Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  11 czerwca 2014 (pierwszy post)

Witam,

Ponieważ pojawiła się propozycja likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177306,LIKWIDACJA), zakładam ten wątek i poddaję go pod dyskusję. Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 26 kwietnia 0715
Bianka
Bianka: wimy tutaj o pokojach zakładanych przez userów. Ogólnie gagi są przydatne:)


Gag powinien być komendą przeznaczoną tylko dla moderatorów - zaufanych pomocników FT, a nie dla ludzi którzy nie mają pojęcia o pilnowaniu, a komenda służy im tylko i wyłącznie do zabawy.
Przydatna funkcja mówiąca - dostałeś szanse, przemyśl, nawróć się, i napisz jak ci przejdzie.
Prawda Bianka?

Zawsze można zawołać moderatora, jeśli ktoś rozrabia :zonk:
Lepsze niż gagowanie przez założycieli. Ten zgagowany ktoś pójdzie do moda jako ofiara i dalej będzie rozrabiał :lol:
Nafyrana
Nafyrana
  12 czerwca 2014

No ja jestem za.
Wchodze ostatnio na pokój "wolni" dostałam gaga , bo pokój miała osoba nieodpowiedzialna która ma focha na cały czat więc postanowiła rano gagować wszystkich .
Jakiś czas temu dostałam gaga za nic , ale pokój miała osoba której ktoś napisał , że mają mi dać gaga bo wisiałam .
Lepszą opcją będzie zlikwidowanie tej funkcji , bo moderatorzy muszą uporać się z milionem wiadomości o niesłusznych gagach . Pozdrawiam

Leoo
Leoo
  12 czerwca 2014

Jestem Za.

Agacia
Agacia
  12 czerwca 2014

Ja również jestem za
Nie będę już powtarzać co pisali inni, ale całkowicie się z nimi zgadzam :D
>"Dam gaga, bo kogoś nie lubie"
Poza tym jest jeszcze taka możliwość aby czat wolni i seks był wpisany na stałe tak jak czat główny, 15+, 25+ itd :D
No, ale nie wiem czy ta opcja się spodoba :D

Nafyrana
Nafyrana
  12 czerwca 2014
Agacia
Agacia: Poza tym jest jeszcze taka możliwość aby czat wolni i seks był wpisany na stałe tak jak czat główny, 15+, 25+ itd :D


to też popieram , powinni zlikwidować opcje "Nowy pokój" .
Bo i tak Jeżeli ktoś założy pokój np. Kama co doskonale wszyscy wiedzą , że skończy się to wyzwiskami i gagowaniem bez powodów.
Agacia
Agacia
  12 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: , powinni zlikwidować opcje "Nowy pokój" .

Nie no nowe pokoje mogą zakładać, ale bez gagów, tylko kicki :DD
Ale powinni wpisać czat wolny i seks na stałe :D
Nafyrana
Nafyrana
  12 czerwca 2014

No powinni i to już dawno .
Decyzja należy do nich , wiadomo nie każdy jest za , ale bardzo dużo osób to popiera .

Nafyrana
Nafyrana
  12 czerwca 2014
MisterOK
MisterOK: Przydałaby się Wam taka druga Ela, bez Niej na serio wszystko to kuleje strasznie...mnóstwo osób na Ele narzekało zawsze, ale teraz gdy Jej wśród Was nie ma, to widać ile znaczyła dla tego portalu.

no co racja to racja .

MisterOK
MisterOK: bo jedyne co potraficie, to pisać jak boty i miec w dupie ludzi, którzy korzystaja z tego portalu.


dokładnie , " Twoja wiadomość została przekazana do odpowiedniej osoby z FotkaTeam. " czekałam 4 dni .
SkyZ
SkyZ
  12 czerwca 2014
Agacia
Agacia: Poza tym jest jeszcze taka możliwość aby czat wolni i seks był wpisany na stałe tak jak czat główny, 15+, 25+ itd :D


Popieram d83ddc4d

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , " Twoja wiadomość została przekazana do odpowiedniej osoby z FotkaTeam. " czekałam 4 dni .


Nic nowego .. pisałem już że się wp:cenzura:lają w sprawy o których nie mają pojęcia. A jak ty potrzebujesz pomocy to nikt nie ma czasu lub nie czuje sie za to odpowiedzialny.
Nafyrana
Nafyrana
  12 czerwca 2014
SkyZ
SkyZ: A jak ty potrzebujesz pomocy to nikt nie ma czasu lub nie czuje sie za to odpowiedzialny.


nowością to bez kitu nie jest .
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  12 czerwca 2014
Jakiś czas pokój "Seks" widniał jako oficjalny i co się stało? Zaczęto zakładać "sex", na pierwszym były pustki...

Pomimo to też jestem za wpisaniem go w listę oficjalnych room-ów tylko i wyłącznie z uwagi na to: osoby powyżej 18 lat nie widzą "piaskownicy", tak samo dzieci nie powinny widzieć seksów. (Opcja prywatna to daje. Pomijam celowe zaniżanie lub odwrotnie wieku, moderatorzy i tak to ogarniają.)

Pokój "wolni" oficjalny - nie przejdzie. Odpowiednikiem "Głównego" się nie stanie, jak również daleko mu do powodzenia omówionego powyżej.

Likwidacja opcji utworzenia pokoju prywatnego- jestem na NIE. Niech dzieci i szałaputy oraz inni mają gdzie się wygadać, chociażby w "swoim gronie".

Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie , " Twoja wiadomość została przekazana do odpowiedniej osoby z FotkaTeam. " czekałam 4 dni .

Wiadomość na kontakt zawsze możesz ponowić lub napisać bezpośrednio do FT.

d83dde0f
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: 26 kwietnia 1998
esquilo
esquilo: Pomimo to też jestem za wpisaniem go w listę oficjalnych room-ów tylko i wyłącznie z uwagi na to: osoby powyżej 18 lat nie widzą "piaskownicy", tak samo dzieci nie powinny widzieć seksów.

A zakładanie sex pokoi powinno kończyć się banem, bo to właśnie zwabia nieletnich tam. A jak taka nieletnia zajdzie w ciążę, dajmy na to przykład - 14 latka, i ktoś oskarży foteczkę o to, że przez nich właśnie poznała pedofila, to co wtedy?
esquilo
esquilo: Likwidacja opcji utworzenia pokoju prywatnego

Ostatnio Paweł uświadomił mnie i wyjaśnił sporo, co do tego zmieniłem zdanie na Nie.
Co do gagów pozostanie to samo.
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014

Ps ogółem nazwa "Wolni" jest idiotyczna, bo większość userów jest na foteczce "wolna", właśnie tu celem jest poznawanie się, randkowanie itp.

Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 2470
Konto usunięte
Konto usunięte: no co racja to racja .

Zauważcie że Siobhan zajmuje się i czatem, i forum. Myślicie że mi np chciałoby się opiekować się jednym i drugim?
Od rozkręcania itp powinni być właśnie moderatorzy, którzy w większości swoje funkcje ograniczają tylko do kar.
Mod powinien rozruszać czat tak jak to robi Destiny, agrafka czy UnaCreatura, a nie robić za bota.
Do MisterOk też to kieruje
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
SkyZ
SkyZ: Nic nowego .. pisałem już że się wpychają w sprawy o których nie mają pojęcia.

Ta? A o tym to nie słyszałem, jakie?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.