BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
marcinkalinowski3
Posty: 1 (po ~26 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wpis jest ukryty
gosiaczek1734
Posty: 1 (po ~6 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
gosiaczek1734
  4 kwietnia 2016

Prawda

MHOOK
Posty: 1 (po ~100 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
MHOOK
  4 kwietnia 2016

Na odległość nie, ale po zapoznaniu się z tego samego miasta sex ostry jak brzytwa może być :P

Ka94
Posty: 1 (po ~16 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 31
Ka94
  5 kwietnia 2016

Siemka wszystkim

Sapio
Sapio
  21 kwietnia 2016

Wszystko jest możliwe. Czasami jednak zbyt długo do tego trzeba dojrzewać.

bartoszz00
bartoszz00
  21 kwietnia 2016

Dla Chcącego nic trudnego ;)

endriu777
Posty: 5 (po ~166 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
endriu777
  5 maja 2016

lepiej w realu niby ale takich portali jest wiele np.ten http://randki.ovh
mysle że warto próbować przez portale randkowe.

JustynaGodlewska
Posty: 5 (po ~47 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 2
JustynaGodlewska
  6 maja 2016
d83dde0d sie udają takie związki <3

:)

JustynaGodlewska
Posty: 5 (po ~47 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 2
JustynaGodlewska
  6 maja 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Chcącego nic trudnego ;)

ojjjj tak

:)

JustynaGodlewska
Posty: 5 (po ~47 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 2
JustynaGodlewska
  6 maja 2016

lol seks nie jest ważny tylko uczucie

:)

BocianLeo
Posty: 2 (po ~98 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BocianLeo
  7 maja 2016

Miłość wszyscy wiedza jaka jest piękna. Sex sex sex i duzo sexu to jest życiem miłości

MagdalenaMonikaWik
MagdalenaMonikaWik
  15 maja 2016

Hm zalezy od tego jakie podejscie ma druga osoba czy jest wierna czy nie zwiazki.na odleglosc moga przetrwac ale trzeba sie starac zeby wytrwac w takim.zwiazku .

Archduke
Posty: 1 (po ~582 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Archduke
  20 maja 2016

Znalem z internetu pewna dziewczyne, rozmawialismy okolo 4 lat na skype, smsy itp. Po tych 4 latach uciekla do mbie z domu, bylismy razem 2,5 roku, razem znaczy odwiedzalismy sie co kilka-na kilka miesiecy. W koncu przeprowadzilem sie do niej.. Rok czasu mieszkalismy ze soba i sie wszystko posypalo. Zaczelo sie walic od kiedy mielismy siebie na codzien, od pierwszych tygodni mieszkania razem bylo coraz gorzej. Moze i milosc z internetu jest mozliwa, ale w moim wypadku po niej zostala tylko wewnetrzna pustka i tesknota, jeszcze wieksza niz po jej pierwszym przyjezdzie do mnie.

szopen
szopen
  21 maja 2016
JustynaGodlewska
JustynaGodlewska: lol seks nie jest ważny tylko uczucie


no tak , pod warunkiem ze sie ma niskie libido albo w ogóle się go nie ma
d83dde1c