Maryla
Maryla
  18 listopada 2012 (pierwszy post)


nie wiem jak zacząć, więc zacznę od pozdrowienia najwięksiejszego złotka fotuni. Agnieszko B. pozdrawiam! 2764
patrząc na załącznik nr1 jestem załamana, naprawdę. nie dosyć, że koleżanka powyżej nie potrafi się wysławiać bez używania karygodnych wulgaryzmów (którymi osobiście się brzydzę), to jeszcze nie jest w stanie docenić swojego ojczystego języka, robiąc błędy, za które mogłabym ją rzucić na pole pełne napalonych, wygłodniałych i nagich murzynów! d83dde31

d83cdf84 pada śnieg?
d83cdf84 denerwują Cię błędy ortograficzne/interpunkcyjne/jakiekolwiek?
d83cdf84 jakie masz plany na nadchodzące mikołajki?
d83cdf84 uważasz, że zajebiście skromny Jarek jest w stanie dorównać fejmem Krzysztofowi vel Niereformowalnemu i mnie czcigodnej maryli, królowej tego działu?

proszę o kulturalne wypowiedzi.
pozdrawiam, M.
Maryla
Maryla
  19 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz już nie masz, bo napisałem Ci wprost o tym. :)

Faktycznie :zabawa:
Hyacintho
Hyacintho
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: Faktycznie

Właśnie :zakochany:
gaillard
gaillard
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: Boże, Jarek, ale Ty mnie denerwujesz swoimi pseudofajnymizdupywziętymi wstawkami .

:rotfl: x12596
Maryla
Maryla: Patrzcie jaki Mickiewicz się z niej zrobił.

Nie, to nie jest komplement. :and:
Maryla
Maryla: Powinien Cię obchodzić mój rozwój w imię tego!

Pomyślę :-*
Maryla
Maryla: http://www.youtube.com/watch?v=lo3Rf6lysIU

Co to za zabijaka szarych komórek? :rotfl:
Maryla
Maryla: Ostatnio kiedy siedziałam pod ciepłym kocykiem, a w ręku bezwładnie trzymałam "Przedwiośnie", doszłam do podobnego wniosku.. Ale ten temat zostawię na piątkowy kącik lesbijskiego klubu literatury i poezji czytanej.

Jak tak wspomniałaś o lekturze to przypomniałam sobie, że babcia przyniosła mi od siebie jakieś 4. książki, które są niby świetne (jedna na samym końcu ma doprowadzić mnie do łez :zabawa:) i mam je koniecznie przeczytać.
Maryla
Maryla: Zazwyczaj nie mówię.

Mhm, a świstak siedzi i zawija w te sreberka. :rotfl:
Hyacintho
Hyacintho
  19 listopada 2012
gaillard
gaillard: x12596

No comment :C
Sebuch
Sebuch
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: pada śnieg?

padal deszczyk :zabawa:

Maryla
Maryla: denerwują Cię błędy ortograficzne/interpunkcyjne/jakiekolwiek?

tak :> ale nikt nie jest nieomylny ;)

Maryla
Maryla: jakie masz plany na nadchodzące mikołajki?


obzerac sie slodkim i popijac grzanca x3

Maryla
Maryla: uważasz, że zajebiście skromny Jarek jest w stanie dorównać fejmem Krzysztofowi vel Niereformowalnemu i mnie czcigodnej maryli, królowej tego działu?


wyjdzie w praniu frania :zabawa:
Maryla
Maryla
  19 listopada 2012
gaillard
gaillard: x12596

Nie, to wcale nie jest śmieszne. Od kiedy dni, cokolwiek bym nie napisała, to musi, no musi. Boże, chyba jestem zbyt sławna :E

gaillard
gaillard: Nie, to nie jest komplement.

Ależ jest! Ostatnimi czasy bardzo doceniam literaturę, co przekłada się na moje stopnie z polskiego. Doceń komplement, krowo.

gaillard
gaillard: Pomyślę :-*

Zauważyłam, waćpanno, żeś stała się wyjątkowo obojętna na moje uczucia i w ogóle na mnie :smutny:. Zrobiłaś się jakaś taka.. uśmiechalska! (To nie jest komplement).

gaillard
gaillard: Co to za zabijaka szarych komórek?

Hymn, mój i Marleny. Śpiewałyśmy to kiedyś całą noc na czacie :zabawa:.
Ehehe, beka :rotfl:

gaillard
gaillard: Jak tak wspomniałaś o lekturze to przypomniałam sobie, że babcia przyniosła mi od siebie jakieś 4. książki, które są niby świetne (jedna na samym końcu ma doprowadzić mnie do łez ) i mam je koniecznie przeczytać.

Z całą pewnością, są to śpiewniczki chóralne 261d:rotfl:
A tak serio, jak sięgniesz do nich i poczytasz, daj znać czy fajne, ewentualnie sypnij tytułem, bo dawno nic mądrego nie czytałam.

Sebuch
Sebuch: obzerac sie slodkim i popijac grzanca x3

Groźny alkus wykryty :policjant:
gaillard
gaillard
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: Nie, to wcale nie jest śmieszne. Od kiedy dni, cokolwiek bym nie napisała, to musi, no musi. Boże, chyba jestem zbyt sławna :E

Być może to jest sposób na podrywanie, ale co ja tam wiem :D
Maryla
Maryla: Ależ jest! Ostatnimi czasy bardzo doceniam literaturę, co przekłada się na moje stopnie z polskiego. Doceń komplement, krowo.

