Psychol
Psychol
  24 marca 2014 (pierwszy post)

Witam.. sprawa jest prosta , krótka i na TEMAT ..Chciałbym dowiedzieć się kiedy jest przewidziany jakiś nabór na moderatorów Fotka.tv badz fotka czat ..Pytam ,ponieważ co raz częściej zdarza się ,że osoby łamiące regulamin nie mogą dostać 'kary' ponieważ nie ma moderatora. Wysłałem dzisiaj 3razy już screeny z czatu gdzie nie zastałem moda w godzinach 6 -9 .. 16-18 i wcześniej.Zdarza się też ,że w osobnych pokojach Fotka.tv nie ma moderatorów ,a userzy muszą biegać i szukać owego 'moda' ,który zazwyczaj siedzi tylko w pokoju ,gdzie jest więcej niż 100widzów ,a nawet i czasem sytuacja jest wręcz irytująca ,ponieważ w jednym pokoju siedzą 2-3ej moderatorowie ,tak samo na czacieZnajdzcie osoby ,które będą miały naprawdę czas na to by zająć się fotką ,a nie takie ,które chodzą do szkół i pracy i nie są dostępni wtedy ,kiedy ich potrzeba.A TEGO TO JUZ W OGOLE NIE ROZUMIEM ...SYTUACJA SPRZED DOSŁOWNIE KILKU MINUT 5 MODÓW PODZIELONYCH NA DWA POKOJE : Jeśli jakoś na czasie będziecie potrzebowali rzetelnych ludzi z sporym zapasem wolnego czasu ,to zgłaszam się ;)

Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie ;)

Jaki błąd... komu to piszesz Boguś...
Przecież tylko znajomka jakiegoś na listę proponowanych się wrzuca... 1 na 10 nie jest z sortu " znajomków "
Na chłopski rozum można to nawet wziąć ^_^
Shaitan
Shaitan: Niestety takich nolifów też już niewielu tu jest i raczej żaden nie nadaje się na moderatora ;)

Tu akurat można napisać " całe szczęście " :D
Shaitan
Shaitan: Braki kadrowe zawsze były i zawsze chyba będą

d83ddc4d

Wszędzie są braki... czy na ryjbuku, czy w pracy ^^ norma, podbijam!

Co do TV, to fakt.. Jedyny problem jest taki, że trza szukać modka : D
Co do czatu, to wg. mnie jest wszystko ok na chwilę obecną d83ddc4d

Czasami faktycznie nie ma modka, ale jak się na pw podeśle coś albo poprosi, aby wlazł, to zawsze wchodzą ;]
Zostali już sami ogarnięci w sumie " prócz dosłownie 2-3 anomalii "
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Nawet nie wiesz w jakim jesteś błędzie ;)


Prosze Cie Boguś.. ;)
80% userów to potwierdzi, w tym niektórzy z aparatem przy loginie :)
Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014

Podsumowując...

-Całe szczęście, że nie mamy Modków " nolajfów " :ziober2:
-Na tv trzeba szukać modka " bo nie ma tam możliwości sprawdzenia statusu modków bezpośrednio z transmisji "
-Na czacie wszystko gra i buczy d83ddc4d + często jakiś FP też się tam pałęta..."2-3 modków się nie nadaje" ale z czasem sami odpadną jak reszta ^^
-Modków wybiera się po znajomości "ale nie oszukujmy się" sam w życiu nie wziąłbym kogoś z zewnątrz [nieznajomego] tylko dlatego, że nie łapie banów, podsyła screeny, woła czasami itp..
Osobę z która się będzie " pracować " wypadałoby w jakimś tam stopniu chociaż znać...
Także... Nie odbierajcie mojej last wypowiedzi w charakterze "buntu" ^^ teraz Wam piszę jak to wygląda w praniu :P
Takie wnioski każdy powinien wyciągać sam :ziober2: na tzw. " CHŁOPSKI ROZUM " wg. mnie, to oczywiste ^^

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

no ..czyli dostaje posade moda w tydzien opracowywuje cala fotke bez zbednych kont fikcyjnych ,userow itd i wszyscy sa szczesliwi xD

Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Dianu
Dianu: 80% userów to potwierdzi, w tym niektórzy z aparatem przy loginie :)

