JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)

Cała fotka przeszła gruntowną reinkarnację. Zarówno w praktycznych funkcjach, jak i grafice. Zniknęła patrolowana przez stulecia wysepka z kokosową palemką i wiekuiste serduszka flirta. Zmianom uległa intuicyjność obsługi niemal wszystkich paneli, a za nią przejrzystość wszystkich gałęzi portalu. Nas najbardziej interesuje czat i do tych zmian zaliczamy:
- Przycisk uruchamiający znalazł się po prawej, na pasku podstawowych ogniw rozrywki
- Lista pokoi znajduje się po lewej stronie okna
- Ponad listą obecnych z prawej strony (czyli tak jak dotąd miało to miejsce) znajduje się lista obecnych w pokoju osób, które są nam znane i lubiane
- Emotikonki: z sześciu podgrup automat wybiera ostatnio używane i ustawia je na głównym panelu, do wyboru
- W pasku wpisywanego tekstu mamy funkcję automatycznego zaznaczania błędów
- Po kliknięciu powiększenia okna, z prawej, u dołu okna, na ekranie pozostaje tylko okno rozmowy i lista obecnych
- W oknie main wyświetlają się nam nicki (na chwilę obecną musimy poczekać, niż odzyskają kolory które wybraliśmy), a obok nich avatary. Po najechaniu na avatar wyświetla sięnam panel interakcji z profilem - lista: info o użytkowniku, wyślij PW, dodaj do znajomych, dodaj do CL i daj prezent
- Wielkiej rewolucji uległo okno rozmowy prywatnej. Łączy się w jednym oknie rozmowy z kilkoma użytkownikami na raz i co lepsze, możemy dowolnie manipulować jego położeniem na ekranie. Możemy również dopasować wysokość gabarytów okna.

Jak Wasze wrażenia?

Felka
Felka
  22 stycznia 2013
Shaitan
Shaitan: Taaa, już to widzę ;)

no we no,musi:ninja:
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013

Propsuję oba powyższe posty :lol:

Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Pominąłeś prawa autorskie. Proponuję przyzwyczajać się do zaistniałych zmian.
Raczej nie chodziło mi o wizualny wygląd, tylko pisanie tego klawiszami, czy skrótami. Śmieszne jest nazwaniem tego prawem autorskim, bo ja mogę sobie z tego korzystać na AQQ, tam gdzie mam protokół GG, a może pomyliły Ci się terminy. Co do drugiego zdania, to w moim interesie to będzie co i jak odbiorę, a to jest jedynie moja opinia, która nie musi być przez Ciebie traktowana jako ogólna. Miałeś swoje 5 minut.
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013
Jarus
Jarus: Śmieszne jest nazwaniem tego prawem autorskim
Czy te slowa wynikaja z Twojej ignorancji, czy koniecznie chcesz pokazac jak wazne jest Twoje zdanie?

Przeciez nie naskoczylem na Ciebie.
Troche dystansu. Nie Ty pierwszy i nie ostatni jestes wielce krytykujacy wszystko i wszystkich.
Jarus
Jarus
  22 stycznia 2013
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Jarus: Śmieszne jest nazwaniem tego prawem autorskimCzy te slowa wynikaja z Twojej ignorancji, czy koniecznie chcesz pokazac jak wazne jest Twoje zdanie? Przeciez nie naskoczylem na Ciebie. Troche dystansu. Nie Ty pierwszy i nie ostatni jestes wielce krytykujacy wszystko i wszystkich.

Ja piszę jak jest naprawdę, a że wyszedł z tego szum, to już nie jest moja wina.
Opina jest jak najbardziej adekwatna, ja ze zwyczaju zdania nie zmieniam. Tylko piszę co mi się nie podoba i tyle, po to jest forum i komentarze, bo bardziej schodzisz na off topic, niż bardziej wyrazić moje zdanie, co do buziek graficznych. To jest tylko zdanie, proste.
Felka
Felka
  22 stycznia 2013
d83ddca9d83ddca9d83ddca9sram w tym temacied83ddca9d83ddca9d83ddca9
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013

Felka, nie wiem już kto bardziej w nim sra... :rotfl:

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013
eesram w tym temacieeee
Felka
Felka
  22 stycznia 2013
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Felka, nie wiem już kto bardziej w nim sra...

ale,że co?:D
zaczepiaczu ;/
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  22 stycznia 2013
Felka
Felka: ale,że co?:D

Nie mogę się oprzeć...
gówno!

Felka
Felka
  22 stycznia 2013
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: gówno!

menda :ziober2:
gife
gife
  22 stycznia 2013

Wrażenie pozytywne. Im mniej przebywasz na fotce, tym lepiej ze zmianami d83dde02

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013
http://www.fotka.pl/forum/czat/415046,sebuch_co_kupisz
Felka
Felka
  22 stycznia 2013

dlaczego temat zamkneli? :szok:

SzaryChlopaczek
SzaryChlopaczek
  22 stycznia 2013

dobry nick?:D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.