BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
marcel035
marcel035
  31 lipca 2016

pilne zaprosze kobiete szczupłą w wieku 30 39lat na wesele najlepiej z pobliskich okolic

madara01q
madara01q
  31 lipca 2016

Zaprosze dziewczyne na wesele ktore odbedzie sie 1.10.16 ,ale trzeba wczesniej potwierdzic itd Znajac zycie nikt nie odpisze ,ale mozna porbowac :) co do wymagan to glownych nie mam ,po prostu chodzi o mila atmosfere etc pozdrawiam i prosze prv

Domiiixd
Domiiixd
  2 sierpnia 2016

Wesele mam za rok :)

PatrycjaMudrak
Posty: 8 (po ~19 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 61
PatrycjaMudrak
  2 sierpnia 2016

Hej co u was

LodowateSerceZla
LodowateSerceZla
  4 sierpnia 2016

Hej. Pisze w dosc nietypowej sprawie.
Mam dwa bilety do kina ale osoba towarzyszaca niestety sie rozchorowala w zwiazku z czym jeden bilet jest wolny. Szukam osoby chetnej na wyjscie. Film "Facet na miare".

barcafans21
Posty: 2 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
barcafans21
  5 sierpnia 2016

hej, poznam kobietę która by chciała spędzic ze mną wakacje, najlepiej śląsk :) zdj na priv pozdrawiam ;]

madara01q
madara01q
  8 sierpnia 2016

Szukam na wesele chetniej dziewczyny wiecej info prv pozdrawiam

Rafaelo6
Rafaelo6
  9 sierpnia 2016

witam, okolice Lublina, wesele 17września, zapraszam na priv :)

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  11 sierpnia 2016

@LodowateSerceZla
No jak na taki film idziesz to się nie dziwię, że się panna rozchorowała :D

mexx1979
mexx1979
  14 sierpnia 2016

Szukam partnerki na wesele 17 września we Włoszech w Lido di Jesolo. Wylot 15 powrót 19. Poza weselem będzie też czas na plażowanie i zwiedzanie Wenecji i okolic. Hotel i lot opłacone. Zerwaliśmy z dziewczyną a nie chce sam lecieć. Info na priv

xxtajemniczyxx1992
xxtajemniczyxx1992
  14 sierpnia 2016
PatrycjaMudrak
PatrycjaMudrak: Hej co u was

dobrze a co u ciebie?
silentiumuniversi
wpis jest ukryty
BartxX95Xx
Posty: 8 (po ~280 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
BartxX95Xx
  18 sierpnia 2016

PILNE. Poszukuje partnerki na wesele które odbędzie się 27.08 w okolicach Gniezna. Ja 21 lat wysoki(188) kulturalny z poczuciem humoru. Szukam dziewczyny która lubi tańczyć(nie koniecznie umie

BartxX95Xx
Posty: 8 (po ~280 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
BartxX95Xx
  18 sierpnia 2016

[quote=BartxX95Xx]
PILNE. Poszukuje partnerki na wesele które odbędzie się 27.08 w okolicach Gniezna. Ja 21 lat wysoki(188) kulturalny z poczuciem humoru. Szukam dziewczyny która lubi tańczyć(nie koniecznie umie ;) PRIV

I1I
I1I
  21 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja szukam ,na romantyczny weekend - przy swielte ksiezyca i blasku wody Okolice Wrocka i Opola


Blask wódki może być?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.