johnson
johnson
  7 lutego 2013 (pierwszy post)

Hi :nielapie:

To co sie dzieje na tym forum to juz lekka przesada. Mam wrazenie ze mod ktory nie ma zielonego pojecia o klimacie panujacej tutaj zamyka wszystkie tematy.

Nie zamykajcie tematow w ktorym chociaz sie odbywa kulturalna rozmowa bo ten dzial juz umiera (albo juz jest martwy). Ten dzial jest specyficzny. Nie zawsze my siedzimy na czacie wiec chcielibysmy tez tutaj rozmawiac.

Moim zdaniem jak w temacie odbywa sie normalna kulturalna rozmowa to nie nalezy takiego tematu zamknac zwazywszy na to ze juz prawnie nie ma zadnego otwartego tematu tutaj :woot:.

Ten pospiech zeby zamknac wszystkie tematy ktore popadnie to lekka przesada. Wyluzujcie sobie posladki i zostawcie temat ktory moze sie rozkrecic. W najgorszym wypadku taki temat po 14 dniach samo sie zamknie.

Ciekawy jestem co byscie robili jak wszystkie tematy w kazdym dziale zostanie zamkniete :zonk:
Rece opadaja. Przychodzimy rozkrecac dawnej piaskownicy a tu nawet nie zdazysz sobie cos napisac bo juz temat zostal zamkniety. :wtf:

To wyglada jak wyscig szczurow: "Kto zamknie temat pierwszy ten jest zajebisty" :zonk:. Serio portal juz powoli umiera smiercia naturalna to jeszcze przyspieszacie ten proces na forum.

Komuchy wy!!!

Zaloze sie ze jakis zyd przyjdzie by zamknac ten temat.

LazyBone
LazyBone
  7 lutego 2013

xzxzxzxzxzxz

Marlens
Marlens
  7 lutego 2013
gaillard
gaillard: Jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził. A Polak lubi marudzić i narzekać. :D
Tak! Ja np mam na drugie Maruda :lol: :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Marlens Najpierw cytujemy a później piszemy.
Wskaż proszę, gdzie jest zapisana ta zasada, dotycząca cytowania. :ninja:d83dde09

Brakuje mi tu mojej nabijaczki Marylci :|
SzaryChlopaczek
wpis jest ukryty
Abaddon
Abaddon
  7 lutego 2013
Marlens
Marlens: Ja np mam na drugie Maruda

Jakiś nonejm, cóż, moja strata ale niech będzie, poznajmy się :D
Niereformowalny
Niereformowalny
  8 lutego 2013

To wszystko przez gejlorda,fp ma cycek nie pokazała i jeszcze tematy zamyka

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  8 lutego 2013

sewykemye Dziś o 02:12 po mnie widac co zrobił brak seksu, szczegolnie jak dodam że jestem potencjalnym gwałcicielem i pedofilem, niewspominajac o agresji i antyspolecznym zachowaniu, czy zaniku wrażliwości. Do takiego mnie plec kobieca doprowadziła, gdyż nawet żadna nieuczyniła jakiegos gestu w kierunku spełnienia mnie seksualnego, gdyż chodziło im o jakies typki, znawców dziedzin życia, a ja czekałem tylko na tą milosc od płci kobiecej, która sie niezdarzyła, wiec teraz sie mszcze

praksyda
praksyda
  8 lutego 2013

SzaryChłopaczek-po co Ty cytujesz tego psychola maksiwa?
On dawno powinien zostać zutylizowany.

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  8 lutego 2013
praksyda
praksyda: SzaryChłopaczek-po co Ty cytujesz tego psychola maksiwa? On dawno powinien zostać zutylizowany.


boje sie jego wpisów
pojawil sie na forum seksie i dam pisze swoje żale xD
johnson
johnson
  8 lutego 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Co jest grane pytam sie? :nielapie:

Moj temat jest hot :pavarotti: This is how we roll :rotfl:

praksyda
praksyda
  8 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: boje sie jego wpisów pojawil sie na forum seksie i dam pisze swoje żale xD

jemu jest potrzeby lekarz a nie fotka;X
POgromcaLemingow
POgromcaLemingow
  8 lutego 2013
Marlens
Marlens: Wskaż proszę, gdzie jest zapisana ta zasada, dotycząca cytowania.

To jest niepisana zasada:)

praksyda
praksyda: jemu jest potrzeby lekarz a nie fotka;X

Nie wiem co chce ten facet osiągnąć wrzucając wszystkie kobiety do jednego worka.
supaant
supaant
  9 lutego 2013

moze jakis temat zabawa zagadka guiz? tematyka dowolna :mrgreen:

LazyBone
LazyBone
  9 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jakis temat zabawa zagadka guiz? tematyka dowolna

To skazona strefa Zupcia. Tutaj nikt sie nie bawi, tutaj czerpie sie radosc z zamykania tematow :*
johnson
johnson
  9 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: moze jakis temat zabawa zagadka guiz? tematyka dowolna


zamkna po jakims czasie :ninja:
bezbarwny89
bezbarwny89
  9 lutego 2013

up ;d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.