BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
lukfel2004
lukfel2004
  17 września 2016

Omg :D miłośc na odległośc.. oczywiście , zależy na jak długo ^^ , zależy od częstotliwości spotkań jest dużo czynników które na to wpływają. Możliwe jest wszystko także to , że pusta 19 letnia dziewczyna z dzieckiem w końcu zrozumie , że jest pusta :D

TomaszTy
Posty: 6 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TomaszTy
  18 września 2016

szukam dziewczyny z gdańska lub okolic gdańska

T.

niunia301910
niunia301910
  22 września 2016

ja miałam na odległos i mnie zostawił bo znalazł bliżej jakąś lalunie z miasta bo miał bliżej

niunia301910
niunia301910
  22 września 2016

każdy facet zdradza

BartlomiejGo
Posty: 2 (po ~26 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
BartlomiejGo
  25 września 2016

a ja szukam bez ograniczen

Narcissist
Narcissist
  1 października 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: każdy facet zdradza

Myślisz stereotypami. Wielu facetów zdradza, podobnie jak wiele kobiet. Ale na pewno nie nie każdy i nie każda.
KamilLand
Posty: 6 (po ~30 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
KamilLand
  1 października 2016

witam wszystkich serdecznie

niunia301910
niunia301910
  1 października 2016

Witamy

Narcissist
Narcissist
  1 października 2016

Również witam...

Liza92
Liza92
  4 października 2016

Na odległość nie ma sensu, prędzej czy później będzie zdrada

Narcissist
Narcissist
  4 października 2016

Ja też wolę kogoś z okolicy. Ale wszystko zależy od charakteru.

randkowy
Posty: 2 (po ~245 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
randkowy
  5 października 2016

z doswiadczenia wiem ze nie da rady zawsze dziewczyna zdradzi i pusci sie wczesniej czy pozniej ,jak w raju tez zerwala pierwsza jablko ,to trudne ale prawdziwe. suki....

randkowy
Posty: 2 (po ~245 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 0
randkowy
  5 października 2016

najgorsze jest to ,ze najblizsze kolezanki z zazdrosci mowia i robia takie rzeczy zeby zniechecic do wlasnych mysli i zyciowych potrzeb,kobiety tez patrza za bardzo pod katem pieniedzy,bez milosci,a pozniej zdrady bo szuka sie tej drogiej polowki i kasa staje sie malo wazna.glopoya statnia coz fakt,ktos mysli inaczej?

AHAHAAHA
AHAHAAHA
  11 października 2016

Nie ma miłości na odległość. Takie coś nie istnieje. Przynajmniej ja tak uważam. Miłość w necie ? Zdarza się. Ale zazwyczaj okazuje się to kłamstwem, nic nie znaczącym słowem.

AHAHAAHA
AHAHAAHA
  11 października 2016

Ale faceci też nie są świeci, więc nie mów tylko, że kobiety zdradzają. Kobiety potrzebują czułości, troski i uczucia, bezpieczeństwa. Facet powinien jej to dać. Powinien o nią dbać. A, gdy facetowi się znudzi, to szuka pierwszej lepszej i albo ją zostawia albo ją zdradza. A później tylko cierpimy.