BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
rumburak00
Posty: 1 (po ~58 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
rumburak00
  1 października 2016

ja też szukam ale nie tu bo tu same królewny siedzą .

Obsession
Obsession
  9 października 2016

Szukam kobiety na wesele które odbędzie sie 31.12.2016 -czyli w sylwestra

J.w
Małopolska i śląsk
Więcej na priv ;)

AHAHAAHA
AHAHAAHA
  11 października 2016

rumburak to idź gdzie indziej szukać jak ci się coś nie podoba

Pawello94
Pawello94
  12 października 2016

Szukam dziewczyny chętnej wybrać się w weekend gdzieś do klubu na piwko ja stawiam chętne pisać na priv :)

BiancoNeri1985
BiancoNeri1985
  13 października 2016

Szukam towarzyszki na wesele w sobotę, 16 paźdź. 2016r. Śląsk. Tylko wesele bez poprawin itp. ;)

marcinoz
Posty: 4 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
marcinoz
  15 października 2016

Hej poszukuje jakiejs fajne dziewczyny na wesele ktore odbedzie sie 22-23pazdziernika najlepiej z Radomska albo okolic zainteresowane dziewczyny niech pisza na priv:)

kurczak005
kurczak005
  27 października 2016

Przyjmuję propozycje Dziewcząt chętnych na domówkę halooween-ową W Nowym Sączu :)) Cheęne dziewczyny proszone o zgłoszenie się na priv!! :))
kurczak005

RafalMalinowski96
Posty: 2 (po ~34 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
RafalMalinowski96
  27 października 2016

Szukam kobiety na cale zycie pisac na priv

Oklice glogowa

agasta
agasta
  5 listopada 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: agasta: To ja szukam ,na romantyczny weekend - przy swielte ksiezyca i blasku wody Okolice Wrocka i OpolaBlask wódki może być?

Nie, nie lubie wódki :D
WooCache
WooCache
  15 listopada 2016

Szukam partnerki na studniówkę jestem z Siedlec kto jest zainteresowany niech napisze pw ;)

NorbertKurdach
Posty: 1 (po ~28 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
NorbertKurdach
  15 listopada 2016

szukam dziewczyny wiek 25 30

Maciej2712
Posty: 6 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Maciej2712
  19 listopada 2016

Szukam Partnerki na wesele w styczniu w przedziale wiekowym 18-26 lat najlepiej z Radomia lub Skarżyska/ okolice

Krysteeeeek
Krysteeeeek
  21 listopada 2016

Hej. Szukam dziewczyny która ma ochotę pójść potańczyć i pobawić sie w klubie :). Wiek nie jest ważny, liczy sie dobra zabawa i miła atmosfera :)

Krysteeeeek
Krysteeeeek
  21 listopada 2016

Edit: zapomniałem dodać :) Warszawa i okolice

miichal1091
Posty: 7 (po ~126 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 48
miichal1091
  4 grudnia 2016

17 grudnia będę na szkoleniu w Katowicach. Szukam dziewczyny co miała by ochotę wyskoczyć gdzieś na impreze d83dde04 pokazała by mi miasto itp.
Pozdrawiam!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.