Skąd wiadomo, że to poważny związek?

poważny związek

W którym dokładnie momencie znajomość przeradza się w poważny związek? Czy trzeba odhaczyć odpowiednią ilość zadań z jakiejś listy? Czym w ogóle jest poważny związek? Na te wszystkie pytanie postaram się odpowiedzieć w dzisiejszym wpisie.

1. Poznaliście jej/jego znajomych

To jedna z pierwszych oznak tego, że między wami zaczyna robić się poważnie. Rzadko kiedy przedstawiamy naszemu najbliższemu otoczeniu „byle kogo”. Podczas poznawania znajomych i przyjaciół zwróć uwagę na jej/jego zachowanie. Jeśli znacznie różni się od tego, jaka/jaki jest przy Tobie, to zacznij baczniej się przyglądać waszej relacji.

2. Macie wspólne plany na przyszłość

Nie mówię tutaj od razu o planowaniu tego, co będzie za 10 lat. Chodzi mi raczej o to, że planujecie wspólne wakacje w przyszłym roku albo wspólne pójście na wesele do któregoś z waszych znajomych. Wybieganie w przyszłość to jedna z oznak poważnego związku. Pamiętajcie, aby te plany były możliwe do zrealizowania i nie wybiegały w przyszłość za bardzo – wtedy możecie się niepotrzebnie rozczarować.

3. Poznaliście rodziców drugiej połówki

Nawet jeśli to było spontaniczne spotkanie, a nie skrzętnie zaplanowany obiad to ważny krok za Wami! Zazwyczaj nie przedstawiamy swoim rodzicom osób, z którymi nie wiążemy nadziei na poważny związek. Z drugiej strony – jeśli wpadniecie na jej/jego rodziców przypadkowo, a Twój chłopak/dziewczyna nie przedstawi Cię, to nie wygląda to zbyt optymistycznie. Nie jest to jeszcze powód do kończenia znajomości, ale miej się na baczności i uważniej przyglądaj się intencjom drugiej osoby.

4. Dostajesz zapasowy komplet kluczy

Nie jest to co prawda jeszcze wspólne mieszkanie, jednak to bez wątpienia poważny krok. Nasza rada? Nie korzystaj z tych kluczy za często. To nadal nie jest Wasze wspólne mieszkanie i radzimy pozostawienie przestrzeni. Jeśli planujesz zrobić romantyczną niespodziankę, to raczej postaraj się delikatnie o niej delikatnie uprzedzić. Wyobrażasz sobie czekać półnago na swojego chłopaka/dziewczynę, w momencie gdy on/ona wraca do domu w towarzystwie znajomych?

Więcej na temat tego jak stworzyć udany związek przeczytasz tutaj.

Może ci się spodobać również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *