Psychol
Psychol
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Witam.. sprawa jest prosta , krótka i na TEMAT ..Chciałbym dowiedzieć się kiedy jest przewidziany jakiś nabór na moderatorów Fotka.tv badz fotka czat ..Pytam ,ponieważ co raz częściej zdarza się ,że osoby łamiące regulamin nie mogą dostać 'kary' ponieważ nie ma moderatora. Wysłałem dzisiaj 3razy już screeny z czatu gdzie nie zastałem moda w godzinach 6 -9 .. 16-18 i wcześniej.Zdarza się też ,że w osobnych pokojach Fotka.tv nie ma moderatorów ,a userzy muszą biegać i szukać owego 'moda' ,który zazwyczaj siedzi tylko w pokoju ,gdzie jest więcej niż 100widzów ,a nawet i czasem sytuacja jest wręcz irytująca ,ponieważ w jednym pokoju siedzą 2-3ej moderatorowie ,tak samo na czacieZnajdzcie osoby ,które będą miały naprawdę czas na to by zająć się fotką ,a nie takie ,które chodzą do szkół i pracy i nie są dostępni wtedy ,kiedy ich potrzeba.A TEGO TO JUZ W OGOLE NIE ROZUMIEM ...SYTUACJA SPRZED DOSŁOWNIE KILKU MINUT 5 MODÓW PODZIELONYCH NA DWA POKOJE : Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)

Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Pyskata
Pyskata: Paweł

d83dde18

Teraz idę spokojnie zapalić, bo w temacie przełomów na chwilę obecną raczej nie będzie: D
Psychol
Psychol
  24 marca 2014

Czasami mam wrazenie ,ze rozmawiam z osobami o niskim IQ d83ddc94.. Edyto droga ... pokaz mi gdzie napisalem tutaj o tym ,ze sram sie do FT FP ? ? ? wyskoczylas z placeniem za prace i przepisywaniem zeszytow tylko powiedz mi z jakiegoz to powodu Edytko ? czyzbys sie troszeczke zamotala ?d83dde01 pisze tutaj o modach .. a modom raczej nie placicie ;) jak juz to rozdajecie tylko starsy z tego co mi wiadomo... a skoro bycie modem jest dobrowolne ,to jak juz mowilem ..znajdzcie takich ,ktorzy znajda na to czas ! Teraz pytanie z Twojej pułki - czy zatrudnilabys kogos do swojej firmy i placila mu za to ,ze pokazuje się raz na jakis czas w pracy ,powie 'siema edyta' i idzie do dalej ?? do cholery jasnej ludzie czy ja serio pisze tak niezrozumiale ,czy mam tutaj doczynienia z ludzmi o ograniczonym toku myslenia? d83dde04 wiem,ze jestescie zmeczeni ..bo siedzenie przed kompem to naprawde meczaca sprawa..ale jak juz sie wypowiadajcie na wazny temat ,to odpalcie na ten czas swoje szare komorki d83ddc7d peace 270c

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

aaaa Shaitan .. jak juz sie tak doczepiles ;) - skoro dla smiechu prosisz znajomego moda o bana ,bo nie mozesz sie oderwac od komputera ,on pisze Ci ,ze nie moze bo musi miec powod ,po czym specjalnie przeklniesz zeby dali Ci tego bana to jak nazwac to inaczej jak nie banem dla smiechu czy ze swiadomoscia o tym,ze dostanie się bana ? d83dde32 lamiecie mi dzisiaj serce swoimi wypowiedziami d83dde37 czuje ze FT / FP nie wytrzyma presji i zamkna temat bo w koncu sami sie tak zakreca ,ze nie beda wiedzieli o co im samym chodzi :lol:

WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  24 marca 2014

co te nołnejmy z jednym postem

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

polish please ?d83dde09

Niereformowalny
Niereformowalny
  24 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze tak było.


