Siobhan
Posty: 541 (po ~254 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 11
Siobhan
  11 czerwca 2014 (pierwszy post)

Witam,

Ponieważ pojawiła się propozycja likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177306,LIKWIDACJA), zakładam ten wątek i poddaję go pod dyskusję. Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam,
Marta,
Fotka.Team

fejsbukPraksydy
fejsbukPraksydy
  11 czerwca 2014

usunac im to
dzieci maja zabawe

Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  11 czerwca 2014

Zostawić, skoro ktoś sobie zakłada pokój to niech ma prawo decydować kto w nim będzie. d83dde0a

On n’est jamais content là où on est.

MisterOK
MisterOK
  11 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostawić, skoro ktoś sobie zakłada pokój to niech ma prawo decydować kto w nim będzie.


dokładnie
MisterOK
MisterOK
  11 czerwca 2014

A jeśli już coś robić z tymi gagami, to usunąć je całkiem z tego portalu, moim skromnym zdaniem ta metoda wgl sie nie sprawdza z 2 prostych powodów:
1. Taka osoba z gagiem w pokoju na flircie, przejdzie do innego pokoju i tam będzie broić.
2. Każdy moderator ma inny poziom cierpliwości do userów, niektórzy dadzą gaga wcześniej, inni później, a kolejni za to samo przewinienie zbanują...czym pózniej takie osoby trują tyłek, że "od innego moderatora to dostałbym co najwyżej gaga, a nie bana"

Jeszcze inne rozwiązanie, jakie wydaje mi się można by było spróbować, to zmienić "wygląd" gaga.
Np: zamiast obowiązującego wyglądu, że każdego dnia rano wszystkie gagi sie kasują, a gag działa tylko w jednym pokoju, w ktorym się go otrzymało, na to żeby gagi były przykładowo 3-godzinne i obowiązywały we wszystkich pokojach, a więc coś na podobieństwo bana.

No, ale jeśli mają zostać w niezmienionym kształcie, to niech już zostanie tak jak jest i bez odbierania tego przywileju osobom, które pokój zakładają, tak jak Togepii wyżej napisała.

Bianka
Bianka
  11 czerwca 2014
MisterOK
MisterOK: Każdy moderator

Mówimy tutaj o pokojach zakładanych przez userów. Ogólnie gagi są przydatne:)
Siobhan
Siobhan: likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów

Jestem za.
praksyda
praksyda
  11 czerwca 2014

Może i mało jestem na czacie ostatnio, ale problem z gagowaniem był tam od zawsze.
Walka o jakies zakładanie pokoi (kto pierwszy ten lepszy) byle tylko mieć moc gagowania i robić na złość tym których się nie lubi.
Osoby potrafiły gagowac cały pokój, nawet jak było tam ponad 100 osób.
Raz było tak ze MG siedziała kilkanaście minut i zdejmowała gagi a załozyciel pokoju smiał sie, bo przeciez on moze , bo to jego pokój.
Kiedyś były tylko pokoje systemowe i nie było tyle problemów.
kilka razy w ciagu dnia były pw.
"wejdż na pokój sex czy tam wolni, bo te *&^*&(^*(&^ mnie zgagował, ja przecież nic nie robie i takie tam... "
Dzieci nieodpowiedzialne nie powinny mieć nawet takiego pierdołka w opcji jak gag.
Przecież jak poziom rozmów na pokoju nie odpowiada, to się wychodzi, albo zmienia pokój a nie robi problemy z niczego.
Ta opcja powinna być już dawno zlikwidowana, kulturalni ludzie potrafią się zachowac nawet nie mając mozliwości gagowania.
a że nie potrafia, to powinni miec zabawki zabrane.

