BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
wujaszekpekos
Posty: 1 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
wujaszekpekos
  14 stycznia 2017

raczej tu chyba ciezko znaleźć kogos na randke

kotipozdrawia
Posty: 5 (po ~20 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 4
kotipozdrawia
  29 stycznia 2017

Poznam kogoś

michal210889
michal210889
  31 stycznia 2017

witam wszystkich napisze mi ktoś o czym ta dyskusja??????????????????????

LAvYarosLAV
LAvYarosLAV
  4 lutego 2017

Mieszkam w Warszawie. Szukam miłości ! Ale jeśli pani po prostu chce się bawić to możemy zorganizować spotkanie. Gdy masz wolne czhas to można spotkać. Potrafię zrobić masaż relaksacyjny oraz erotyczny dla Ciebie wykonywany za pośrednictwem olejków eterycznych pozwalający na całkowite odprężenie. Gde i jak możemy się spotkać?

AnnaKulwikowska
Posty: 4 (po ~175 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 204
AnnaKulwikowska
  4 lutego 2017

nie wieżę w miłość na odległość nie realne przeżyłam wiem totalna porażka

SamulewskiP
SamulewskiP
  4 lutego 2017

Nie kumam

McRoad
McRoad
  26 lutego 2017

Moje związki na odległość były cholernie ekstremalne :) Mieszkam w lubelskiem, a "dojeżdżałem" do Piły, Chorzowa i Białegostoku, skrajnym przypadkiem był Kołobrzeg :) Ale wiecie? Nie żałuję. To była przygoda. Pisaliśmy listy, widzieliśmy się, czasami coś iskrzyło, a czasami nie. I to bylo przyjemne doświadczenie.

AdrianGornisiewicz
Posty: 2 (po ~18 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
AdrianGornisiewicz
  28 lutego 2017

Szukam fajnej laski

piotrsosnowskiwnr
piotrsosnowskiwnr
  28 lutego 2017

Szukam fajnej Dziewczyny

razotka
razotka
  9 marca 2017
kotipozdrawia
kotipozdrawia: Poznam kogoś

AdrianGornisiewicz
AdrianGornisiewicz: Szukam fajnej laski

Konto usunięte
Konto usunięte: Szukam fajnej Dziewczyny

No i co po takim poście?
Może warto napisać z jakiego województwa, jakie cechy charakteru cenicie, skrobnać coś o sobie...
Oczywiście wszystko w odpowiednim temacie na forum lub na czacie ;)
diamentowadroga
Posty: 2 (po ~31 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
diamentowadroga
  10 marca 2017

tr e l e m o r e l e.

KarolWies
KarolWies
  13 marca 2017

szukam koleżanki z Lublina

Andrusek1984
Posty: 13 (po ~105 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 0
Andrusek1984
  15 marca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

poznam dziewczynę z woj. podlaskiego lub ogólnie z całej Polski

BlackOwen
BlackOwen
  18 marca 2017

Hej, cześć i czołem :)

Chętnie poznam jakąś ogarniętą życiowo dziewczynę w wieku 18-22lata, zależy mi aby była dosłownie OGARNIĘTA! Bo w dzisiejszych czasach mega ciężko o normalną i rozważna dziewczynę - heh bo jak nie masz portfela wypchanego stówami to jesteś dla takiej 'drętwy'.
Jeśli to czytasz i to pasuje do Ciebie odezwij się :)
Jeśli chodzi o jakieś wymagania to nie potrzebuje modelki ale miło aby była normalna :D Nie za szczupła, nie za gruba - idealna! Bo facet nie pies na kości nie leci, haha.
Warszawa i okolice - Pozdrawiam :)

Gregori20
Gregori20
  18 marca 2017

Siemanko! :D
Chętnie poznam jakąś kobietę wiek obojętnie byle nie mniej niż 17 :D i najważniejsze aby ogarnięta była :)
Jeśli sądzisz że mogli byśmy się dogadać to odezwij się :D z każdą popiszę co ma coś w głowie :D
Poznań i okolice :P Pozdrowienia :D