BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
madara01q
madara01q
  24 sierpnia 2016

.aa

madara01q
madara01q
  25 sierpnia 2016

Chcialbym zaprosic chetna kobiete na wesele ,wiecej info prosze prv

karolina774
karolina774
  28 sierpnia 2016

Ja szukam na wesele partnera ze Śląska:-D. Wysoki miły :-)) oby chcial potańczyć:-P

Robert199211
Robert199211
  29 sierpnia 2016

Szukam na weselę w Łodzi które odbędzie się w październiku ...

Socrates2
Socrates2
  29 sierpnia 2016

Siemanko :)) poszukuje partnerki na wesele, dobra zabawa gwarantowana ;) wszystkie koszta ja pokrywam oczywiście, fryzjer bo to u kobiety podstawa chyba no i inne wydatki :D Piszcie priv Kobietki

agasta
agasta
  31 sierpnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: agasta: To ja szukam ,na romantyczny weekend - przy swielte ksiezyca i blasku wody Okolice Wrocka i OpolaBlask wódki może być?

Nie, wódka jest ble :p
arkadii22
Posty: 70 (po ~61 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 0
arkadii22
  3 września 2016

Szukam młodej znudzonej codziennością do rozmowy spaceru wyjścia do kina z okolic Katowic.

Zeded
Zeded
  6 września 2016

Witam szukam towarzyszki na wesele :) byłabyś może zainteresowana ? :) Pozdrawiam Hubert

Zeded
Zeded
  13 września 2016

boże myślałem że będzie łatwiej o kogoś na wesele d83dde33

GrabowskiKr
GrabowskiKr
  14 września 2016

Mam wolny bilet na koncert Nickelback. Zainteresowane przedstawicielki proszę o kontakt. ( wziąć tylko ze sobą trochę luzu, żadnej kasy nie chcę, ja po prostu muszę tam być. ale nie chcę sam).

Sebek89wp
Sebek89wp
  22 września 2016

Szukam partnerki wesołej, atrakcyjnej lubiącej dobrze się bawić ;-) chodzi o wesele? Pisać prv. Pozdrawiam i zapraszam :-*

barcafans21
Posty: 2 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
barcafans21
  24 września 2016

śląsk, okolice Bielska - Białej, zapraszam dziś kobietę na imprezę ;) proszę o kontakt priv

pawelek707
pawelek707
  26 września 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Czesc ;) Szukam partnerki w wieku powyżej 19 lat na impreze uczelnianą (półmetek), która odbędzie się w Katowicach.
Więcej info priv ;) Pozdrawiam

PSKris
PSKris
  28 września 2016

zapraszam dziewczny

Pawel52799
Pawel52799
  30 września 2016

może Ktoś Chętny na protector Wola jutro :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.