Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  11 czerwca 2014 (pierwszy post)

Witam,

Ponieważ pojawiła się propozycja likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177306,LIKWIDACJA), zakładam ten wątek i poddaję go pod dyskusję. Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  12 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: zmieniłem zdanie na Nie.

To jest nas troje, a w sumie to o wiele więcej. Wystarczy pomyśleć :P.

Lukasz
Lukasz: Ps ogółem nazwa "Wolni" jest idiotyczna, bo większość userów jest na foteczce "wolna", właśnie tu celem jest poznawanie się, randkowanie itp.

Oczywiście, że nie nadaje się na oficjalny pokój. Nazwa z przyzwyczajenia nadawana pokojowi, zazwyczaj skupia stałe już grono userów. Jest to jest, może ktoś niedługo wymyśli inną.
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
esquilo
esquilo: Oczywiście, że nie nadaje się na oficjalny pokój. Nazwa z przyzwyczajenia nadawana pokojowi, zazwyczaj skupia stałe już grono userów. Jest to jest, może ktoś niedługo wymyśli inną.

Grono osób zawsze tam się zbierało, to samo grono. Oczywiście zaczeli inni też wchodzić.
Ale te gagi free... Irytuje ;p
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 651
esquilo
  12 czerwca 2014
Lukasz
Lukasz: Grono osób zawsze tam się zbierało, to samo grono. Oczywiście zaczeli inni też wchodzić.

Sens załapałeś i ok.
Natomiast najważniejsze jest w tym temacie zagadnienie likwidacji:
Lukasz
Lukasz: gag

...na pokojach prywatnych.
Jestem za, uzasadniłam odpowiedź na poprzedniej stronie i uważam, że dodatkowymi wątkami nie ma co tu "śmieićć".

d83dde0f
Paffeuu
Paffeuu
  13 czerwca 2014

Wystarczyło przypiąć tamten temat, nie chce mi się pisać 2 raz tego samego... tylko dlatego, że ktoś ma taki kaprys d83dde16
Gagi zostawić, pokój seks zrobić podstawowym+blokada na wiek jak na piaskownicy i +35, do tego zdjąć ownera.. wsio

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  13 czerwca 2014

Jak dla mnie pokoje takie jak seks i wolni powinni dodać do reszty pokoi systemowych, a funkcję do tworzenia własnych pokoi zlikwidować. ;)

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

ege
ege
  14 czerwca 2014
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15587084,wyniki_1_kolejki_lig

chodzcie typować
Shaitan
Shaitan
  16 czerwca 2014

A róbta co chceta, przez wiele miesięcy poruszałem temat problemu bezsensownego gagowania userów przez.. userów, zarówno w grupie moderatorów jak i bezpośrednio z Elą, było pełno skarg na to ale niestety "nie zostanie im to zabrane" więc w sumie jest mi to już obojętne ;)

Egoistka
Egoistka
  18 czerwca 2014

Syf i syf :ziew:

Biondolomenos
Biondolomenos
  19 czerwca 2014

Po przeczytaniu tych wszystkich mądrości stałem się głupszy niż byłem :/ :zonk: moim zdaniem nie powinno być w ogóle tego tematu tutaj zamias tego tematu lepszy byłby " w dniu........odbędzie się narada na temat likwidacji gagów przez przejmujących i zakładających pokoje. Narada odbędzie sie w pokoju (fotka) prosiłabym o obecnosc ft oraz fp" przecie po to stworzyliście ten pokój gdzie wejść może tylko ft i fp by móc sie naradzac i podejmować decyzje.. Czy może sie mylę? Może flirtujecie sobie tam ? :D jestem tego zdania ze zwykli userzy nie powinni mieć żadnego wplywu na podejmowanie tej decyzji o likwidacji gagów przez założyciela pokoi. To tak samo jakby w warsztacie samochodowym pojawiła się dyskusja na temat w jakim kolorze urania roboczego chcecie pracować, właściciel podejmuje decyzje a jeśli się nie podoba kolor to szukaj pracy gdzie indziej. Tak samo tu te decyzje powinni podjąć fp i ft.. Nie podoba się ? Nie wchodz na czat. User ma się przystosować do decyzji ft i fp

Biondolomenos
Biondolomenos
  19 czerwca 2014

Dostane bana czy zablokują mi konto ? :D
Dobranoc :D

Lukasz
Lukasz
  19 czerwca 2014

Nigdy nie dostosuje się do zachcianek fp. elo
Tylko FT

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.