Marylajn
Marylajn
  15 lipca 2012 (pierwszy post)

.. i jest poszukiwany: "wysoki chlopak, ciemna karnacja, brazowe krecone włosy. chetnie sie takim zaopiekuje! Dzisiaj dostalam takiego nagiego przyplywu ze takiego bym chciała, najlepiej zeby nie byl za chudy" (małe kopiuj-wklej).

Dlaczego coraz więcej ludzi szuka swojej miłości pisząc bezsensowne ogłoszenie, które w większości nikt nie czyta? Czy nie lepiej wyjść z domu, pochodzić po mieście, podbić do jakiejś wydekoltowanej blondyny i zapytać po prostu 'siema maleńka, wyglądasz jak moja przyszła dziewczyna, wiesz?'. Jest jeszcze oczywiście wersja dla nołlajfów (takich jak ja), którzy mogą wejść na czat, poudawać słodką kretynkę i poczytać privy z góry na dół wychwalające cycki, których w sumie nie widać. :pavarotti:.
Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości?
Q2: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?
Q3: Chłopcy, próbujecie poderwać hotnastki w tenże sposób? Kilka czułych słówek i już są wasze?
Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka?
Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?

Temat z dupy i nudów, bo niereformowalny się obija. :zabawa:
Mam dzisiaj dobry humor, pozdrawiam każdego! :-*.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: Bo ostanio wszyscy krecą balona. Nie mam balonów nie ma co krecić jak byś nawet chciał.

Nie porownuj mnie do wszystkich. Ja tu jestem jedyny w swoim rodzaju.
Masz, okragle, fajne i nawet chce. :ziober2:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: przecież nawet nie zaczęłam tematu.

Nie ? :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: tak to się teraz nazywa? :D

No dobre dupeczki są, ale jeżdza sobie na widlakach i rzadko je widuję ale ostanio jak rozkminiłam elektrycznego paleciaka zaczeliśmy sie ścigać najpierw po hali ale wjechał któryś w pudło i przenieslismy się na plac :ziober2:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Zajebisty, ale to wilczyca.

Ustawiła bym sobie jalko avek:ziober2: szkoda zę z pumą nie ma ;c
LuznyGosc
LuznyGosc: Nie porownuj mnie do wszystkich. Ja tu jestem jedyny w swoim rodzaju.

Mhm, ja też :ziober2:

LuznyGosc
LuznyGosc: Masz, okragle, fajne i nawet chce.

Nie widziałeś naocznie to nie wiesz :P

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: Ustawiła bym sobie jalko avek szkoda zę z pumą nie ma ;c

To ustaw. Pume zawsze mozna znalezc, ale nie licze na sporo wynikow.

Szpila
Szpila: Nie widziałeś naocznie to nie wiesz :P

Dlatego wciaz chce. :ziober2:
zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości? Q2: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?

no macie, macie.
na czacie? sporo:d szczegolnie noca.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka? Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?

mooooorze, zdecydowanie. d83dde0d
wszystko!
Life more, think less
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: To ustaw. Pume zawsze mozna znalezc, ale nie licze na sporo wynikow.

No to ustwiam :ziober2:

LuznyGosc
LuznyGosc: Dlatego wciaz chce.

Jak to się mówi " Dla chcącego nic trudnego..." :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: Jak to się mówi " Dla chcącego nic trudnego..." :D

Poniekad.. Ale kiedy chodzi tu o druga osobe, to jeszcze ona ma cos do gadania, rajt? :)
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Poniekad.. Ale kiedy chodzi tu o druga osobe, to jeszcze ona ma cos do gadania, rajt? :)

Ma, ale znam przypadek ze chłopak tak marudził dziewczynie że mija 4 rok i sa ze sobą w szczęściu i radości. Co prawda kumplowali się wcześniej.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: Ma, ale znam przypadek ze chłopak tak marudził dziewczynie że mija 4 rok i sa ze sobą w szczęściu i radości. Co prawda kumplowali się wcześniej.

To mam Ci marudzic czy raczej nie byc nachalnym? Zawsze wybieram te druga opcje.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: To mam Ci marudzic czy raczej nie byc nachalnym? Zawsze wybieram te druga opcje.

chyba wole to drugie. Bo wtedy wiem na czym stoję. Marudzenie zostaw mi :ziober2:
Jutro jade do Wro o 5 musze wstac :zonk:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: chyba wole to drugie. Bo wtedy wiem na czym stoję. Marudzenie zostaw mi Jutro jade do Wro o 5 musze wstac

To Ty mi bedziesz marudzic? :ziober2: Okej. Wydaje mi sie, ze stoimy na tym samym, tzn. chcemy stanac naprzeciw siebie. :ziober2:
Papiery jedziesz skladac? Ja o szostej musze wstac, bo do pracy trzeba jechac.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: To Ty mi bedziesz marudzic?

Mogę już zacząść.
LuznyGosc
LuznyGosc: Okej. Wydaje mi sie, ze stoimy na tym samym, tzn. chcemy stanac naprzeciw siebie.

To Ty to na pisałeś. Ja się bede wstydzić xD

LuznyGosc
LuznyGosc: Papiery jedziesz skladac? Ja o szostej musze wstac, bo do pracy trzeba jechac.

Si jade złożyć, formalność. Ja wziełam wolne. Ale we wtorek już do pracy :smutny:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

LuznyGosc
LuznyGosc
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: Mogę już zacząść.

Ale wiesz, ze mnie teraz zbyt czesto tu nie ma. Wieczorami ewentualnie.

Szpila
Szpila: To Ty to na pisałeś. Ja się bede wstydzić xD

Juz Ci powtarzalem, ze nie musisz sie mnie wstydzic, noooo, Kasiu, Katarzyno. :)

Szpila
Szpila: Si jade złożyć, formalność. Ja wziełam wolne. Ale we wtorek już do pracy

Trzeba robic pieniadze.

Spadam. Marudz mi na PW. :bye: :*
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
LuznyGosc
LuznyGosc: Ale wiesz, ze mnie teraz zbyt czesto tu nie ma. Wieczorami ewentualnie.

Ja tez nie zabardzo teraz ranki mam to moze bede aktywna po południu. Bo po połódniówce to padam na ryj.

LuznyGosc
LuznyGosc: Juz Ci powtarzalem, ze nie musisz sie mnie wstydzic, noooo, Kasiu, Katarzyno. :)

Zawsze się wstydze i mało wtedy mówie:D
Kasiu Katarzyno Dziewczyno ma ty jetses piekna jak rózy kwiat :nutki: :rotfl:

LuznyGosc
LuznyGosc: Trzeba robic pieniadze.Spadam. Marudz mi na PW.


Ano trzeba.
Oks, bede. hyhy :mrgreen:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

totaIIyRAWR
totaIIyRAWR
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: to niefajnie Patusiu, jak to przeżyłaś?


byłam bliska załamania nerwowego, ale ten realny mi pomógł :(

Konto usunięte
Konto usunięte: modne, ale teraz wysyłają cycki dla większego fejmu, nie jest im potrzebne doładowanie :D

KURDE :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.