JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)

Cała fotka przeszła gruntowną reinkarnację. Zarówno w praktycznych funkcjach, jak i grafice. Zniknęła patrolowana przez stulecia wysepka z kokosową palemką i wiekuiste serduszka flirta. Zmianom uległa intuicyjność obsługi niemal wszystkich paneli, a za nią przejrzystość wszystkich gałęzi portalu. Nas najbardziej interesuje czat i do tych zmian zaliczamy:
- Przycisk uruchamiający znalazł się po prawej, na pasku podstawowych ogniw rozrywki
- Lista pokoi znajduje się po lewej stronie okna
- Ponad listą obecnych z prawej strony (czyli tak jak dotąd miało to miejsce) znajduje się lista obecnych w pokoju osób, które są nam znane i lubiane
- Emotikonki: z sześciu podgrup automat wybiera ostatnio używane i ustawia je na głównym panelu, do wyboru
- W pasku wpisywanego tekstu mamy funkcję automatycznego zaznaczania błędów
- Po kliknięciu powiększenia okna, z prawej, u dołu okna, na ekranie pozostaje tylko okno rozmowy i lista obecnych
- W oknie main wyświetlają się nam nicki (na chwilę obecną musimy poczekać, niż odzyskają kolory które wybraliśmy), a obok nich avatary. Po najechaniu na avatar wyświetla sięnam panel interakcji z profilem - lista: info o użytkowniku, wyślij PW, dodaj do znajomych, dodaj do CL i daj prezent
- Wielkiej rewolucji uległo okno rozmowy prywatnej. Łączy się w jednym oknie rozmowy z kilkoma użytkownikami na raz i co lepsze, możemy dowolnie manipulować jego położeniem na ekranie. Możemy również dopasować wysokość gabarytów okna.

Jak Wasze wrażenia?

LazyBone
LazyBone
  22 stycznia 2013
Mózg rozje.:cenzura:.y
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013

nowe mody na czacie zapraszam
Witajcie,
z dniem 21 stycznia zniesione zostały prawa moderatora regionalnego czatu. Jest to też data wprowadzenia nowej strony fotki a tym samym nowej wersji czatu. Aktualnie wszyscy moderatorzy posiadają prawa moderatora podstawowego, czyli mogą moderować na każdym pokoju. Jedyny wyjątek- moderatorki, które opiekowały się czatem 5-10-15 nadal głównie tam będą zaglądać. Jednakże, w razie potrzeby będą interweniować we wszystkich pokojach.

Dzisiaj do grona moderatorów czatu wróciła: malami81
A od piątku wśród MG ponownie zagościł: Pcasso

Lista MP /kolejność przypadkowa/
agrafka
malami81
kojak
bgv
Ariel
Eve
Luka089
Palmak
MrSquidy
Dygotka
Kuba
Shaitan
Maja
Douce
KaEs
Gecio
Bianka
NataIia
KingJuljan
Karola
Liza
praksyda
Cukierkowa
Destiny
Pokotka
Lista MG
czarna83
Edytaaa87
Pcasso
tomas

Admini
Ela
Styx /technicznie/ - programista
Hemi /technicznie/ - admin

Zgłoszenia chęci zostania moderatorem: bez zmian, do moderatorów globalnych. Przy czym na chwile obecną nie poszukujemy nowych moderatorów. Jednakże proszę się nie zrażać i śmiało do nas pisać.
Pamiętajcie zanim się zgłosicie, sprawdzcie, czy spełniacie nasze podstawowe wymagania:
AKTYWNOŚĆ min. 3mc, regulaminowość, asertywność, CIERPLIWOŚĆ, umiejętność prowadzenia dyskusji w taki sposób, ady wprowadzać miłą atmosferę a także neutralizować wszelkie spory.
POSŁUGIWANIE się poprawną polszczyzną.

