Jak uwieść kobietę?

jak uwieść kobietę

Jeśli po przeczytaniu tego tytułu pomyślałeś, że ten artykuł nie jest dla Ciebie bo brakuje Ci urody, pewności siebie albo pieniędzy to przeczytaj tekst do końca – postaram Ci się udowodnić, że dowiesz się z niego jak uwieść kobietę. Mam nadzieję, że pomoże on zdobyć partnerkę Twoich marzeń, a nie kogoś na jednorazowe spotkanie…

Jak uwieść kobietę online?

Nadeszły takie czasy, w których ciężej poznać kogoś na żywo, niż online. Pamiętaj, że pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz – dlatego Twoja pierwsza wiadomość nie powinna kończyć się na samym 'Hej”, 'Cześć’ albo (o zgrozo) 'Siema’. W ten sposób zamykasz sobie szansę na rozpoczęcie ciekawej rozmowy. Postaraj się napisać coś, co ją zainteresuje, a najlepiej zadaj jej pytanie (np. o zainteresowania). Staraj się odpisywać w miarę sprawnie na wiadomości, nie zaszkodzi delikatny flirt. Już na tym etapie znajomości możesz zabłysnąć swoim poczuciem humoru. Gdy poznacie się lepiej zaproponuj spotkanie w jakimś przyjemnym miejscu. Sugerujemy kawiarnię, kino, ZOO, bądź miejsce, o którym wspomnieliście podczas rozmowy. Las, park i Twoje mieszkanie mogą spotkać się z dezaprobatą.

Czy wygląd ma znaczenie?

Tak! Ubiór dopasowany do sytuacji, wyprasowana koszula lub tiszert, a także generalna schludność zawsze zadziałają na plus. Przed spotkaniem nie zapomnij o użyciu perfum, przestrzegamy jednak przed 'tanimi’ zapachami. Postaw na klasykę i nie przesadź z ilością. Na pierwszą randkę wybierz miejsce, gdzie będziesz mógł ubrać się ubrać bardziej elegancko. Materiałowe spodnie, klasyczna koszula i marynarka to sprawdzony zestaw. Pamiętaj, że dla większości kobiet od urody ważniejsze są elegancja, pewność siebie, schludność i prawidłowa postawa. Nawet jeśli teraz w to wątpisz to zaufaj mi – tak właśnie jest.

Siła gestów

Tutaj będziesz miał okazję wykorzystać pewność siebie, o której wspomniałam przed chwilą. Nie garb się, patrz jej w oczy, a kiedy do Ciebie mówi przechyl głowę lekko w bok i się uśmiechaj. Dzięki temu pozytywnie. odbierze Twoją postawę. Kiedy coś Ci opowiada staraj się dopytywać o jakieś detale – wtedy będzie wiedziała, że jej słuchasz. Tylko nie przesadź, w innym przypadku wyjdziesz na dziwaka. Staraj się aby Twoja sylwetka była skierowana w jej stronę, nie krzyżuj ramion, a gdy siedzisz nie rozkraczaj nóg – kobiety bardzo tego nie lubią. Z czasem, gdy będziesz miał pewność, że jest Tobą zainteresowana możesz stopniowo się do niej zbliżać. Zacznij od 'przypadkowego’ muśnięcia dłoni, złapania za rękę podczas spaceru, kończąc na objęciu ją w talii. Jeśli poczujesz, że w tych sytuacjach czuje się przy Tobie swobodnie to możesz być z siebie dumny.

Prezenty i komplementy

Pamiętaj! Nie chodzi o to, abyś stał się sponsorem i prawił banalne komplementy (no chyba, że takiego rodzaju relacji szukasz). Komplement ma największą moc, gdy jest wypowiedziany w najmniej oczekiwanym przez nią momencie. Teksty w stylu 'Czy bolało jak spadałaś z nieba?’ nie przejdą. Pamiętaj, żeby poza wyglądem komplementować także jej charakter, w końcu to w nim powinieneś się zakochać.
Co do prezentów – nie muszą być one drogie. Jeśli zjawisz się na randce z kwiatkiem albo podarujesz jej jakiś drobiazg, kiedy się tego nie spodziewa uzyskasz taki sam efekt jak przy drogiej błyskotce.

Pamiętaj! Bądź miły, uprzejmy, kulturalny i szarmancki! Mamy nadzieję, że już wiesz jak uwieść kobietę. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat randek i związków przeczytaj nasze pozostałe artykuły.

Może ci się spodobać również

4 Replies to “Jak uwieść kobietę?”

  1. Te porady i tak nic nie dają, w Internecie zostaniesz oceniony po wyglądzie ,czy się to Tobie podoba, czy nie.Poza tym kobiety są hipergamiczne i same wybierają jak najlepszych samców, tak to stworzyła biologia.

  2. Choćbyście przeczytali całą bibliotekę takich poradników to i tak 80% kobiet nie dacie rady uwieść.no wyjątek stanowią tu oczywiście puste blondi… Powodzenia

  3. To nie wąsko 🙂 dzieki Wodzu poradniku Fotki
    Teraz moge sobie lepiej życie ułożyć 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *