JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)

Cała fotka przeszła gruntowną reinkarnację. Zarówno w praktycznych funkcjach, jak i grafice. Zniknęła patrolowana przez stulecia wysepka z kokosową palemką i wiekuiste serduszka flirta. Zmianom uległa intuicyjność obsługi niemal wszystkich paneli, a za nią przejrzystość wszystkich gałęzi portalu. Nas najbardziej interesuje czat i do tych zmian zaliczamy:
- Przycisk uruchamiający znalazł się po prawej, na pasku podstawowych ogniw rozrywki
- Lista pokoi znajduje się po lewej stronie okna
- Ponad listą obecnych z prawej strony (czyli tak jak dotąd miało to miejsce) znajduje się lista obecnych w pokoju osób, które są nam znane i lubiane
- Emotikonki: z sześciu podgrup automat wybiera ostatnio używane i ustawia je na głównym panelu, do wyboru
- W pasku wpisywanego tekstu mamy funkcję automatycznego zaznaczania błędów
- Po kliknięciu powiększenia okna, z prawej, u dołu okna, na ekranie pozostaje tylko okno rozmowy i lista obecnych
- W oknie main wyświetlają się nam nicki (na chwilę obecną musimy poczekać, niż odzyskają kolory które wybraliśmy), a obok nich avatary. Po najechaniu na avatar wyświetla sięnam panel interakcji z profilem - lista: info o użytkowniku, wyślij PW, dodaj do znajomych, dodaj do CL i daj prezent
- Wielkiej rewolucji uległo okno rozmowy prywatnej. Łączy się w jednym oknie rozmowy z kilkoma użytkownikami na raz i co lepsze, możemy dowolnie manipulować jego położeniem na ekranie. Możemy również dopasować wysokość gabarytów okna.

Jak Wasze wrażenia?

supaant
supaant
  24 stycznia 2013

a i podoba mi sie czat erotyczny ! haha :ziober2:

praksyda
praksyda
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a i podoba mi sie czat erotyczny ! haha

to user załozył taki pokój, a jak jest duzo ludzi ,to wyskakuje w propozycjach omg,wtf :ogólnie to-> :zonk:
johnson
johnson
  24 stycznia 2013
praksyda
praksyda: supaant: a i podoba mi sie czat erotyczny ! haha to user załozył taki pokój, a jak jest duzo ludzi ,to wyskakuje w propozycjach omg,wtf :ogólnie to->

:rotfl:
supaant
supaant
  24 stycznia 2013
johnson
johnson:

chodz ze mna na pokoj erotyczny ! bedziemy lagowac :w00t: :crylol:
johnson
johnson
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: chodz ze mna na pokoj erotyczny ! bedziemy lagowac

Kurde nie zauwazylem tej wiadomosci xD. hehe. A kapucha gdzie? :P
ZlMNA
ZlMNA
  24 stycznia 2013

co o za nabijanie?
zgłaszam

jamajka
jamajka
  27 stycznia 2013

Szczególnie wzrusza mnie możliwość zakładania nowych pokoi, zawsze marzyłam o czacikach z nazwą "mokre szparki", "dziewice bez majteczek", "analni łowcy", albo "oralni oprawcy", marzą mi się jeszcze temaciki na forum z reklamami swoich szalonych czacików i zaproszeniami nowych osób, żyć nie umierać, serce rośnie 2764

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.