jakość kiepska

nie o jakosc sie tu akurat rozchodzi, kazdy swoje zdjecia tu juz wstawial, moge Ci dac do moich linka, chodzi o oko, nie o sprzet jakim dotychczas robilas.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wszystko jedno, wiadomo o co się rozchodzi

Si :tak:
spioch
spioch
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja tylko na manualu lece, a to ponoc czasem zbedne


No ale jak pojedziesz na rajd i będziesz chciał zamrozić autko w ruchu to po Ch**j masz jeszcze przysłonę molestować :) ?

Przecież od tego jest literka S żeby w niej robić zdjęcia :lol:
Fieska
Fieska
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie to szkło ? Kitowiec ? Noo powiem Ci że szału to nie ma :)


wiem, ale jak na razie dla mnie to starczy. myślę, nad kupnem jasnej stałki, bo jednak ten jest dość ciemny i to bardzo denerwuje.
kesjaa
kesjaa
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: E, jak ja z moim szczesciem kupowalem wiele razy i jest ok, to i Ty dasz rade :)

Moje szczęście gorsze od Twojego, z pewnością...
Jestem strasznie pechową osobą

Konto usunięte
Konto usunięte: Eeee, pochwal sie, serio. Tak z ciekawosci po prostu.

Może kiedyś coś wstawię po namyśle

Konto usunięte
Konto usunięte: nie o jakosc sie tu akurat rozchodzi, kazdy swoje zdjecia tu juz wstawial, moge Ci dac do moich linka, chodzi o oko, nie o sprzet jakim dotychczas robilas.

Ale ja tylko tutaj przejściowo jestem, żeby sięgnąć o poradę :ssh:
HandOfFate
HandOfFate
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ale jak pojedziesz na rajd i będziesz chciał zamrozić autko w ruchu to po Ch**j masz jeszcze przysłonę molestować :) ? Przecież od tego jest literka S żeby w niej robić zdjęcia

no wlasnie, tylko jakos sie do tego nie moge ustosunkowac, ale jak mnie przycisnie brak czasu na krecenie zbedne obydwoma pokretlami funkcyjnymi, to pewnie zaczne korzystac hyhyh :))

Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, ale jak na razie dla mnie to starczy. myślę, nad kupnem jasnej stałki, bo jednak ten jest dość ciemny i to bardzo denerwuje.

kitowe obiektywy szybko przestaja wystarczac prawda?
mialem to samo po zakupie d40, jak tylko rozkminilem o co w tym wszystkim chodzi, jakos troche sie rozgarnalem, odrazu zachcialo mi sie lepszego szkla :))

P.S.
dostalem dzis oryginalnego pilota do D90 z allegro, ale zabawe mam :lol:
moge czaskac autoportrety :crylol:
spioch
spioch
  11 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to mi wyjasnij bo ja nie umiem


Luuknij sobie na to ...

http://www.youtube.com/watch?v=Cr8J4awGPe4

Koleś robi nieziemskie foty !
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.