MisterOK
MisterOK
  12 czerwca 2014
Bianka
Bianka: Ogólnie gagi są przydatne:)


Właśnie o to chodzi, że są przydatne dla osób, które chcą założyć własny pokój tematyczny żeby im się trole nie pałętały po takim pokoju. Jednak gag w takim takim wyglądzie w jakim jest, to jest dno i wodorosty, sam nie zakładałem nigdy takiego pokoju, ale często byłem zapraszany przez osoby, które zakładały i wtedy najlepiej widać jak bardzo to jest potrzebne.

praksyda
praksyda: a opcja powinna być już dawno zlikwidowana, kulturalni ludzie potrafią się zachowac nawet nie mając mozliwości gagowania. a że nie potrafia, to powinni miec zabawki zabrane.


No to są takie osoby, którym tylko zależy na pokazaniu się itd itp(nie bd się tu rozpisywał, bo każdy wie o co chodzi), ale są też ludzie, którym właśnie zależy na miłym sposobie spędzenia czasu, dla mnie błędem było zrezygnowanie z pokoi regionalnych...nawet jeśli mało kto tam siedział, to teraz mnóstwo pokoi zakładanych jest właśnie przez osoby, które szukają znajomych ze swoich okolic. Gag niech zostanie, jak najbardziej. Dla takich osób jest on bardzo potrzebny, a fotka to syf, zwłaszcza czat i każdy o tym wie. Wejdzie jeden z drugim i zacznie syfic na takim pokoju...i co? i dno...Ft mają to w dupie, a moderatorów jest za mało, by móc wszystko ogarąc to co się dzieje.. w kązdym badź razie, to jest bardzo potrzebne, jeśli gag nie zniknie, to żeby pozostał w takiej postaci w jakiej jest dostepny dla każdego, który zakłada pokój.

Siobhan
Siobhan: Marta, Fotka.Team


Wgl cały ten temat jest śmieszny, ponieważ dotyczy tylko osób, które korzystają z czatu...i to nie wszystkich, niektórzy maja po prostu wyebane na to co sie stanie z tym działem tego portalu...ale czemu na przykład nie przedyskutujemy problemów, które dotyczą wszystkich np zablokowaniu możliwosci wysyłania wiadomości prywaynych(chcesz zacząć rozmowe z więcej niż z jedną osobą, to wykup gwiazdę), właśnie to byl dla mnie taki punkt tego portalu, za który go szanowałem, że nie patrzono przede wszystkim na własne zyski, a na możliwości, które proponował wszystkim, a więc poznanie się, rozmowę, nawiązywanie znajomości za które teraz chcecie, aby wam płacono kasę. Inna sprawą jest podniesienie "wartości" gwiazdy...jak kiedys była obnizka to trabiliście gdzie się tylko dało, a teraz gdy przyszla podwyżka...głowa w piasek i może nikt nie zauważy, to dlaczego tego nie przedyskutujemy, co? Zawracanie dupy osobom błachym tematem, który interesują może co 3 osobe korzystającą z tego portalu, to tak jakby śmianie sie nam w twarz, klientom dzieki którym macie co do garnka włożyć. Pewnie na to się nie doczekam odpowiedzi z Twojej strony, ani ze strony innych FT, bo jedyne co potraficie, to pisać jak boty i miec w dupie ludzi, którzy korzystaja z tego portalu.
W jednym zdaniu ujmując dla mnie to jest śmieszne, gdyby nie to, że na naszym rynku dla was nie ma konkurencji, to juz dawno skorzystałbym z usług innego portalu...bo to co sie tu dzieje, to woła o pomste do nieba. Sam sie dziwie, zę wam sie nikt do tylka nie doczepił za to w jaki sposób traktujecie tu ludzi, bo to jest haniebne po prostu.
Priorytetem dla was powinno byc zapewnienie jakiegokolwiek poziomu korzystania z tej usługi, ale wy macie to po prostu w dupie, ważne żeby wypłacali to co "sie należy" i do kolejnego miesiąca. Inne sprawy związane z czatem, to przywrócenie moderatorów regionalnych, zwłaszcza na piaskownice, wakacje ida, to tam się przydadzą tacy, jak mało gdzie i tego tez nikt z nikim nie przedyskutował, bo i po co? Dwoje moderatorów globalnych jest jakąś kpiną i powinno ich byc jak niegdyś czworo...plus administrator czatu.
Przydałaby się Wam taka druga Ela, bez Niej na serio wszystko to kuleje strasznie...mnóstwo osób na Ele narzekało zawsze, ale teraz gdy Jej wśród Was nie ma, to widać ile znaczyła dla tego portalu.

