johnson
johnson
  7 lutego 2013 (pierwszy post)

Hi :nielapie:

To co sie dzieje na tym forum to juz lekka przesada. Mam wrazenie ze mod ktory nie ma zielonego pojecia o klimacie panujacej tutaj zamyka wszystkie tematy.

Nie zamykajcie tematow w ktorym chociaz sie odbywa kulturalna rozmowa bo ten dzial juz umiera (albo juz jest martwy). Ten dzial jest specyficzny. Nie zawsze my siedzimy na czacie wiec chcielibysmy tez tutaj rozmawiac.

Moim zdaniem jak w temacie odbywa sie normalna kulturalna rozmowa to nie nalezy takiego tematu zamknac zwazywszy na to ze juz prawnie nie ma zadnego otwartego tematu tutaj :woot:.

Ten pospiech zeby zamknac wszystkie tematy ktore popadnie to lekka przesada. Wyluzujcie sobie posladki i zostawcie temat ktory moze sie rozkrecic. W najgorszym wypadku taki temat po 14 dniach samo sie zamknie.

Ciekawy jestem co byscie robili jak wszystkie tematy w kazdym dziale zostanie zamkniete :zonk:
Rece opadaja. Przychodzimy rozkrecac dawnej piaskownicy a tu nawet nie zdazysz sobie cos napisac bo juz temat zostal zamkniety. :wtf:

To wyglada jak wyscig szczurow: "Kto zamknie temat pierwszy ten jest zajebisty" :zonk:. Serio portal juz powoli umiera smiercia naturalna to jeszcze przyspieszacie ten proces na forum.

Komuchy wy!!!

Zaloze sie ze jakis zyd przyjdzie by zamknac ten temat.

leser
leser
  7 lutego 2013

heheszki ;d

Earth
Earth
  7 lutego 2013

Ale nie licząc tematu LazyBone'a to który wedle Ciebie został zamknięty niesłusznie? :)

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  7 lutego 2013

ktory to taki niedobry mod to go zniszcze?

POgromcaLemingow
POgromcaLemingow
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ktory to taki niedobry mod to go zniszcze?

Andrzej Ichabod z zakamuflowanej opcji niemieckiej.
gaillard
gaillard
  7 lutego 2013

Wniosek: trzeba zakładać ciekawe tematy.
Ten dział nie tylko służy do pisania o sprawach kręcących się wokół czatu. Chwila pomyślunku i można rozkręcić ciekawą rozmowę. (: Sama czekam na jakiś interesujący temat, bo ze wszystkich działów na forum tylko tutaj się wypowiadam.
A zażalenia odnośnie moderowania forum proszę kierować do modów forum. :ziober2:

POgromcaLemingow
POgromcaLemingow
  7 lutego 2013
gaillard
gaillard: Wniosek: trzeba zakładać ciekawe tematy.

Pytanie teraz co to jest ciekawy temat? Dla jednego będzie ciekawy dla innego nie.
gaillard
gaillard
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Pytanie teraz co to jest ciekawy temat? Dla jednego będzie ciekawy dla innego nie.

Jakieś sensowne pytania + dobre wprowadzenie w temat, albo coś w podobnie. Oczywko wszystko bez trollingu - takie moje zdanie, ale wiadomo są guściki. :ninja:
Maryla swego czasu zakładała nawet fajne tematy, gdzie dobijały nawet i do 10 strony, a na tym dziale to już sukces.
POgromcaLemingow
POgromcaLemingow
  7 lutego 2013
gaillard
gaillard: Jakieś sensowne pytania + dobre wprowadzenie w temat, albo coś w podobnie. Oczywko wszystko bez trollingu - takie moje zdanie, ale wiadomo są guściki. Maryla swego czasu zakładała nawet fajne tematy, gdzie dobijały nawet i do 10 strony, a na tym dziale to już sukces.

ja zakładałem kiedyś tematy które były najbardziej hot i miały po 40 stron wiec 10 stron to nie żaden wynik.
gaillard
gaillard
  7 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ja zakładałem kiedyś tematy które były najbardziej hot i miały po 40 stron wiec 10 stron to nie żaden wynik.

Ale Ty nie porównuj hajdu do czatu.
Hajdowcy tylko na forum rozmawiają, a ludzie z czatu siedzą głównie na czacie, nawet śmiem twierdzić, że 70% 'czatusiów' nie wie, że jest dział czat na forum. A jak wiedzą to mają zwyczajnie go w dupie. :ninja:
Jak założysz tutaj temat, który będzie miał 40 strony to Ci pogratuluję. :D
Abaddon
Abaddon
  7 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gaillard
gaillard: Jak założysz tutaj temat, który będzie miał 40 strony to Ci pogratuluję. :D

Po takiej deklaracji, jego ewentualny temat z góry jest skazany na porażkę :zabawa:
gaillard
gaillard: Maryla swego czasu zakładała nawet fajne tematy, gdzie dobijały nawet i do 10 strony, a na tym dziale to już sukces

Bećka jeszcze umiała wkrętkę tutej robić :tak:
gaillard
gaillard
  7 lutego 2013

Cześć Janek. :*

Abaddon
Abaddon: Po takiej deklaracji, jego ewentualny temat z góry jest skazany na porażkę

Cóż.. bo i tak wiem, że taki temat hot temat tutaj nie ma szans. :P
Abaddon
Abaddon: Bećka jeszcze umiała wkrętkę tutej robić

Ano, ale chyba zrezygnowała z fotki, bo coś jej nigdzie nie widać. :and:
Abaddon
Abaddon
  7 lutego 2013
gaillard
gaillard: Cześć Janek. :*

Mry,mry :3 cześć :)
gaillard
gaillard: Cóż.. bo i tak wiem, że taki temat hot temat tutaj nie ma szans. :P

Jak zwykle asekuracyjna xD
gaillard
gaillard: Ano, ale chyba zrezygnowała z fotki, bo coś jej nigdzie nie widać.

:woot: Jakiś fart zatem miałem, widziana wczoraj była na czacie, ba, kciała na gwiazdkę mię naciągnąć :and: Nie, nie dałem się :ziober2:
Ta praca ją zajmuje, o ile nadal pizzuje xD
Jeszcze do wątku głównego: w sumie powinien być 1 temat do wszelkiej nabijki, jest tak na pozostałych działach, trzeba się i tu dostosować ;P Jak cuś, masz moc, ban na niegrzecznego i luz :D
gaillard
gaillard
  7 lutego 2013
Abaddon
Abaddon: Jakiś fart zatem miałem, widziana wczoraj była na czacie, ba, kciała na gwiazdkę mię naciągnąć

Albo to ja mam pecha, bo codziennie robię obchód po pokojach.. jednakże mniej już siedzie na czacie. :and:
Pewnie na 15 siedziała. :D
Abaddon
Abaddon: Jeszcze do wątku głównego: w sumie powinien być 1 temat do wszelkiej nabijki, jest tak na pozostałych działach, trzeba się i tu dostosować ;P Jak cuś, masz moc, ban na niegrzecznego i luz :D

Jeden temat.. i jak go nazwać? 'Ploty i plociuchy'? :ziober2: Ale myślę, że jakby był jakiś podwieszony do pogaduszek, to już całkiem wszyscy by się rozleniwili i nie zakładaliby hot tematów. :and:
Earth
Earth
  7 lutego 2013

No i się nie dowiedziałam, które tematy złe modełe niesłusznie pozamykały. :and:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.