BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ThreeStepsBack
ThreeStepsBack
  25 czerwca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: JA MIALAM ALE TOTALNY NIE WYPAL TU NIE DA SIE TAK POZNAC KOGOS DO BYCIA ZE SOBA A BARDZIEJ NA POPISANIE,PRZYGODE CZY FLIRT JAK SIE POTEM OKAZYWALO.MIALAM DWOCH I NIE WYCHODZILO STAD.SAMI ZBOCZENCE CZY GOSCIE SZUKAJACY WRAZEN BARDZIEJ I NA KROTKI CZAS ZNAJOMOSC CZY BARDZIEJ SAMO POKLIKANIE I BEZ SENSU MYSLENIE,ZE COS MOZE BYC Z TEJ WIRTUALNEJ BARDZIEJ MILOSCI.DZIEWCZYNY NIE NASTAWIAJCIE SIE BO TU NIC SIE NIE WYNAJDUJE CIEKAWEGO CZEGO BYSMY OCZEKIWALY I CHCIALY NA DLUZEJ NIZ PARE TLKO SPOTKAN. JA SIE TU PRZEJECHALAM I STRASZNIE RAZ I UPRZEDZAM PRZED WIELKIM ZAWIEDZENIEM BY SIE NIE ZABUJAC JAK SIE MALO CO ZNACIE CZ JEST TO DALEKO OD WAS BO NA MARNE IDA CZASEM STARANIA CHOCBY SIE CHCIALO LEPIEJ KOGOS BLIZEJ ZNAJS CZY GDZIE INDZIEJ SZUKAC NIZ TU.CIEZO KOGOS TU NORMALNEGO I W CALKOWICIE W PORZADKU ZNALEZC.

Zależy na kogo się trafi... Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora. Trzeba mieć po prostu do tego jako taki dystans...
beri
Posty: 6 (po ~29 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
beri
  25 czerwca 2015

nie ma miłości na odleglość

Anna14w
Anna14w
  26 czerwca 2015

dokladnie i nigdy nie wyjdzie chyba ze spotkania na zwykly sex czy cos i tyle

beri
Posty: 6 (po ~29 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 6
beri
  26 czerwca 2015

zgadza sie tylko sex

Grafolozka
Grafolozka
  30 czerwca 2015

Miłość to uczucie, które buduje sie tuż po fascynacji...fascynacja cementuje sie w miłosć , wiernosc i oddanie. Jest to relacja , która budowana jest codziennie od nowa i podtrzymywana w ten sposób...na odległosć mozna ewentualnie ustalić czy ktos nam sie podoba czy nie...i ( o ile jest naprawde szczera rozmowa) określić czy potencjalny partner/ka spełnia nasze wymogi intelektualne, mentalne...brak więzi która ma miejsce na codzień sprawi że umiera ona śmiercia naturalną w prawie kazdym przypadku albo zwiazek nie ewoluuje...nie wstępuje na dalsze etapy...czyli dalej umiera...wniosek nasuwa sie sam...

ewelinaokulary
ewelinaokulary
  9 lipca 2015

na odległość się nie da zakochać rzeby ,mieć chłopaka to trzeba bliżej się zapoznać

malineczkaeee
malineczkaeee
  13 lipca 2015

:D SIEMA SIEMA

bobekkoks1
Posty: 6 (po ~89 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 247
bobekkoks1
  16 lipca 2015

Wszystko jest możliwe

samiec alfa

Ona1908x
Ona1908x
  17 lipca 2015

Wyczekiwane lepiej smakuje d83dde09

Engineers
Engineers
  21 lipca 2015

miłości przez neta nie ma

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  28 lipca 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyczekiwane lepiej smakuje

nie zawsze ;) a raczej - w poczatkowej fazie znajomosci moze to byc fajne, pozniej nie koniecznie ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
kasiaz13z
kasiaz13z
  28 lipca 2015

właśnie poznałam chłopaka w necie i czuje cos do niego , bo cały czas myśle o nim . Ale gdy on napisał mi że chce się ze mną spotkać to nie wiedziałam co mam robić więc napisałam mu że nie mam czasu a poza tym nie miałam jakoś odwagi by się z nim spotkać ale gdy poradziłam się koleżanki napisałam mu żebyśmy się spotkali ale on nic nie odpisał i nie wiem co mam robić

kasiaz13z
kasiaz13z
  28 lipca 2015

poznałam chłopaka w necie . Początkowo pisaliśmy ze sobą w necie bylo fajnie . Po jakim czasię napisał żebyśmy się spotkali

kasiaz13z
kasiaz13z
  28 lipca 2015

poznałam chłopaka w necie początkowo pisałysmy w necie . Później napisał żebyśmy się spotkali .

PooX
PooX
  4 sierpnia 2015

internetowa miłość dobra dla wstydnisi (: praktykuje