BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Zidi
Zidi
  18 stycznia 2015

Również nie jestem za ale moją byłą tutaj znalazłem... Szkoda że się nie udało ale tego kwiatu to pół światu :)))
A co do odległości to ona nie ma znaczenia,jeżeli komuś zależy to żadne przeciwności losowe nie przeszkodzą w tym.
Pomimo wszystko...

pietro04
pietro04
  25 stycznia 2015

pewnie, że nie ma znaczenia odległość... natomiast chęci. Ale tak to już jest że we wszystkim idzie się na łatwiznę. Swoją byłą także tu poznałem, później relacja przeszła na nk i dopiero potem się spotkaliśmy, i tak to się jakoś dalej potoczyło. Ech, fajne czasy 2006-2008 na fotce :)

OnlyForRastaMen
OnlyForRastaMen
  27 stycznia 2015

A i owszem ! można ;) poznałam fajnego faceta właśnie na tym portalu i uwaga jesteśmy ze sobą prawie 4 lata :) także nie chodzi o sposób w jaki poznajesz daną osobę lecz o to czy się wspólnie rozumiecie w ogólnym tego słowa znaczeniu ;)

pietro04
pietro04
  28 stycznia 2015

Pewnie że tak, internet to tylko pośrednik, i gdyby większość tak to uznawała, to byłoby łatwiej poznać kogoś wartościowego. A nie tak jak większość nasto/sto latek robi sobie sweet focie z miną srającego kota, przesiadując tu 24/7 w poszukiwaniu internetowego uwielbienia :)))

esser
Posty: 86 (po ~115 znaków)
Reputacja: -19 | BluzgometrTM: 3
esser
  29 stycznia 2015

Jak poznasz kogoś z drugiego końca Polski to się dowiesz jak to smakuje

fafafara

esser
Posty: 86 (po ~115 znaków)
Reputacja: -19 | BluzgometrTM: 3
esser
  29 stycznia 2015

Spróbowałem i się zakochałem życie opiera się na dupie ale na niej się nie kończy więc jesl chodzi tylko o seks to proponuję inny portal jak zapłacisz to masz

fafafara

pietro04
pietro04
  31 stycznia 2015

Mnie dzieliło 320km od miejsca zamieszkania. Więc wiem co jest.

Co do portalu masz rację :)

SurpriSse
Posty: 3 (po ~309 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
monika11495
monika11495
  2 lutego 2015

Poznany tutaj chłopak obraża mnie i nęka co moge zrobić??

PoProstuZgadnij
Posty: 9 (po ~48 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 7
PoProstuZgadnij
  3 lutego 2015

Miłość na odległość ? Haha to coś dla dzieci ;D
Ale powodzenia xD

PoProstuZgadnij
Posty: 9 (po ~48 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 7
PoProstuZgadnij
  3 lutego 2015

Zablokować go ? ;D

Olciaa2265
Olciaa2265
  3 lutego 2015

hej :d

Olciaa2265
Olciaa2265
  3 lutego 2015

kto popisze na priv ?

bitchpleace
bitchpleace
  3 lutego 2015

Moze po prostu sama nie wiesz co to prawdziwa milosc moze ktos kiedys cie zranil i dlatego uważasz ze milosc nie istnieje jednak warto isc z glowa do gory tego kwiata jest pol swiata

CzemuNieSloDziAkxD
Posty: 2 (po ~142 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
wpis jest ukryty