Maryla
Maryla
  18 listopada 2012 (pierwszy post)


nie wiem jak zacząć, więc zacznę od pozdrowienia najwięksiejszego złotka fotuni. Agnieszko B. pozdrawiam! 2764
patrząc na załącznik nr1 jestem załamana, naprawdę. nie dosyć, że koleżanka powyżej nie potrafi się wysławiać bez używania karygodnych wulgaryzmów (którymi osobiście się brzydzę), to jeszcze nie jest w stanie docenić swojego ojczystego języka, robiąc błędy, za które mogłabym ją rzucić na pole pełne napalonych, wygłodniałych i nagich murzynów! d83dde31

d83cdf84 pada śnieg?
d83cdf84 denerwują Cię błędy ortograficzne/interpunkcyjne/jakiekolwiek?
d83cdf84 jakie masz plany na nadchodzące mikołajki?
d83cdf84 uważasz, że zajebiście skromny Jarek jest w stanie dorównać fejmem Krzysztofowi vel Niereformowalnemu i mnie czcigodnej maryli, królowej tego działu?

proszę o kulturalne wypowiedzi.
pozdrawiam, M.
Maryla
Maryla
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Zawsze się znajdzie taka osoba, którą najchętniej uraczyłabyś metalowym stołem, no ale ale.

Daj spokój, nie chce mi się denerwować na wieczór :ziober2:

gaillard
gaillard: Widzisz, to zdanie odnosiło się do poprzedniego cytatu, ale widocznie cytat wskoczył między głaskaniem koleżanki krzesłem a melisą i tego nie zauważyłam.

Ojej, jestem w stanie Ci to wybaczyć, naprawdę. :D

gaillard
gaillard: Chcesz żeby się zapowietrzyła na tym forumełę z Tobą?

Ależ Agnieszko, to wcale nie było takie zabawne.. d83dde31
[color=white]AHAHAHAHAHAAHAHHA BOŻE PŁACZE XD

gaillard
gaillard: Ną, nawet mam to zdjęcie zapisane :3

Daj, wrzucę sobie na fejbukeła.

gaillard
gaillard: Zatem leń do potęgi n-tej Nie właśnie. Miałam te książkę przeczytać, ale jak wybrałam się do biblioteki, to okazało się, że moja miejscowa biblioteka jest na tyle uboga, że nie ma w niej tej książki. Chyba, że mam takiego pecha, że zawsze ktoś wypożycza przede mną.

Zmotywowałaś mnie! 261d Jutro po maturach pędzę do biblioteki!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.