W sumie jest tak w większości przypadków, ale ja jakoś sobie nie wyobrażam polecenia osoby nieznajomej : D
Jakoś mi się to w tym moim małym łebku nie mieści :P
"Pracować" u boku nieznajomego : D
Jedno co jest niefajne, to fakt, że czasami proponują " i przepychają " niewłaściwe osoby... Na szczęście takie osoby szybko znikają z grona modków [jedne szybciej, inne siedzą kapkę dłużej], ale w ogólnym rozrachunku, jest ok ;>
Psychol
Psychol
  24 marca 2014

tak btw napisales Shaitan ze mialem tyle i tyle banow .. ale nie ocenia sie ludzi po okladce z tego co ludzie mowia :O

Psychol
Psychol
  24 marca 2014

i ten.. minela godzina a modki dalej siedzą w kupie ;)

solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: . Na szczęście takie osoby szybko znikają z grona modków [jedne szybciej, inne siedzą kapkę dłużej], ael w ogólnym rozrachunku jest ok :D
Niestety zauważyłam, że niektóre z takich osób dostały większe uprawinienia. Nieprzyjazne, ironiczne, chamskie. Głupie naśmiewanie się, sory, ale co to ma być? :lol:
Psychol
Psychol
  24 marca 2014

ale spokojnie ..nie bić się :/ ;D

Shaitan
Shaitan
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki błąd... komu to piszesz Boguś...Przecież tylko znajomka jakiegoś na listę proponowanych się wrzuca... 1 na 10 nie jest z sortu " znajomków " Na chłopski rozum można to nawet wziąć ^_^
Siłą rzeczy osoba, której kandydaturę w ogóle można brać pod uwagę, udziela się na czacie (to jest jeden z głównych wymogów co chyba powinno być oczywiste) a przez to jest mniej lub bardziej znana MG czy gronu moderatorów czatu, u niektórych może być w tej magicznej rubryce "znajomi", która na dobrą sprawę o niczym wcale nie świadczy. Nie jest tak jak to się wielu osobom wydaje, że moderatorami zostają super ziomkowie mg czy kilku starszych modów. Osobom totalnie nieznanym po prostu nie można powierzyć takiej funkcji ;)

Psychol
Psychol: mialem tyle i tyle banow .. ale nie ocenia sie ludzi po okladce


Skoro bany nie były zdjęte i nie ma żadnej notki, że były nadane "na własne życzenie" to uznaje się je za słuszne, ot co ;)

Dianu
Dianu: Prosze Cie Boguś.. ;) 80% userów to potwierdzi, w tym niektórzy z aparatem przy loginie :)


Nie chciałbym tutaj teraz podważać zdania innych FP, ale moderatorów czatu dobiera wąskie grono MG, FP (w tym teraz i ja) nie mają zielonego pojęcia o przebiegu konkretnych naborów, nie wiedzą jakie były ZA a jakie PRZECIW danej kandydaturze i co zadecydowało o końcowych wynikach ;) Także też mogą o tym mówić jedynie przez pryzmat tego, jak to widzą z boku ;)
praksyda
praksyda
  24 marca 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie jest tak w większości przypadków, ale ja jakoś sobie nie wyobrażam polecenia osoby nieznajomej : D Jakoś mi się to w tym moim małym łebku nie mieści :P "Pracować" u boku nieznajomego : D Jedno co jest niefajne, to fakt, że czasami proponują " i przepychają " niewłaściwe osoby... Na szczęście takie osoby szybko znikają z grona modków [jedne szybciej, inne siedzą kapkę dłużej], ael w ogólnym rozrachunku jest ok :D

No właśnie, kto w ciemno by dał kumus moda, osoba musi dac sie poznać w jakims stopniu, nie jest takie istotne to czy ktoś siedzi 24h na czacie i podsyła screeny co chwile, tylko jak widzą go/ją inni, bo przecież mod raczej powinien być w mare lubiany przez resztę, nie tylko przez samych MG, bo te " ;**" serduszka itd..na czacie, to akurat mają tam bardzo mało znaczenie.
Obserwując niektórych zachowania, idzie duzo wywnioskować.
Więc rozmawianie z MG czy FP, to nie jest zadne podlizywanie się.
Czym więcej user pisze i rozmawia z innymi(nie tylko cwaniakuje przed kolegami) daje sie poznac reszcie.
Co do modów, na szczescie wszyscy mają włase życie, szkołe, prace, co nie pozwala im siedzieć 24/7 na czaciku.
Bo gdyby jakis mod serio mi siedział 12-15h dziennie na czacie osobiście bym go wysłała na leczenie.
a jak nie ma moda, to co się stanie, jak ktoś raz przeklnie chociaż?
czat przestanie istnieć?
Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Dianu
Dianu: Niestety zauważyłam, że niektóre z takich osób dostały większe uprawinienia. Nieprzyjazne, ironiczne, chamskie. Głupie naśmiewanie się, sory, ale co to ma być?

W sumie tutaj jestem w stanie potwierdzić, że faktycznie jest kilka nieprzyjaźnie nastawionych loginów w gronie MP i FP.
Fakt, są też jednostki chamskie i ironiczne ^^

Najbardziej śmieszy mnie fakt, że np. osoba niewiedząca np " jak wyłączyć głupią gwiazdę sms " dostaje po FP ^^
I po co takiej osobie FP? Tylko po to, aby kasowała zdjęcia z fejków i zgłaszała profile do bloka "spamujące etc. ?"
Bezsensu... To tylko 1 przykład głupi, a jest tego znacznie więcej ^^
Wydaje mi się, że FP powinno się przydzielać tym " wybitnym " Userom, Userom znającym doskonale regulamin, takim jednostkom, które będą w stanie pomóc 2 użytkownikowi :X
Paffeuu
Paffeuu
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Siłą rzeczy osoba, której kandydaturę w ogóle można brać pod uwagę, udziela się na czacie (to jest jeden z głównych wymogów co chyba powinno być oczywiste)

I tutaj masz oczywka rację Boguś, ale taki np misker.. czy jak mu tam... Jestem na samym czacie przeszło 5 lat i jeszcze nigdy nie widziałem tego loginu ani twarzy : D

Shaitan
Shaitan: u niektórych może być w tej magicznej rubryce "znajomi", która na dobrą sprawę o niczym wcale nie świadczy

Wg. mnie o niczym to nie świadczy ;] sam mam wielu dobrych znajomków, których nie am mna liście, a na liście przewijąją mi się obcy ludzie.
Shaitan
Shaitan: Nie jest tak jak to się wielu osobom wydaje, że moderatorami zostają super ziomkowie mg czy kilku starszych modów. Osobom totalnie nieznanym po prostu nie można powierzyć takiej funkcji ;)

Dziecięce umysły... Przecież logiczne jest, że jak taki Modek dochodzi to jest VOTE ^^
Musiałby być jakimś prze ELO KOKSEM jakby urobił sobie koleś albo kolesiówa każdego głosującego xD
No ale co zrobisz ;P Zawsze tak będą ludzie myśleć d83dde1c
praksyda
praksyda: Czym więcej user pisze i rozmawia z innymi(nie tylko cwaniakuje przed kolegami) daje sie poznac reszcie.

Dokładnie Lok ;]
W sumie czytając tylko głupie wypowiedzi na forum i patrząc na zachowanie Usera na głupim czasie "można Go poznać "
U mnie działa logina hah ^^ " na chłopski rozum " to wszystko jest tak oczywiste, że nie powinniśmy tego w sumie pisać :P
Takie jest przynajmniej moje zdanie.. Znowu osoby nie wiedzące takich rzeczy, po założeniu 1, czy 2 tematów ^^
Powinny sobie po prostu przysiąść i pomyśleć :P "Dlaczego odpowiedzieli mi tak, a nie inaczej "

Ruszcie głową ludzie :P

praksyda
praksyda: Bo gdyby jakis mod serio mi siedział 12-15h dziennie na czacie osobiście bym go wysłała na leczenie.

Nie chciałbym siedzieć na 1 pokoju z takim modem :rotfl:
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  24 marca 2014
Shaitan
Shaitan: Nie chciałbym tutaj teraz podważać zdania innych FP, ale moderatorów czatu dobiera wąskie grono MG, FP (w tym teraz i ja) nie mają zielonego pojęcia o przebiegu konkretnych naborów, nie wiedzą jakie były ZA a jakie PRZECIW danej kandydaturze i co zadecydowało o końcowych wynikach ;) Także też mogą o tym mówić jedynie przez pryzmat tego, jak to widzą z boku ;)


za dawnych czasów jak byłam bardzo grzecznym userem, a nie tak jak teraz tylko grzecznym :lol: nie docenili mnie XD :smutny: Powinni dawać każdemu szansę :and:
praksyda
praksyda
  24 marca 2014

przecież też kiedys moda nie miałam, wiem jak to wygladało z innej strony.
Ale jak czytam wypowiedzi "po znajomosci" to się przez chwile zastanowiłam, jaki sens byłby dac osobie moda, która za chwile pewnie by wyleciała.
Co z tego, ze się ze mną ktos dogaduje, jak połowa czatu go/ją hejtuje.
Tu nie chodzi o to kto nas(MG) bardziej lubi, tylko jak was inni widzą.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.