JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)

Cała fotka przeszła gruntowną reinkarnację. Zarówno w praktycznych funkcjach, jak i grafice. Zniknęła patrolowana przez stulecia wysepka z kokosową palemką i wiekuiste serduszka flirta. Zmianom uległa intuicyjność obsługi niemal wszystkich paneli, a za nią przejrzystość wszystkich gałęzi portalu. Nas najbardziej interesuje czat i do tych zmian zaliczamy:
- Przycisk uruchamiający znalazł się po prawej, na pasku podstawowych ogniw rozrywki
- Lista pokoi znajduje się po lewej stronie okna
- Ponad listą obecnych z prawej strony (czyli tak jak dotąd miało to miejsce) znajduje się lista obecnych w pokoju osób, które są nam znane i lubiane
- Emotikonki: z sześciu podgrup automat wybiera ostatnio używane i ustawia je na głównym panelu, do wyboru
- W pasku wpisywanego tekstu mamy funkcję automatycznego zaznaczania błędów
- Po kliknięciu powiększenia okna, z prawej, u dołu okna, na ekranie pozostaje tylko okno rozmowy i lista obecnych
- W oknie main wyświetlają się nam nicki (na chwilę obecną musimy poczekać, niż odzyskają kolory które wybraliśmy), a obok nich avatary. Po najechaniu na avatar wyświetla sięnam panel interakcji z profilem - lista: info o użytkowniku, wyślij PW, dodaj do znajomych, dodaj do CL i daj prezent
- Wielkiej rewolucji uległo okno rozmowy prywatnej. Łączy się w jednym oknie rozmowy z kilkoma użytkownikami na raz i co lepsze, możemy dowolnie manipulować jego położeniem na ekranie. Możemy również dopasować wysokość gabarytów okna.

Jak Wasze wrażenia?

Felka
Felka
  22 stycznia 2013

wlasnie mialam nick skomentowac,ze ladny xD

gaillard
gaillard
  22 stycznia 2013
Felka
Felka: dlaczego temat zamkneli?

Chodzi Ci o ten, co został wklejony przez SzaregoChlopaczka? Przecież ten temat umarł śmiercią naturalną. :P
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  22 stycznia 2013
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jak Wasze wrażenia?

żadnych, nie byłam na czaciQ, nie wiem jak wygląda.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Felka
Felka
  22 stycznia 2013
gaillard
gaillard: Przecież ten temat umarł śmiercią naturalną. :P

aaaa.nie wiem nie ogarniam foruma
johnson
johnson
  23 stycznia 2013

Niektore tematu nie da sie otworzyc w ogole :woot:, temat otwarty ale jak sie wchodzi to jest blad 404 :D nie kumam ^^

Sebuch
Sebuch
  23 stycznia 2013

wole stara focie pl x3

johnson
johnson
  23 stycznia 2013

w ogole duzo bugow na tym forum ;p trzeba skryptow wykorzystac i powrocic do dawnego czasu :mrgreen:

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  23 stycznia 2013

Chciałbym zaznaczyć, że wątek dotyczy czata, nie forum ;)

johnson
johnson
  23 stycznia 2013

Wszystko jedno, od dzis tu nie jestesmy ;)

LadyDomi
LadyDomi
  23 stycznia 2013

Do wielu rzeczy można się przyzwyczaić, nowy czat jest pewnie jedną z nich :) Jako kiedyś stała bywalczyni pokoju "śląskie" ubolewam nad tym, że zniknęły pokoje regionalne (tak przynajmniej zauważyłam, poprawcie mnie jeśli się mylę). Rozumiem jednak, że na wielu z nich nikt nie przesiadywał, także ich trzymanie było bezsensowne.
Widzę jednak, że można zakładać swoje pokoje, ale jak dla mnie będzie z tym chyba trochę za duży bałagan, ale to wszystko okaże się dopiero po czasie czy pomysł się sprawdził. Na szczęście ten bałagan to nie moje zmartwienie ^^
Dobrą opcją jest pokazanie na górze listy obecnie zalogowanych na danym pokoju znajomych.
Co do samego wyglądu chyba nie mam się do czego przyczepić.

Kenny
Kenny
  23 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Jako kiedyś stała bywalczyni pokoju "śląskie" ubolewam nad tym, że zniknęły pokoje regionalne (tak przynajmniej zauważyłam, poprawcie mnie jeśli się mylę)


Som regiony Zielona :D
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  23 stycznia 2013

/join śląskie

;)

Jarus
Jarus
  23 stycznia 2013

Najlepszym sposobem będzie wpisywanie po adresie www.fotka.pl/czat/***

*** - oznaczają nazwę pokoju np, wielkopolskie(www.fotka.pl/czat/wielkopolskie).

Przeglądarka nie traktuje polskich znaków w adresach web np śląskie(slaskie).

LadyDomi
LadyDomi
  23 stycznia 2013

A no widzicie. Gdyby nie Wy dalej żyłabym w nieświadomości :D
Dziękuję za info :)

supaant
supaant
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj do grona moderatorów czatu wróciła: malami81 A od piątku wśród MG ponownie zagościł: Pcasso

:w00t: :zakochany:
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jak Wasze wrażenia?

nową fotke mozna bylo testować przed dodaniem jej na stałe wiec juz sie do niej zdazylam przyzwyczaic i taka odslona mi się podoba :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.