Psychol
Psychol
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Witam.. sprawa jest prosta , krótka i na TEMAT ..Chciałbym dowiedzieć się kiedy jest przewidziany jakiś nabór na moderatorów Fotka.tv badz fotka czat ..Pytam ,ponieważ co raz częściej zdarza się ,że osoby łamiące regulamin nie mogą dostać 'kary' ponieważ nie ma moderatora. Wysłałem dzisiaj 3razy już screeny z czatu gdzie nie zastałem moda w godzinach 6 -9 .. 16-18 i wcześniej.Zdarza się też ,że w osobnych pokojach Fotka.tv nie ma moderatorów ,a userzy muszą biegać i szukać owego 'moda' ,który zazwyczaj siedzi tylko w pokoju ,gdzie jest więcej niż 100widzów ,a nawet i czasem sytuacja jest wręcz irytująca ,ponieważ w jednym pokoju siedzą 2-3ej moderatorowie ,tak samo na czacieZnajdzcie osoby ,które będą miały naprawdę czas na to by zająć się fotką ,a nie takie ,które chodzą do szkół i pracy i nie są dostępni wtedy ,kiedy ich potrzeba.A TEGO TO JUZ W OGOLE NIE ROZUMIEM ...SYTUACJA SPRZED DOSŁOWNIE KILKU MINUT 5 MODÓW PODZIELONYCH NA DWA POKOJE : Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)

Kjujicek
Kjujicek
  24 marca 2014

Psychol na admina ! :D

donwrubelek
donwrubelek
  24 marca 2014

Co racja to racja, zgadzam się xD d83ddc4d

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 marca 2014

Zdaj sobie sprawę, że teraz to leci po znajomości wszystko. Były nabory na moda, gdzie w między czasie odeszła Ela. :)
Teraz fotka upada, taka jest prawda,a moderatora dostają osoby, które nie powinny go mieć. Tak samo z mianem FP / FT :)
Co do kamerek, moderatorzy( niektórzy ) mają swoich " ulubieńców" i u nich przesiadują.. :)
Zaraz pewnie ban mi poleci, bo napisałam to co myslę. :and:

btw. Zgadzam się z Tobą. :D

Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Dianu
Dianu: Zdaj sobie sprawę, że teraz to leci po znajomości wszystko

Zawsze tak było.
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dianu: Zdaj sobie sprawę, że teraz to leci po znajomości wszystko Zawsze tak było.


ale teraz to już totalnie, znajomości, znajomości, znajomości i "podlizywanie" się.
BrownEyesxD
BrownEyesxD
  24 marca 2014

Psychol Na ADMINA :D

StillDree
StillDree
  24 marca 2014

Psychol 100 pro racji jak coś to popieram inicjatywe

Psychol
Psychol
  24 marca 2014
d83cdf7a amen Still
Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Dianu
Dianu: ale teraz to już totalnie, znajomości, znajomości, znajomości i "podlizywanie" się.

Norma, jestem tu od xx lat i zawsze tak było ^^

+ Podbijam Wypowiedź Piotrad83ddc4d
Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014
Dianu
Dianu: ale teraz to już totalnie, znajomości, znajomości, znajomości i "podlizywanie" się.

Nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie ;)

Psychol
Psychol: Znajdzcie osoby ,które będą miały naprawdę czas na to by zająć się fotką ,a nie takie ,które chodzą do szkół i pracy i nie są dostępni wtedy

Niestety takich nolifów też już niewielu tu jest i raczej żaden nie nadaje się na moderatora ;)

Braki kadrowe zawsze były i zawsze chyba będą, ale w ciągu dnia na około 50 osób mogących dać bana na czacie (moderatorzy czatu + FP) zawsze się znajdzie osoba, której można podesłać screena. A jak rozrabiaka nie dostanie bana od razu to dostanie później, co się odwlecze to nie uciecze.

Psychol
Psychol: Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)


Z tyloma banami w ciągu 2 miesięcy posiadania konta? Tak, zdecydowanie jesteś idealnym kandydatem ;)
Psychol
Psychol: Zdarza się też ,że w osobnych pokojach Fotka.tv nie ma moderatorów


Wyobrażasz sobie nadać tą funkcję 200 osobom, by zawsze na jakiejś transmisji był jeden mod? Bo ja jakoś niezbyt ;)
Pyskata
Pyskata
  24 marca 2014

Najlepiej jest tak jak teraz (śmiech)

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

[quote=Shaitan]
Psychol: Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)
Z tyloma banami w ciągu 2 miesięcy posiadania konta? Tak, zdecydowanie jesteś idealnym kandydatem ;)

Bany były na własne życzenie CELOWE 'dla śmiechu' .. w tym jeden sobie odejmij ,bo był niesłusznie dany pod tytulem 'ublizanie innym' ;) zauwaz tez ile zglosilem profili fikcyjnych i ile juz screenow poprzesylalem :)

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

ps.. nie wiem ,czy wiesz ,ale siedzę tutaj od 2006 roku i widziałem więcej niż Ty .. a moja screenowa pomoc mogłaby Cie zasypać :)

Dajcie szanse się wykazać innym ;)

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

Kaja co nie co może potwierdzić d83dde09

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.