Dianu
Dianu: le teraz to już totalnie,


I tak i nie acz najczęściej "posadki" dostawali znajomi, znajomych (takie moje zdanie)

Shaitan
Shaitan: Nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie ;)


no błagam :P z całym szacunkiem,ale wiesz :)

Psychol
Psychol: ie wiem ,czy wiesz ,ale siedzę tutaj od 2006 roku i widziałem więcej niż Ty ..


On tu siedzi równie sporo jak nie więcej czasu niż Ty, to samo zresztą mogę powiedzieć o sobie bowiem konta od 2005 i wiele rzeczy już tu widziałem, ba nawet kiedyś podsyłałem i zgłaszałem- teraz robię to sporadycznie (lotto mi to ) :)

staż swoją drogą,ale jak mają wybrać jakichś nołnejmów to serio, niech to będą znajomi znajomych których najczęściej się tutaj zna
praksyda
praksyda
  25 marca 2014

Jeszcze nie było takiego okresu na czacie, żeby wszyscy byli zadowoleni, to mod zły, to znów ich brak, następnie czemu on ma moda a nie ja, eh. jak żyć.

Paffeuu
Paffeuu
  25 marca 2014
praksyda
praksyda: jak żyć




d83dde02
Shaitan
Shaitan
  25 marca 2014
Psychol
Psychol: aaaa Shaitan .. jak juz sie tak doczepiles ;) - skoro dla smiechu prosisz znajomego moda o bana ,bo nie mozesz sie oderwac od komputera ,on pisze Ci ,ze nie moze bo musi miec powod ,po czym specjalnie przeklniesz zeby dali Ci tego bana to jak nazwac to inaczej jak nie banem dla smiechu czy ze swiadomoscia o tym,ze dostanie się bana ?


Normalnie, jest to wtedy ban za jakieś przewinienie, skoro się go dopuszczasz by dostać bana, to chyba logiczne. Nie ma wtedy znaczenia, czy ty tego bana chciałeś czy nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: no błagam :P z całym szacunkiem,ale wiesz :)

Wiem jak WYGLĄDAŁO kiedyś, wiem jak JEST teraz ;) Jak się ktoś ewidentnie nie nadaje na moderatora to w niczym mu nie pomoże dobra znajomość z modem, fp, mg czy nawet ft. A że czasem jakiś wybór okaże się zły, to cóż - shit happens. Nigdy nie można być w 100% pewnym czego można się po kimś spodziewać ;)
TobiXywa
Posty: 676 (po ~121 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 758
TobiXywa
  25 marca 2014

A ja powiem tyle, że.... jak mody są to źle jak ich nie ma też źle jak dojdą nowi to źle jak odejdą też źle. To ja jestem zły to ja prowokuje do tego by dać bana bo mi sie nudzi. To ja hejtuje i klne mimo tego że mnie ktoś prosi bym przestał wole olać go na świadomce i grozić mu, że napisze skarge i straci moda. Albo nie, poczekam aż sobie pójdzie i wtedy będę sobie hejtować, ktoś zrobi ss dostane bana i będę pisał z problemem na pw i bluzgami za co ban. Chyba specjalnie na tą okazje wezmę sobie urlop na żądanie ponieważ ktoś musi być na czacie bo wyzywają, hejtują, spamują... Lecz nie pomyśleli o tym że gdyby potrafili zachować się normalnie nie byłoby problemu. Może w ogóle bycie modem niech zostanie zawodem a Wy będziecie płacić w podatkach za moją moderacje. Zapłacice mi z swoich podatków za to, że moderuje z chęci, czysta kasa za siedzie :) Też tak chcecie prawda? Mod to nie bot. Modami są Ci którzy na to stanowisko sie nadają bo są sobą i godnymi zaufania ( i spełniają pewne wymagania) a nie pajacują i udają "fajnych" bo czat to centrum śmiechu bo beka itp. Znajomości? Hah... No tak zapomniałem, mam tu plecy :rotfl: I dalsze komentarze dla mnie nie mają sensu doskonale znam sytuacje jak to wygląda od jednej i od drugej strony i to nie jest tzw. "ból dupy" Tylko kolejny popis do afery. No tak lepiej żalić sie w postach niż samemu cokolwiek zadziałać. "Niech ktoś zrobi to!! Niech ktoś sie tym zajmię!! Bo to!! Bo tamto!! Co to ma znaczyć!! Jak to jest, że oni to oni tamto!!" Czuje że gdyby stał tu wiatrak ktoś próbowałby z nim walczyć. Wiem :ziew: i tak ludzie i sytuacje sie nie zmienią bo po co.

