BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Esta
Esta
  5 grudnia 2016

Szukam partnerki na studniówkę z Bydgoszczy lub okolic :)

bilomobilo
Posty: 17 (po ~116 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
bilomobilo
  7 grudnia 2016

Pójdę na studniówkę, Katowice, Sosnowiec i okolice :)

Oczywiście umiem tańczyć i umiem się dobrze bawić w nowym towarzystwie :)

Więcej info na priv a najlepiej na fb ;)

KlaudiaGlowa
Posty: 2 (po ~104 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
KlaudiaGlowa
  10 grudnia 2016

Szukam partnera na studniówkę z Podkarpacia. Bardzo wysoki i umiejący tańczyć. Więcej Priv :)

DomPerignon1953
Posty: 103 (po ~105 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 1
DomPerignon1953
  11 grudnia 2016

Witam.
Jeśli brakuje Tobie towarzysza na sylwestra 2016/17, a sama nie chcesz iść lub nie masz planów na ten sylwester to
napisz do mnie.
Jestem miłym i sympatycznym facetem który z miłą chęcią spędzi ten dzień.
Nie gryzę:)
Czekam na wiadomość od Ciebie.
Pozdrawiam

Podczas słuchania muzyki świat jest jak jeden wielki teledysk

SuchoraM
Posty: 1 (po ~167 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 39
SuchoraM
  16 grudnia 2016

Witam,
Wolny osoba na studniówkę. Lubelskie, lat 23 wzrost 182. Lubię tańczyć, rozmawiać, bawić sie.
Jeśli jakaś fajna dziewczyna potrzebuje partnera pisać.

Kubux
Kubux
  17 grudnia 2016

Partnerki na studniówkę, zaproszę na kawę, Bydgoszcz i okolice :).

pieeetrek
pieeetrek
  17 grudnia 2016

Siemka,zbieramy wesołą ekipe na tegorocznego sylwestra pod chmurką w Katowicach zainteresowane osoby proszę o wiadomość na PW by tu ulec zbędnego spamu.

Pozdrawiam :)

AdamGinel
AdamGinel
  18 grudnia 2016

szukam partnerki na cale zycie do 35lat okolice suwałk

Kamil94a
Kamil94a
  25 grudnia 2016

Hej, mam na imię Kamil mam 22 lata i poszukuję partnerki na wesele które odbędzie się 7 stycznia, zainteresowane panie proszę pisać na privie. Pozdrawiam!

arus100
arus100
  25 grudnia 2016

szukam chętnej pani na wspólny sylwester brak mi toważyszki wiek 19-30 okolice wrzesni :) za impreze zapłace :)

MyBetterLife
Posty: 4 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
MyBetterLife
  26 grudnia 2016

Rawicz-Milicz-Krotoszyn-Gostyń jakaś chętna na sylwestra? :)

Guwniarz
Guwniarz
  5 stycznia 2017

co jak co ten temat powinien być podzielony na ON szuka i ONA szuka tak to jeden wielki bałagan

Lewandowski93
Lewandowski93
  13 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Poszukuje partnerki na bal magisterski, wymagana chęć dobrej zabawy :) Olsztyn i okolice. PW

dawidlipowski94
Posty: 21 (po ~70 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 15
dawidlipowski94
  19 stycznia 2017

Poszukuje partnerki z ktora wybiore sie na slub wesele, gwarantuje milo spedzony ten czas . :) chetne panie prosze pisac :) dolny slask okolice legnicy zlotoryj:))

kolorowy9
Posty: 2 (po ~68 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
kolorowy9
  31 stycznia 2017

Poszukuje partnerki na czerwcowe wesele okolice Mińska Mazowieckiego/Siedlec. Szczegóły na priv

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.