Mickiewicz był chłopem.. mogłabyś mnie przyrównać do jakiejś kobiety. :and:
Maryla
Maryla: Hymn, mój i Marleny. Śpiewałyśmy to kiedyś całą noc na czacie . Ehehe, beka

Wasze zdjęcia przekreślone na czerwono powinny wisieć przed każdym monopolowym. :rotfl:
Maryla
Maryla: Z całą pewnością, są to śpiewniczki chóralne

:rotfl:.
Maryla
Maryla: A tak serio, jak sięgniesz do nich i poczytasz, daj znać czy fajne, ewentualnie sypnij tytułem, bo dawno nic mądrego nie czytałam.

Okej, ale ostrzegam, że to są stare książki i nie wiem czy teraz byłby łatwo dostępne. :ninja:
Bianka
Bianka
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: pada śnieg? denerwują Cię błędy ortograficzne/interpunkcyjne/jakiekolwiek? jakie masz plany na nadchodzące mikołajki?

nieeeee
taaaaak
nieeeee
Sebuch
Sebuch
  19 listopada 2012
Maryla
Maryla: Groźny alkus wykryty

ale ja to nie efe ej no ... :and:
Lensia
Posty: 64 (po ~44 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 154
Lensia
  20 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Boże, Jarek, ale Ty mnie denerwujesz swoimi pseudofajnymizdupywziętymi wstawkami .

Kam :rock:
Maryla
Maryla: Lenosławo
:zakochany:
Maryla
Maryla
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Być może to jest sposób na podrywanie, ale co ja tam wiem :D

Myślę, że to nieudolny sposób zwrócenia na siebie uwagi, ale co ja tam wiem. :))

gaillard
gaillard: Mickiewicz był chłopem.. mogłabyś mnie przyrównać do jakiejś kobiety.

Bądź mą Sonią ze "zbrodni i kary"! Bądź tą dziewczyną, którą Wokulski uratował! Bądź mą Siłaczką! Bądź moją Nelą z "w pustyni i w puszczy" bądź jakaś namiętną dupeczką z jakiegoś dobrego harlekina!

gaillard
gaillard: Wasze zdjęcia przekreślone na czerwono powinny wisieć przed każdym monopolowym

Ale my trzeźwe byłyśmy :and: Ona siedziała w swojej dziurze, ja nadawałam z mojej metropolii, więc wiesz, hotfotkaoldenajt i tak dalej.

gaillard
gaillard: Okej, ale ostrzegam, że to są stare książki i nie wiem czy teraz byłby łatwo dostępne.

Spoko, zobaczymy. Myślę, że z tutejszą biblioteką wojewódzką wcale tak źle nie jest.

Sebuch
Sebuch: ale ja to nie efe ej no ...

To co :policjant:
gaillard
gaillard
  20 listopada 2012
Maryla
Maryla: Myślę, że to nieudolny sposób zwrócenia na siebie uwagi, ale co ja tam wiem. :))

Raczej próba wbicia się w towarzystwo, do którego nie pasuje. :zabawa:
[color=white]Kiedyś nie wytrzymam
I walnę
Patelnią
Eh.

:zabawa:
Maryla
Maryla: Bądź mą Sonią ze "zbrodni i kary"! Bądź tą dziewczyną, którą Wokulski uratował! Bądź mą Siłaczką! Bądź moją Nelą z "w pustyni i w puszczy" bądź jakaś namiętną dupeczką z jakiegoś dobrego harlekina!

Hahahah. :rotfl:
Czaami zastanawiam się co Ty wąchasz przed wejściem na forum/czat. :D Uważaj żeby tego nie przedawkować i czasem mogłabyś się podzielić ze swoją koleżanką :-*
Maryla
Maryla: Ale my trzeźwe byłyśmy



Maryla
Maryla: Spoko, zobaczymy. Myślę, że z tutejszą biblioteką wojewódzką wcale tak źle nie jest.

Ta, ledwo google wyszukało takie książki :rotfl:
Sebuch
Sebuch
  20 listopada 2012
Maryla
Maryla: To co

mam isc do aa ... :and:
Sebuch
Sebuch
  20 listopada 2012
Maryla
Maryla: To co

mam iść do aa ... :and:
Maryla
Maryla
  20 listopada 2012
gaillard
gaillard: Raczej próba wbicia się w towarzystwo, do którego nie pasuje. Kiedyś nie wytrzymam I walnę Patelnią Eh.

Lepiej bym tego nie nazwała, serio. Bardzo ładnie to określiłaś, podoba mi się.
Ja to preferuję za włosy i o beton, bądź przytulenie ścianą po mordzie, ale muszę się nad tym zastanowić.

gaillard
gaillard: Hahahah. Czaami zastanawiam się co Ty wąchasz przed wejściem na forum/czat. :D Uważaj żeby tego nie przedawkować i czasem mogłabyś się podzielić ze swoją koleżanką :-*

Wiesz co w tym wszystkim jest najgorsze? Nie biorę :zabawa: Boję się co byłoby z moją głową, jakbym zaczęła, trololol. :rotfl:
Podzielę się z Tobą, spoko :-*

gaillard
gaillard: jpg

Ale zabawna jesteś ehehe, serio :zabawa:

gaillard
gaillard: Ta, ledwo google wyszukało takie książki

Wierzę w moje miasto 261d

Sebuch
Sebuch: mam iść do aa ...

Tak.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.