:lol2:i'm out:crylol:
Sysiaa
Posty: 345 (po ~140 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 21
Sysiaa
  25 marca 2014
TobiXywa
TobiXywa: TobiXywa Posty: 512 (po ~129 znaków) Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 452Napisz wiadomość Dodaj do znajomych Znam z: reala | virtuala Dodaj do czarnej listy Kup gwiazdę Daj prezentTobiXywa Przed chwilą A ja powiem tyle, że.... jak mody są to źle jak ich nie ma też źle jak dojdą nowi to źle jak odejdą też źle. To ja jestem zły to ja prowokuje do tego by dać bana bo mi sie nudzi. To ja hejtuje i klne mimo tego że mnie ktoś prosi bym przestał wole olać go na świadomce i grozić mu, że napisze skarge i straci moda. Albo nie, poczekam aż sobie pójdzie i wtedy będę sobie hejtować, ktoś zrobi ss dostane bana i będę pisał z problemem na pw i bluzgami za co ban. Chyba specjalnie na tą okazje wezmę sobie urlop na żądanie ponieważ ktoś musi być na czacie bo wyzywają, hejtują, spamują... Lecz nie pomyśleli o tym że gdyby potrafili zachować się normalnie nie byłoby problemu. Może w ogóle bycie modem niech zostanie zawodem a Wy będziecie płacić w podatkach za moją moderacje. Zapłacice mi z swoich podatków za to, że moderuje z chęci, czysta kasa za siedzie :) Też tak chcecie prawda? Mod to nie bot. Modami są Ci którzy na to stanowisko sie nadają bo są sobą i godnymi zaufania ( i spełniają pewne wymagania) a nie pajacują i udają "fajnych" bo czat to centrum śmiechu bo beka itp. Znajomości? Hah... No tak zapomniałem, mam tu plecy I dalsze komentarze dla mnie nie mają sensu doskonale znam sytuacje jak to wygląda od jednej i od drugej strony i to nie jest tzw. "ból dupy" Tylko kolejny popis do afery. No tak lepiej żalić sie w postach niż samemu cokolwiek zadziałać. "Niech ktoś zrobi to!! Niech ktoś sie tym zajmię!! Bo to!! Bo tamto!! Co to ma znaczyć!! Jak to jest, że oni to oni tamto!!" Czuje że gdyby stał tu wiatrak ktoś próbowałby z nim walczyć. Wiem i tak ludzie i sytuacje sie nie zmienią bo po co.


Dołączam się, iż nie chce mi się rozpisywać ;o
` You'll never fly, if you're too scared of the height.. ♥
StillDree
StillDree
  25 marca 2014

Dobrze że fotka upada :) Skończą się problemy każdy pójdzie na inne strony i każdy będzie zadowolony .

Mandarino
Mandarino
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończą się problemy każdy pójdzie na inne strony i każdy będzie zadowolony .

Doczekamy się takiego czasu :tak:
WiecznyPrawiczek
WiecznyPrawiczek
  26 marca 2014

fotka nigdy nie upadnie

Paffeuu
Paffeuu
  26 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: fotka nigdy nie upadnie

Dokładnie!
Będziemy walczyć!!!! d83dde2d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.