BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
cartrige
cartrige
  14 czerwca 2016

Hej DZIEWCZYNO nie masz z kim iść na wesele napisz z chęcią pójdę z tobą...

radzio1175
Posty: 4 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
radzio1175
  20 czerwca 2016

Witam Poszukuje partnerki na wesele rodzinne wsumie sami mlodzi maja byc wesele sie odbyc ma 25 czerwca w okolicach Lublina zapewniam dojazd i nocleg jesli chetna jestes odezwij sie :)

skaneru
Posty: 1 (po ~205 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
skaneru
  20 czerwca 2016
Cześć, szukam fajnej miłej dziewczyny chcącej potańczyć na kurs tańca. Województwo łódzkie okolice Skierniewic i Łowicza. Oczywiście opłacam taki kurs :) wiek 18-30 lat.
Piotrek1082xx
Posty: 6 (po ~230 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
Piotrek1082xx
  27 czerwca 2016

Ja szukam na wesele dziewczyny która wstydu nie narobi :) pilnie potrzebna (;

MariuszKutera
MariuszKutera
  27 czerwca 2016

poszukuje partnerki na wesele

mexx1979
mexx1979
  27 czerwca 2016

Poszukuje partnerki na wesele 9 lipca w Monte Carlo. Wzlot y gdańska jest w pąitek rano do nicei i powrót do Gdanska w poniedziałek po południu.Poza weselem w planie opalanie się na plazy w moonaco. Lotopłacam ja. Hotel opłaca para młoda. Chętne dziewczyny w wieku 21-35 prosze o kontakt na priv

Avatar użytkownika sebunio5sebunio5
Posty: 2 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1051
sebunio5
  29 czerwca 2016

Pszukuje natychmiastowo partnerki na wesele ! woj. Podlaskie :) chetne pisac priv o wiecej informacji :)

cichyon
cichyon
  3 lipca 2016

Szukam kobiety na wesele,zapewniam transport oplaty itp.oczekuje zgrabnej sylwetki ,kultury oraz dobrej "intensywnej"nocy .Priv

Lukasz321
Lukasz321
  12 lipca 2016

Szukam dziewczyny na wesele okolice wawy

TesseracT
Posty: 5 (po ~434 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 68
TesseracT
  21 lipca 2016

Aż tak z ciekawości dopytam - to jakaś nowa metoda na podryw czy w ogóle nie macie koleżanek? Przecież chyba dużo zabawniej jest iść z dobrą przyjaciółką na wesele niż z totalnie obcą dziewczyną.

MilenaEs
MilenaEs
  23 lipca 2016

Szukaaam osoby towarzyszącej na wesele! !! :)

ZgubilemSieWPokoju
Posty: 1 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ZgubilemSieWPokoju
  26 lipca 2016

Poszukiwana partnerka na wesele (26 sierpien) woj maz., info priv

attenix
attenix
  27 lipca 2016

Poszukiwana partnerka na wesele z okolic Lublina :) Proszę pisać na priv :D

Kamil66
Posty: 4 (po ~60 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Kamil66
  28 lipca 2016

Szukam partnerki na impreze okolicznosciowa bez zobowiązań

JanekLubowiecki
JanekLubowiecki
  29 lipca 2016

zapraszam dziewczynę na wesele

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.