johnson
johnson
  7 lutego 2013 (pierwszy post)

Hi :nielapie:

To co sie dzieje na tym forum to juz lekka przesada. Mam wrazenie ze mod ktory nie ma zielonego pojecia o klimacie panujacej tutaj zamyka wszystkie tematy.

Nie zamykajcie tematow w ktorym chociaz sie odbywa kulturalna rozmowa bo ten dzial juz umiera (albo juz jest martwy). Ten dzial jest specyficzny. Nie zawsze my siedzimy na czacie wiec chcielibysmy tez tutaj rozmawiac.

Moim zdaniem jak w temacie odbywa sie normalna kulturalna rozmowa to nie nalezy takiego tematu zamknac zwazywszy na to ze juz prawnie nie ma zadnego otwartego tematu tutaj :woot:.

Ten pospiech zeby zamknac wszystkie tematy ktore popadnie to lekka przesada. Wyluzujcie sobie posladki i zostawcie temat ktory moze sie rozkrecic. W najgorszym wypadku taki temat po 14 dniach samo sie zamknie.

Ciekawy jestem co byscie robili jak wszystkie tematy w kazdym dziale zostanie zamkniete :zonk:
Rece opadaja. Przychodzimy rozkrecac dawnej piaskownicy a tu nawet nie zdazysz sobie cos napisac bo juz temat zostal zamkniety. :wtf:

To wyglada jak wyscig szczurow: "Kto zamknie temat pierwszy ten jest zajebisty" :zonk:. Serio portal juz powoli umiera smiercia naturalna to jeszcze przyspieszacie ten proces na forum.

Komuchy wy!!!

Zaloze sie ze jakis zyd przyjdzie by zamknac ten temat.

Niereformowalny
Niereformowalny
  10 lutego 2013

jestem kartoflem

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  10 lutego 2013

zwalilem kolosa w kiblu

LazyBone
LazyBone
  10 lutego 2013
Earth
Earth: Problem i żale z dupy, bo tematy ze spamem zamykane są.

Moj nie byl ze spamem, a zamkneli :zonk:
Shaitan
Shaitan:
Dupoliz :rotfl:
LazyBone
LazyBone
  10 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: zwalilem kolosa w kiblu

Jak interpretowac?
Niereformowalny
Niereformowalny
  10 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak interpretowac?

:rotfl:
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  10 lutego 2013

w sensie zwalilem gruche xD

Niereformowalny
Niereformowalny
  10 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: w sensie zwalilem gruche xD

dobry wycisk z rana nie jest zły xd
johnson
johnson
  10 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Moj nie byl ze spamem, a zamkneli


Tutaj sie zgadzam :mrgreen:
Earth
Earth
  10 lutego 2013
johnson
johnson: Cos bys zamknela jak wszystko tematy pozamykasz? :D
Nie rozumiem tego pytania. :D Jak do tej pory tu jeszcze nic nie zamknęłam. Przy tej nowej wersji forum po prostu nie wiem gdzie są aktualnie nowe tematy a nie będę klikać przez wszystkie fora pierdylion razy dziennie. :D Wcześniej było info "ostatni post - 2 minuty temu, wiedziałam czy warto włazić ;d

[quote=LazyBone]Moj nie byl ze spamem, a zamkneli
LazyBone
LazyBone
  10 lutego 2013
Earth
Earth: Jak jakiś jeszcze będzie zamknięty bez powodu to proszę o info na pw, w razie czego pogadam z tą osobą o słuszności i się otworzy w razie czego ;>


Dlaczego psujesz zabawę?d83dde13
johnson
johnson
  10 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970


:lol: hahahaha xD
LazyBone
LazyBone
  10 lutego 2013
johnson
johnson: hahahaha xD

To laczek kiedys wstawil. Jak kapucha lagowal czaciQ.
johnson
johnson
  10 lutego 2013

Ten gif jest nieziemski :D

johnson
johnson
  16 lutego 2013

Cos pusta tutaj :ninja: bieda :rotfl:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.