Psychol
Psychol
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Witam.. sprawa jest prosta , krótka i na TEMAT ..Chciałbym dowiedzieć się kiedy jest przewidziany jakiś nabór na moderatorów Fotka.tv badz fotka czat ..Pytam ,ponieważ co raz częściej zdarza się ,że osoby łamiące regulamin nie mogą dostać 'kary' ponieważ nie ma moderatora. Wysłałem dzisiaj 3razy już screeny z czatu gdzie nie zastałem moda w godzinach 6 -9 .. 16-18 i wcześniej.Zdarza się też ,że w osobnych pokojach Fotka.tv nie ma moderatorów ,a userzy muszą biegać i szukać owego 'moda' ,który zazwyczaj siedzi tylko w pokoju ,gdzie jest więcej niż 100widzów ,a nawet i czasem sytuacja jest wręcz irytująca ,ponieważ w jednym pokoju siedzą 2-3ej moderatorowie ,tak samo na czacieZnajdzcie osoby ,które będą miały naprawdę czas na to by zająć się fotką ,a nie takie ,które chodzą do szkół i pracy i nie są dostępni wtedy ,kiedy ich potrzeba.A TEGO TO JUZ W OGOLE NIE ROZUMIEM ...SYTUACJA SPRZED DOSŁOWNIE KILKU MINUT 5 MODÓW PODZIELONYCH NA DWA POKOJE : Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)

BlackMoonLady
BlackMoonLady
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: WiecznyPrawiczek: fotka nigdy nie upadnie Dokładnie! Będziemy walczyć!!!!


:crylol:
Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte:

Taka prawda!

DO BOJUUUUUUUUUUUU :ziew: :zonk:
UnaCreatura
Posty: 249 (po ~73 znaków)
Reputacja: 15 | BluzgometrTM: 17
UnaCreatura
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: DO BOJUUUUUUUUUUUU


:run: :run: :run:
Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014
UnaCreatura
UnaCreatura:

Właśnie tak!

Damy radę2755
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: DO BOJUUUUUUUUUUUU


Round 1! FIGHT! :D
Divine
Divine
  26 marca 2014

Przydała by się nowa krew, osoby które nie są znane na czacie, a siedzą i odwalają dobrą robotę, czekam, może na mnie przyjdzie czas, bo teraz dużo osób lubi sobie szaleć, a czasami ciężko jest znaleźć moderatora, który właśnie siedzi na czacie. Nie wiem jak teraz jest, ilu konkretnie ma Czat Przyjaciela, ale osób jest zdecydowanie za mało. Czekam, aż odświeżą listę, bo raczej nie będzie nikomu na rękę, cały czas wysyłać Screen Shoty, wtedy można jakoś inaczej to obejść. :)

Czas pokaże, ale teraz myślałem, że więcej osób wybiorą, a tu nic się nie dzieje, cóż chyba trzeba czekać na rozwój sytuacji, bo z dnia na dzień idzie to w odwrotnym kierunku. :)

Divine
Divine
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Round 1! FIGHT! :D

Ewa pierwsza runda i K.O. ! d83dde02
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  26 marca 2014
Divine
Divine: Ewa pierwsza runda i K.O. !


no wcale nie :smutny:
Divine
Divine
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: no wcale nie

Nie dałaś rady, dlatego ja wygrałem, w sumie sprawiedliwie...
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  26 marca 2014

Ale o co chodzi? d83dde02

Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014

Wuahahaha d83dde02

Konto usunięte
Konto usunięte: no wcale nie

Nie było żadnego K.O.!
On Cie kłamie :smutny: Wygrywamy, bo fotka nadal żyje! :krzeslo:
Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale o co chodzi?

W sumie też nie wiem o co chodzi, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o hajsy!

Ruscy jadą, wieszajcie flagi w oknachd83dde02
BlackMoonLady
BlackMoonLady
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ruscy jadą, wieszajcie flagi w oknach


Chowaj kury, ruskie idą! :ninja:
Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Chowaj kury, ruskie idą!

Tak toczna tawarisz komandir!d83dde02

Nawet śmiechłem xD
Divine
Divine
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale o co chodzi?

O to o co nie chodzi. :and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.