BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  1 grudnia 2008 (pierwszy post)
W zawiązku z tym, ze na Forum coraz częściej pojawiają sie tematy o tym czy można poznać swoja druga polówkę przez neta np na Forum, albo czy miłość na odległość jest możliwa i czy takie związki maja przed sobą jakąś przyszłość, z myślą o tych, którzy chcą podyskutować o tym zakładam ten temat :).

Możecie tutaj dyskutować na temat znajomości nawiązywanych poprzez internet. Zdarzyło Wam sie kiedyś w taki sposób z kimś umówić? Czy ta znajomość przetrwała - jesteście dobrymi przyjaciółmi, para, a może taka randka okazała sie totalnym niewypałem? Nawet jeśli nie macie za sobą tego typu doświadczeń to raczej każdy z Was ma wyrobione zdanie na temat takich znajomości - ten temat to miejsce dające Wam możliwość podzielenia sie z innymi Forumowiczami Wasza opinia. Jak sadzicie, czy można poznać miłość swojego życia przez internet, a może waśnie jesteście przykładami na to, ze to jest możliwe? :)

W temacie można rozmawiać również na temat związków na odległość... Razem, a jednak z daleka od siebie... Czy dzielące zakochanych kilometry nie wpływają destrukcyjnie na związek? Czy taka miłość ma szanse przetrwać? A może sami jesteście / byliście w takim związku i chcielibyście podzielić sie swoimi doświadczeniami?
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dobromir
Dobromir
  24 października 2015

Myślę że ludziom się wydaje że miłość to coś co się ludziom należy. A tak naprawdę prawdziwa miłość nie zależnie czy zdarza się w necie czy w tak zwanym realnym życiu to dar który dostajemy od życia. Często nie zauważamy tego daru przechodząc obok obojętnie. Jak już spotka nas top szczęście i ktoś nas pokocha trzeba dbać o to uczucie i robić wszystko co możemy żeby nie przestał nas kochać, oczywiście jeśli my również kochamy.

Ktoskiedys
Ktoskiedys
  29 października 2015

Miłość na odleglość?? Nie jest możliwa nie ma takiej opcji gdyż miłość powinna cały czas być pieszczona musi się widywać i dbać o siebie na wzajem...a jeśli jest duża odległość to jest nie możliwe słuchajcie nie ma szans na miłość na odległość...:p Owszem możecie się znać spotkać się raz na jakiś czas lecz to tylko będzie znajomość bo tak na prawdę nigdy się nie poznacie do końca:) Więc tym którzy łudzą się że istnieje taka miłość i są w takich związkach rzyczę powodzenia i wszystkiego najlepszego we wspólnym życiu;p

sexuely
sexuely
  9 listopada 2015
Chciałam z tego miejsca pozdrowić mamę i tatę :) d83ddc93
KoneserMisiek
KoneserMisiek
  21 listopada 2015

poszukuje na sylwestra na wypad do krynicy gorskiej do spa pani milej szczerej wesolej prosze o powazne odpowiedz

mateusz900rr
Posty: 1 (po ~32 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
mateusz900rr
  22 listopada 2015

Hej jakaś chętna do poklikania

ThereateningWolf
ThereateningWolf
  26 listopada 2015

Ją miałam ale to totalne dno było w necie każdy chce na sex choć nie zawsze znam parę co poznała się na fotce i są że sobą do dziś i myślę że są wytajki normalnie ludzie z którymi można stworzyć coś pieknego

MlodyWilczekWCK
MlodyWilczekWCK
  1 grudnia 2015

Znajde jakas dziewczyne do popisania?

Damianoitaliano83
Damianoitaliano83
  2 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Znajde jakas dziewczyne do popisania?

Do popisania to masz długopis :D Szukaj babki żeby sie umówiła z z Tobą:D
Ja szukam jest jakaś chętna z Bielska i okolic?
Feniks89
Posty: 9 (po ~179 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
Feniks89
  17 grudnia 2015

sorry ale jeśli ktoś ma przekonanie że miłość na odległość jest mozliwa niech spróbuje takiego seksu

co prawda to prawda... dwukrotnie doswiadczylem takich zwiazkow trwaly okolo roku kazdy mi nie wyszlo ale zycze powodzenia innym trzymam za was kciuki d83dde0a

mamnowynickxd
mamnowynickxd
  18 grudnia 2015

to jest bzdura nie polecam nikomu probowac

AnnaLi
AnnaLi
  19 grudnia 2015

Kochani milość przez Internet może dla nie których jest czymś nowym ale najpierw trzeba się poznać a nie od razu milość od pierwszego wejrzenia trzeba trochę czasu zanim oboje będziecie razem być

AnnaLi
AnnaLi
  19 grudnia 2015

po za tym tu są różni ludzie którzy szukają naiwne panienki do sex,przygody,a potem żegnam i nie ma zainteresowania,tu są żonaci co mają żony,dziecko,ale czy sie zastanawialiście kto jest po drugiej stronie ekranu.

parnik77
parnik77
  19 grudnia 2015

cyber sex tylko

parnik77
parnik77
  19 grudnia 2015
http://www.fotka.pl/kamerka/parnik77
EmilaWinerowicz
EmilaWinerowicz
  26 grudnia 2015

Zależy czy widziało się wg tą osobę, i na jaki czas się z nią widuje :)