praksyda
praksyda
  22 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nowe mody na czacie zapraszam


jedna nowa doszła dzisiaj,malami81- ona miała uprawnienia kiedys na fotce
to Ty pewnie nie miałeś wtedy jeszcze"internetów" w domu :p
_______________________________________________________________________
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jak Wasze wrażenia?

może być.
Dodatkowo+ ustawienia http://www.fotka.pl/ustawienia/czat
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013
praksyda
praksyda: jedna nowa doszła dzisiaj,malami81- ona miała uprawnienia kiedys na fotce to Ty pewnie nie miałeś wtedy jeszcze"internetów" w domu :p


czyli ktory rok?;p jestem tutaj od 2007
praksyda
praksyda
  22 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: czyli ktory rok?;p jestem tutaj od 2007

nie wiem dokładnie ,kilka lat wstecz była FP ...
tak samo "Pcasso" wrócił na swoje miejce.
Reszta była jako Mod-tyle ,ze mieli MR-Moderator Regionalny .. .a tak to bez zmian.
SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013

on fajne fotki robi
zazdroszcze mu namawia czatowiczki na odwazne sesje

gaillard
gaillard
  22 stycznia 2013
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jak Wasze wrażenia?

Jest całkiem fajnie, acz ubolewam nad brakiem kolorów nicków na mainie. :and:
Przyzwyczaicie się. :)
Felka
Felka
  22 stycznia 2013

forum ma podobno wrocic na stary wyglad :)

Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013

Kilka słów ode mnie, jako stały bywalec na czacie, nie rozumiem jego działania bez flasha, to jest jeden konkretny zarzut.
Następnie co mi się nie podoba, to że wygląda beznadziejnie i jeszcze raz tak samo. Do samych zmian interfejsu okienek nie jestem dość przekonany, bo to wygląda tragicznie, rozumiem że da się to przestawiać, coś tam jakoś działa, tak na chama bym napisał. Emotikony, po cholerę ich jest tak dużo, jak nikt z tego nie korzysta, dla mnie mogą być standardowe emotikony między innymi z GG, czy jakich sam używam na AQQ.
Żeby nie było, że nie ma żadnych plusów, to mam jeden plus, a to że jakoś to działa.
Ogólnie nie jest dobrze, to jak ze zrobieniem czegoś na siłę z czatu... czasami chęci się nie liczą.
Rozumiem, że programistom trzeba płacić, ale to nie moja w tym głowa, że to jest tandetne jak chiński plastik najniższej jakości.

Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013
Felka
Felka: forum ma podobno wrocic na stary wyglad :)

Aaa, tego to nie słyszałem, ale forum jeszcze trochę potrzeba, ale lepiej to kiedyś wyglądało, niż teraz.

Tak jak wyżej napisałem, że zmiany są na siłę.
Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013
Felka
Felka: forum ma podobno wrocic na stary wyglad :)

Aaa, tego to nie słyszałem, ale forum jeszcze trochę potrzeba, ale lepiej to kiedyś wyglądało, niż teraz.Tak jak wyżej napisałem, że zmiany są na siłę.
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013
Jarus
Jarus: dla mnie mogą być standardowe emotikony między innymi z GG
Pominąłeś prawa autorskie.

Proponuję przyzwyczajać się do zaistniałych zmian.
Shaitan
Shaitan
  22 stycznia 2013
Felka
Felka: forum ma podobno wrocic na stary wyglad :)

Taaa, już to widzę ;)

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jak Wasze wrażenia?


Ogólnie to podoba mi się ten czat, zwłaszcza jego funkcjonalność - tylko niestety w oknie maina mieści się za mało wypowiedzi poprzez te ramki wokół każdej z nich, no i szarość się zlewa, na aktywnych pokojach dosłownie głowa zaczyna boleć po kilku minutach i sporo można przeoczyć...
Felka
Felka
  22 stycznia 2013

kocham emotke gówna d83ddca9

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.