Marylajn
Marylajn
  15 lipca 2012 (pierwszy post)

.. i jest poszukiwany: "wysoki chlopak, ciemna karnacja, brazowe krecone włosy. chetnie sie takim zaopiekuje! Dzisiaj dostalam takiego nagiego przyplywu ze takiego bym chciała, najlepiej zeby nie byl za chudy" (małe kopiuj-wklej).

Dlaczego coraz więcej ludzi szuka swojej miłości pisząc bezsensowne ogłoszenie, które w większości nikt nie czyta? Czy nie lepiej wyjść z domu, pochodzić po mieście, podbić do jakiejś wydekoltowanej blondyny i zapytać po prostu 'siema maleńka, wyglądasz jak moja przyszła dziewczyna, wiesz?'. Jest jeszcze oczywiście wersja dla nołlajfów (takich jak ja), którzy mogą wejść na czat, poudawać słodką kretynkę i poczytać privy z góry na dół wychwalające cycki, których w sumie nie widać. :pavarotti:.
Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości?
Q2: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?
Q3: Chłopcy, próbujecie poderwać hotnastki w tenże sposób? Kilka czułych słówek i już są wasze?
Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka?
Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?

Temat z dupy i nudów, bo niereformowalny się obija. :zabawa:
Mam dzisiaj dobry humor, pozdrawiam każdego! :-*.

Maja
Maja
  15 lipca 2012

Ad 1 No mam, ale się nie przyznam tak ich duuuuuzio :D ^^2764
Ad 2 Nie idzie tego zliczyć chociaż to są kłamstwa, bo nie jestem wcale ładna, brak cyckóff etc
Ad 3.... Jak będę chłopakiem to odpowiem xDD
Ad 4 Chora jestem ! d83dde25
Ad 5 Wszystko w jednym !! d83dde03

Marylajn
Marylajn
  15 lipca 2012
Maja
Maja: No mam, ale się nie przyznam tak ich duuuuuzio :D ^^

już nie bądź taka skromna, wszyscy dobrze wiemy, że Cię przynajmniej pół czatu wyrywa, no nie :ziober2:

Maja
Maja: Nie idzie tego zliczyć chociaż to są kłamstwa, bo nie jestem wcale ładna, brak cyckóff etc

cycki to nie wszystko, jest jeszcze dupa, pamiętaj :*

Maja
Maja: Chora jestem !

szybko zdrowiej i jedź opalać cycki! d83cdfca

Maja
Maja: Wszystko w jednym !

:ziober2:
Maja
Maja
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: już nie bądź taka skromna, wszyscy dobrze wiemy, że Cię przynajmniej pół czatu wyrywa, no nie

To weź mi wymień chociaż ze 3 osoby jak jesteś taka mądra Pipciu ! d83dde03

Konto usunięte
Konto usunięte: cycki to nie wszystko, jest jeszcze dupa, pamiętaj :*


Dupy nie pokażę przez dekolt xDD

Konto usunięte
Konto usunięte: szybko zdrowiej i jedź opalać cycki!


No się staram, na razie pluję zielonymi kulkami d83cdf75
Konto usunięte
Konto usunięte:

To mówi samo za siebie d83ddc7b
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości? mhmhm był a być może są w sumie nie wiem mhmhm był a być może są w sumie nie wiem Q2: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?omijam to pytanie a nie chce mi się cytata kasować xDomijam to pytanie a nie chce mi się cytata kasować xD Q3: Chłopcy, próbujecie poderwać hotnastki w tenże sposób? Kilka czułych słówek i już są wasze?Nie;-) nie jestem z tej grupy "rasowych podrywaczy " ;]Nie;-) nie jestem z tej grupy "rasowych podrywaczy " ;] Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka?praca/fotkapraca/fotka Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?Zbok zdecydowanie Zbok zdecydowanie Temat z dupy i nudów, bo niereformowalny się obija. Mam dzisiaj dobry humor, pozdrawiam każdego! :-*.


pozdrawiam serdecznie

ps nie mam weny na temab
Niereformowalny
Niereformowalny
  15 lipca 2012

Zajebiste cytowanie

Letal
Letal
  15 lipca 2012
Maja
Maja: No mam, ale się nie przyznam tak ich duuuuuzio

Maju Kochanie tutaj jestem 2764 :rotfl:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego coraz więcej ludzi szuka swojej miłości pisząc bezsensowne ogłoszenie, które w większości nikt nie czyta?

To desperacja

Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości?

Si :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?

Nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka?

nie mam urlopu chyba że we wrzesniu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?

Ty wiesz najlepiej :ziober2:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Leo
Leo
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Macie swoje foteczkowe lowe, któremu jesteście niewierni do granic możliwości?


Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Chłopcy, próbujecie poderwać hotnastki w tenże sposób? Kilka czułych słówek i już są wasze?


Nie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Q4: Wakacje bądź urlop: morze/jezioro/góry/fotka?


SUNRISE i Morze !! d83ddc9a
Konto usunięte
Konto usunięte: Q5: Zboczuszek, słodziaczek i sexiaczek?


Pawełek Zboczuszek.
Marylajn
Marylajn
  15 lipca 2012
Maja
Maja: To weź mi wymień chociaż ze 3 osoby jak jesteś taka mądra Pipciu !

404 Not Found.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zajebiste cytowanie

Nie odpiszę, bo nie zrozumiałam niczego :rotfl:

Szpila
Szpila: Ty wiesz najlepiej

Rozuuuuuumiem :-D

Leo
Leo: Pawełek Zboczuszek.

Mró.
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Q3: Chłopcy, próbujecie poderwać hotnastki w tenże sposób? Kilka czułych słówek i już są wasze?

zdecydowanie nie.. To mnie podrywaja ;]
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozuuuuuumiem :-D

Ale co ? :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Eve
Eve
  15 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego coraz więcej ludzi szuka swojej miłości pisząc bezsensowne ogłoszenie, które w większości nikt nie czyta?

bo w dzisiejszych czasach większośc osób postępuje tak jak inni
jeden zrobił słitfoć w lustrze, drugi podpatrzył - zrobił to samo. jeden sie ogłosił, więc dlaczego ten drugi ma być gorszy?! Suma summarum, syf się robi. :zonk:

Konto usunięte
Konto usunięte: wychwalające cycki, których w sumie nie widać.

albo zdjęcie, których czasami się tez nie ma :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczynki, jak wiele dostajecie typu 'jesteś śliczna, pokaż cycki', 'cyberek?', 'pokazik i skejp?'? Dajecie się poderwać?

nie wiem jak wiele, ale sporawo.
w ogóle, kiedyś się mnie gośc zapytał, czy dam mu swoje podpaski, czy może mi wylizać buty, czy oddam mu moje rajstopy :rotfl:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  15 lipca 2012
Eve
Eve: czy dam mu swoje podpaski

zużyte ? :hatf:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Eve
Eve
  15 lipca 2012
Szpila
Szpila: zużyte ? :hatf:

tak :tak:
też byłam w szoku. :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.