BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
LAvYarosLAV
LAvYarosLAV
  4 lutego 2017

Mieszkam w Warszawie. Szukam miłości ! Ale jeśli pani po prostu chce się bawić to możemy zorganizować spotkanie. Gdy masz wolne czhas to można spotkać. Potrafię zrobić masaż relaksacyjny oraz erotyczny dla Ciebie wykonywany za pośrednictwem olejków eterycznych pozwalający na całkowite odprężenie. Gde i jak możemy się spotkać?

Lukas24
Posty: 1 (po ~79 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Lukas24
  6 lutego 2017

Ja poszukuje jakieś dziewczyny na wesele z Częstochowy jest jakaś chętna :)

Czarusny
Posty: 1 (po ~419 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
Czarusny
  10 lutego 2017
Witam. Poszukuję Pani jako osoby towarzyszącej na wesele. Nie mylić tego z jakakolwiek sex ofertą to nie to. Wesele odbędzie się w czerwcu w świetnym lokalu. Poszukuje kogoś ładnego i na poziomie, lubiącego tańczyć kogoś kto chce miło spędzić czas, zabawić się. Poszukuje tutaj bo szczerze brak mi czasu na prywatne życie - zapracowany Więcej info na Priv.
dexterek93
Posty: 5 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
dexterek93
  19 lutego 2017

Poszukuję partnerki na wesele które odbędzie się 22 kwietnia z woj łódzkiego. Szczegóły priv

GrebowiecA
Posty: 1 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
GrebowiecA
  24 lutego 2017
d83ddc94Szukam dziewczyny 19-24l z woj lubelskiego najlepiej Janów Lub. ewętualnie okoliced83ddc9d
MisiekKa
Posty: 2 (po ~70 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 13
MisiekKa
  5 marca 2017

witam która chętna na randkę

razotka
razotka
  9 marca 2017

A mnie ciekawi czy ktoś pochwaliłby się swoją historią ;)
tzn czy faktycznie poprzez ten temat znalazł fajną/fajnego partnertkę/partnera na imprezę

JamaisVu
JamaisVu
  12 marca 2017

Szukam partnerki na wesele które odbędzie się 4 czerwca w Olkuszu tj . małopolskie.
Zapraszam na priv;)

Zeded
Zeded
  21 marca 2017

Cześć , szukam towarzyszki na wesele 1 kwietnia pod Warszawą

Kontakt priv ;)

XDsiwyXD
XDsiwyXD
  28 marca 2017

A ja nie szukam Nic Pozdro :)

XDsiwyXD
XDsiwyXD
  28 marca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A ja nie szukam Nic Pozdro :)
alfior
Posty: 50 (po ~96 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
alfior
  1 kwietnia 2017

Witam szukam fajnej Kobietę chętna na zabawę imprezę taneczną. W wieku od 30do40 lat . Z zagania okolic. Zabawa 22 kwietnia. Żagań okolice

alfior
Posty: 50 (po ~96 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
alfior
  1 kwietnia 2017

Witam szukam fajnej Kobietę chętna na zabawę imprezę taneczną. W wieku od 30do40 lat . Z zagania okolic. Zabawa 22 kwietnia. Żagań okolice czekam na chetna

LukaszAlechnowicz
LukaszAlechnowicz
  8 kwietnia 2017

Cześć wszystkim .
Szukam partnerki na wesele , sytuacja jest napięta bo to już za dwa tygodnie . Słupsk , Ustka i okolice....

LukaszAlechnowicz
LukaszAlechnowicz
  9 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć wszystkim . Szukam partnerki na wesele , sytuacja jest napięta bo to już za 3 tygodnie . Słupsk , Ustka i okolice....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.