Naprawdę moze i jestem gówniarz, ale widzę jak bardzo się toczycie na samo dno...i aż przykro na to patrzeć jak bardzo komercha z wami wygrała, a zamydlanie oczu błachymi problemami to na serio powinniście sobie (ekhem) w (ekhem) wsadzić.
Dee
Dee
  12 czerwca 2014
MisterOK
MisterOK: Wgl cały ten temat jest śmieszny, ponieważ dotyczy tylko osób, które korzystają z czatu.


w koncu przeciez temat zalozony na dziale czat, to czego ma dotyczyc? pogody?:X

MisterOK
MisterOK: .ale czemu na przykład nie przedyskutujemy problemów, które dotyczą wszystkich np zablokowaniu możliwosci wysyłania wiadomości prywaynych(chcesz zacząć rozmowe z więcej niż z jedną osobą, to wykup gwiazdę), właśnie to byl dla mnie taki punkt tego portalu, za który go szanowałem, że nie patrzono przede wszystkim na własne zyski, a na możliwości, które proponował wszystkim, a więc poznanie się, rozmowę, nawiązywanie znajomości za które teraz chcecie, aby wam płacono kasę. Inna sprawą jest podniesienie "wartości" gwiazdy...jak kiedys była obnizka to trabiliście gdzie się tylko dało, a teraz gdy przyszla podwyżka...głowa w piasek i może nikt nie zauważy, to dlaczego tego nie przedyskutujemy, co?


na ten temat tez jest juz dyskusja( nawet kilka) na dziale "o fotka" :)
swoja droga zawsze wszyscy trabia o promocjach, a o podwyzkach cen juz nie...w sklepie tez masz pretensje do sprzedawcy ze nie informowal Cie o podwyzce?:)
praksyda
praksyda
  12 czerwca 2014
MisterOK
MisterOK: . Wejdzie jeden z drugim i zacznie syfic na takim pokoju...i co? i dno...Ft mają to w dupie, a moderatorów jest za mało, by móc wszystko ogarąc to co się dzieje

Piszesz tak jakby na czacie odbywały się krwawe walki.
Normalny człowiek, jak widzi dym, wyzwiska, zwyczajnie wychodzi, a nie robi afere, widocznie niektórym to odpowiada, że są w centrum wojny, ja bym dała tym napinaczom granaty, może się sami wybiją a nie moda na pokój, bo mod da bana upomni, ale histeryk na czat i tak wróci, nie róbcie z czatu jakiegoś ośrodka resocjalizacyjnego, to jest miejsce rozrwyki a nie miejsce do poważnych biznesów.

MisterOK
MisterOK: Dla takich osób jest on bardzo potrzebny, a fotka to syf, zwłaszcza czat i każdy o tym wie.

aha, czyli nie wchodzisz na czat, bo jest tam syf ? bo jak mi się gdzieś nie podoba, to mnie tam nie ma zazwyczaj.
MisterOK
MisterOK
  12 czerwca 2014
Dee
Dee: na ten temat tez jest juz dyskusja( nawet kilka) na dziale "o fotka" :)


Widziałem, ale trudno nazwać coś dyskusją, gdzie dyskutuje tylko jedna strona sama ze sobą i nie rzuciło mi się w oczy to, aby ktoś z FT tam coś sensownego napisał.

Dee
Dee: swoja droga zawsze wszyscy trabia o promocjach, a o podwyzkach cen juz nie...w sklepie tez masz pretensje do sprzedawcy ze nie informowal Cie o podwyzce?:)

i to również tam pisałaś używając chyba nawet tych samych słów ;)

praksyda
praksyda: aha, czyli nie wchodzisz na czat, bo jest tam syf ? bo jak mi się gdzieś nie podoba, to mnie tam nie ma zazwyczaj.

Nie mam na myśli wszystkich pokoi, bo są pokoje na których praktycznie ktoś siedzi cały czas z moderatorów i tam względnie jest ok, ale chodzi mi o pokoje zakładane przez użytkowników i tym osobom gagi się po prostu przydają skoro już są.

No a co do samego gaga, to dla mnie tak jak wyżej pisałem...najlepiej byłoby, gdyby zostały całkiem zdjęte, albo zmienione ich działanie, by na wszystkich pokojach obowiązywały, a nie tylko w jednym, gdzie sie nim oberwało, ale za to nie do samego rana tylko 2-3 godziny. Cos jak z godzinnym banem, tylko bez odbierania możliwości normalnego pisania na priv.

Dee
Dee: w koncu przeciez temat zalozony na dziale czat, to czego ma dotyczyc? pogody?:X


No są pilniejsze sprawy nawet dotyczące czatu, jak na przykład ktoś do MG, bo dwie osoby to za mało, by to ogarnęły i niezależnie od tego,jak bardzo mocno się starają, bo to jedyne miejsce gdzie mozna sie czegoś sensownego dowiedzieć...a próby rozmów z FT, to jeśli pytania nie dotyczą tych pytań, które są w kontakcie, to właśnie o jakąś konkretną odpowiedź jest bardzo ciężko.

Kiedyś były zakładane tematy na forum dla użytkowników, aby można było dawać własne propozycje zmian itd i z tych propozycji korzystali, moze i nad tym by sie zdało pomyśleć i pójść trochę w dyskusję. Co prawda one często nie były, ale przynajmniej dwa takie pamiętam.
Dee
Dee
  12 czerwca 2014
MisterOK
MisterOK: No są pilniejsze sprawy nawet dotyczące czatu, jak na przykład ktoś do MG,


sprawa mg to nie jest cos dyskutowane na forum
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
Ostatnio edytowany: za 2 maja 8508
Siobhan
Siobhan: Ponieważ pojawiła się propozycja likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów (http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1177306,LIKWIDACJA), zakładam ten wątek i poddaję go pod dyskusję. Czekam na Wasze opinie.


Logika
Moderatorzy chce wam się od 5481326583021589357230952 userów przyjmować skarg,i że niesłusznie ktoś ich gaguje?
Czy na tym ma to polegać? Ktoś nakłada gagi dla zabawy, a ofiara gaga leci po moderatora po to aby mu ją zdjął i tak co minute?
Ci co są za zostawieniem gagów, oczywiścię są za dlatego że pasuje im taka zabawa.
2 - Pokoje sex i wolni, tam siedzi mnóstwo userów. Pokazałem już klasę, gdy zgagowałem 200 osób, i nagle to się nie spodobało każdemu z was.
Prawda
praksyda
praksyda:
?
Nadużywanie tego powoduje utratę klientów przez foteczkę, spooooro skarg, i zawracanie głowy moderatorom, może na innych pokojach są akurat potrzebni, a nie po to by zdejmować gagi, które nałożył koleś, który pierwszy raz zobaczył w zyciu komendę /gag.
Kick w zupełności wystarcza. Jeśli ktoś dostanie kicka, powinien uprzejmie opuścić pokój. Pokoje wolni i sex ja np doliczam do tych głównych, więc tam raczej wypraszanie i tak nie ma sensu. Chodzi mi o te prawdziwe pokoje prywatne, nie wiem "kółeczko gier karcianych" czy co. To chyba proste, że jesli ktoś tam wejdzie, dostanie kicka to od razu wyjdzie i nie będzie się bawił we wracanie non stop.
praksyda
praksyda: Walka o jakies zakładanie pokoi (kto pierwszy ten lepszy) byle tylko mieć moc gagowania i robić na złość tym których się nie lubi.

Wielki Plus Madziu d83ddeb2

ps nie tłumaczcie się tym - zakładam pokój i jego pilnuję :(((((((((((
Wiecie dokładnie, że pokoi sex i wolni nigdy pierwsi nie założyliście, przejmujecie nazwę po pierwotnym ich właścicielu.
A komendy moderacyjne służą wam tylko po to, aby pobawić się w userami w gaguj vs leć na skarge.
Gdybyście to wy zakładali faktycznie jakieś pokoje, nie robilibyście tego zawsze o 6 godzinie, i nie robilibyście tych samych nazw.
2ps bądźcie troszkę oryginalniejsi, dlaczego nie założycie pokoju o nazwie "gry karciane" "długodystansowcy" "Mazowieckie" Czy coś?
Sławne powiedzenie
Nie rób z kogoś głupka, bo w końcu sam na niego wyjdziesz.
Tyle z mojej strony Pozdrawiam uprzejmie i gorąco całuję. User
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 662
esquilo
  12 czerwca 2014
Siobhan
Siobhan: propozycja likwidacji GAGów w pokojach zakładanych przez userów

Jestem za.

Od wypraszania niechcianych gości z pokoju założyciel ma kicki, a skoro chce się bawić niech robi to do upadłego.
Gag nie powinien służyć do uciszania ww userów (bo bez końca na room), a - jak wcześniej założono - do karania za przewinienia i niemiłe wypowiedzi na mainie, czego określenie leży w kompetencji wyznaczonych do tego osób - moderatorów.

Pozostawienie możliwości gag-owania na pokojach prywatnych będzie wpływało na respekt wobec tej kary.

Jaj już praksyda wspomniała - dawano je często niesłusznie, a potem MG je zdejmowało, więc ownerzy bawili się, a nie używali tego z rozmysłem, jednocześnie zajmując czas moderatorowi, który mógł w tym czasie przypilnować jakiegoś pokoju lub poświęcić czas na inne sprawy czy też dla siebie.

(Tak na marginesie - bo ktoś na pewno wspomni o tym, że gagatek, niechciana osoba będzie wchodził bez końca do pokoju i pisał/a brednie, a założyciel nie jest po to, żeby go ciągle kick-ować (wypraszać). Mam na to proste, dostępne ogólnie rozwiązanie - chwilowe wyciszenie usera. A jak sobie będzie wisiał na liście, to będzie - czy z gagiem czy bez - nie zwracać uwagi i tyle.)

Nie popadajmy też w skrajności względem dużej ilości osób w pokoju/ach prywatnych i pozostawienia jedynie opcji kick-owania - w sumie dyskusja o zdjęciu możliwości gag-owania została rozwinięta z uwagi na to, co dzieje się na room-ie "wolni". A nawiązując do pokoju "seks" i gag-owania - tam jest większa kultura wobec userów, a sporadyczne przypadki gagów dla dużej ilości czatowiczów dawanych dla zabawy są tylko plusem za ogólną likwidacją GAGA dla ownera pokoju prywatnego.

Pozdrawiam :-)
Lukasz
Lukasz
  12 czerwca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Zostawić, skoro ktoś sobie zakłada pokój to niech ma prawo decydować kto w nim będzie.

ZAKŁADA a KRADNIE NAZWĘ,POKÓJ to co innego.
jeśli siedzi np twoje grono, to i tak nie będzie się ktoś pchał do 5-10 ludzi. Wierz mi po kicku opuści pokój.
Testowałem
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.