BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  8 października 2009 (pierwszy post)
...A kto powiedział, że nie można zakochać się podczas studniówki, wesela, i tym podobnych uroczystości? :) - Miłość nie wybiera czasu ani miejsca... - spotkać ją można wszędzie. Szczęściu trzeba pomagać :)...

By uniknąć nadmiernie powtarzających się tematów dotyczących poszukiwania partnera na różnego rodzaju uroczystości, powstał ten wątek... - Możecie tutaj zamieszczać swoje ogłoszenia dotyczące poszukiwań partnera / partnerki na studniówkę, wesele, romantyczny wypad za miasto, itp... :)

By uniknąć zamieszania w temacie, przyjmijmy, ze będzie się on ograniczał jedynie do zamieszczania w nim ogłoszeń, osoby zainteresowane, którąś z propozycji proszone są o odpowiadanie na ogłoszenia bezpośrednio na PW lub w komentarzach na profilach autorów, to ułatwi czytelniejsze przeglądanie ogłoszeń.

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika XXOntourXXXXOntourXX
Posty: 44 (po ~110 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 120
XXOntourXX
  15 października 2017

Szukam partnerki na 18 odbędzie się za ostrowem Wielkopolskim partnerka może być z dolnego Śląska albo Wielkopolski preferowany wiek 18-25 lat fajnie jak byśmy się wczesniej spotkali i poznali

kinderki11
kinderki11
  19 października 2017

Poszukuję partnera na wesele :D

DecoMoreno
Posty: 1 (po ~34 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
DecoMoreno
  24 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Poszukuję partnera na wesele :D

Jak coś mogę iść na wesele :P
adam1799
adam1799
  24 października 2017

Szukam partnerki na wesele i studniówke chętne osoby wysyłać zdj w sukienkach na pw odpowiem na najciekawsze ps muszą być długie nogi ładne :D

Andol3
Andol3
  30 października 2017

WItam chętnie zabiorę jakomś dziewczynę do restauracji i do kina zainteresowane pisać na priv :)

gosia987
gosia987
  1 listopada 2017

Szukam partnera na wesele, które odbędzie się 11 listopada. Okolice Bielska-Białej ;)

kinderki11
kinderki11
  4 listopada 2017

Nie aktualne

AndrzejOl
Posty: 2 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
AndrzejOl
  5 listopada 2017

Hej szukam dziewczyny na ipreze firmowa. Co odbedzie sie 10 listopada w rumi o 19 godzinie.

Avatar użytkownika ArekS8903ArekS8903
Posty: 15 (po ~62 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 49
ArekS8903
  6 listopada 2017

gosia987 jesli aktualne to ja chetnie

Anaconda86
Anaconda86
  19 listopada 2017

Witam serdecznie. Szukam partnerki na Sylwestra na Majorce od 29.12 do 2.01. Wyloz z Poznania. Zapraszam na priv

Pozytywna89
Pozytywna89
  19 listopada 2017

Szukam partnera na wesele w drugi weekend lutego 2018 r. Ślub odbędzie się w Łodzi, a wesele w Aleksandrowie Łódzkim. PROSZĘ TYLKO O POWAŻNE PROPOZYCJE :)

OtiTo
OtiTo
  28 listopada 2017

Poszukuję partnerki na wesele które odbędzie się 31.12.2017r -Piła Bydgoszcz i okolice

PatrykZator
PatrykZator
  16 grudnia 2017

Haha :d dawać dziewczyny po kolei :S Wrocław mogę na pizze z jakąś dziewczyną wybić

Bartekkkkkkkkkk
Bartekkkkkkkkkk
  16 grudnia 2017

Hej, poszukuję kobiety która byłaby chętna spędzić ze mna Sylwestra w Katowicach.
Nie oczekuję niczego więcej z Twojej strony.
Również Twój wygląd jest rzeczą drugorzędną, jestem bardzo tolerancyjny.
W razie potrzeby istnieje możliwość bezpłatnego udostępnienia miejsca (zarówno do noclegu jak i ogarnęcia się) w pokoju hotelowym (pokój jest z dwoma pojedynczymi łóżkami).
Jeżeli będziesz chciała wcześniej możemy udać się na miasto na obiad, kino itp. Wszystko oczywiście na mój koszt.

MANforYOU
MANforYOU
  19 grudnia 2017

hej szukam partnerki na bal sylwestrowy koło Śremu moze sie skusisz gwarantuje bal do białego rana d83dde04

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.