Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Czędto użytkownicy dostają bany za ubliżanie na forum itp. A dlaczegoby nie zacząc "karać" tych, którzy ubliżają i wyzywają napriv ? Chodzi mi dokładnie o to, że spora część Panów tak właśnie reavuje na decyzję na NIE ( zakładałam kiedyś taki temat). I jestem pewna, że nie tylko ja dostaje w rewanżu wiadomości typu : "najpierw sama spójrz w lustro jeb.ana.kur.wo" itp. Admini twierdzą, że nie ingerują w wiadomości prywatne, ale co innego spięcia na priv, a inna sprawa gdy ktos tak reaguje na NIE. Czy naprawdę nic nie można zrobić z takimi osobami ??

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 stycznia 2019

Oczywiscie, ze mozna zrobic - dodac na czarna liste i nie zwracac uwagi na takie rzeczy.

Zgodnie z naszą konstytucją obowiązuje tajemnica korespondencji także nikt nie ma prawa banowac za to. Jak ktoś uważa, że popełniono przestępstwo na jego szkodę powinien zgłosić sie na Policję.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 stycznia 2019

Btw. wymagajac bana dla kogos prosze przestrzegac regulamin, a mianowicie: zabrania się omijania bluzgometru.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

No nie błysnęłaś tym razem , bo Ty o jednym - ja o czym innym. Ale jeśli moderatorzy nie widzą e tym nic złego że portal schodzi na psy i jest dominoeany przez takich "zdesperowanych inteligentów" no to ok.

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  21 stycznia 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No nie błysnęłaś tym razem , bo Ty o jednym - ja o czym innym. Ale jeśli moderatorzy nie widzą e tym nic złego że portal schodzi na psy i jest dominoeany przez takich "zdesperowanych inteligentów" no to ok.

Nie mam brokatu aby blyszczec. :-)

Powtarzam raz jeszcze: konstytucja RP tego ZABRANIA. W takim razie jak wedlug Ciebie moderatorzy maja ingerowac w priv uzytkownikow?
"Tajemnica korespondencji, jedno z dóbr osobistych gwarantowanych przez Konstytucję i podlegających ochronie prawa cywilnego, jest prawem każdego człowieka do poszanowania jego życia prywatnego, prawem do zachowania w tajemnicy przekazu kierowanego do innych osób lub instytucji."
Polecam goraco lekture - http://lexvin.pl/prawo-lexvin/3205/Ochrona-tajemnicy-komunikowania-i-korespondencji
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Owszem - pod warunkiem, ze ktos nie ma ochoty tej tajemnicy ujawniac, ale jesli ja mam ochote moderacji wysłać screena "odpowiedzi" na decyzję NIE to juz inna bajka. O czym tez mówi prawo

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Owszem - pod warunkiem, ze ktos nie ma ochoty tej tajemnicy ujawniac, ale jesli ja mam ochote moderacji wysłać screena

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Owszem - pod warunkiem, ze ktos nie ma ochoty tej tajemnicy ujawniac, ale jesli ja mam ochote moderacji wysłać screena z tą wiadomiścią to juz inna bajka

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Owszem - pod warunkiem, ze ktos nie ma ochoty tej tajemnicy ujawniac, ale jesli ja mam ochote moderacji wysłać screena, to juz inna bajka

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Uos.cos mi szwankuje, ale wiadomo o co chodzi

Lena76
Posty: 2 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 53
Lena76
  21 stycznia 2019

Witam gdzie mogę się zgłosić aby usunąć obraźliwe komentarze wobec mojej osoby ?

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Jesli są one pod zjęciem to usuñ zdjecie i zablokuj sobie opcje komentowania zdjęć

Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Choć ja tam nic obrazliwego nie widzę, nie każdy lubi "plastik"

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 stycznia 2019
Lena76
Lena76: Witam gdzie mogę się zgłosić aby usunąć obraźliwe komentarze wobec mojej osoby ?


Obrazy w komentarzu przez dana osobę możesz zgłosić tutaj - https://fotka.com/przyjaciele#fotka_przyjaciele i jak zarówno poprosić o usuniecie komentarza. Lub sama sobie możesz usunąć komentarz - wchodząc na dane skomentowane zdjęcie, potem najechać kursorem z prawej strony na taki malutki niby trójkącik i i pojawi sie to co na obrazku i tam jest usuń.

HardStyled83ddd0a
Przeczytajopis
Przeczytajopis
  21 stycznia 2019

Wracając do tematu : a moze inaczej. Moze gdyby osoba, która dostała NIE, nie mogłam do danej osoby napisać, to uniknęłoby się sytuacji o jakiej pisałam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.