styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
Memory
Memory
  13 marca 2016

a mi te rozkloszowane właśnie kurde się podobają ale nie wiem jak ja bym w czymś takim wyglądała ;\\ i czy by mnie nie pogrubiało to tylko.Chociaż nie wiem czy mi będzie dane założyć coś takiego d83dde0f

Konto usunięte
Konto usunięte:
kiedy ubierasz?:D
praksa
praksa
  14 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Chociaż nie wiem czy mi będzie dane założyć coś takiego

jak będziesz chciała, to będzie Ci dane, to nie jakas wielka sztuka;D
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedy ubierasz?:D

ja nie wiem, czy w pogóle w kościelny ślub chce sie bawić, moja kolezanka z pracy za rok w czerwcu się hajta, no to robi na 120 osób, wyliczyła, ze potrzebuje na to około 40 tysięcy złotych, tak wyjdzie, sama orkiestra z poprawinami 3 tysiaki, przystrojenie kościoła i auta około 600-700zł, obraczki ponad 1000zł, sukienka tez kilka tysiaków, opłacenie ludzi od pary 140zł a to wyjdzie 60 par.i inne duperele
Jakbym miała robić cos takiego, to nigdy w zyciu nie wydam kasy tyle na impreze taką, zaprosiłabym świadków, rodzeństwo i reszte mam w tyle, byle był papierek, tym barzdiej ze moje ciotki i wujkowie daleko mieszkaja i połowa juz nie zyje, a mojego TŻ jak to mówią,sie okaże jeszcze czy będzie akurat ten, nie ma w ogóle rodziców, bo jakieś 6 lat temu zmarli.
Moja siora i brachol zrobili duze huczne wesela teraz są juz po rozwodzie, nie ma na to reguły oczywiście i kasa nie ma nic z tym wspólnego, ale za tą kase miałabym wycieczke w ciepłe kraje, plus auto, a po weselu zostanie mi płyta, no wspomnienia i czasem dług w banku i jakos nie podchodze sentymentalnie do wesel.
Memory
Memory
  14 marca 2016

Ja też hucznego wesela bym nie chciała, jedynie jakieś przyjęcie po ślubie właśnie gdzie tylko najbliższe rodzeństwo i może kilka ciotek i wujków.Ale ślub kościelny jednak jakoś ma dla mnie większe znaczenie...W sumie i tak na większości weselach w rodzinie nie byłam więc nie liczę że ktoś więcej by przyszedł.

Memory
Memory
  15 marca 2016



https://www.youtube.com/watch?v=Hole0ejhfGE
Memory
Memory
  15 marca 2016
;dd
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  20 marca 2016

ło boże wchodzę, a one suknie postują :D
Kto wychodzi za mąż?

Praksa nie spadłaś z tej trampoliny jak ona siatki nie ma? :D

On n’est jamais content là où on est.

praksa
praksa
  21 marca 2016
Ostatnio edytowany: za 4 maja 5117
Konto usunięte
Konto usunięte: Praksa nie spadłaś z tej trampoliny jak ona siatki nie ma? :D

ni siema młoda;D
nie, nie, bo to kurcze zupełnie inaczej się skacze niż na zwykłej trampolinie, bo tam ramiona tułów wszystko ma byc na podobnej wysokości i tylko nogi pracują, bo samo odbijanie się to tam nie problem, ale cała siła przechodzi na nogi. Jak ktos chce schudnać to robi większy wycisk niż samo bieganie.
https://youtu.be/VEKITFQONkU?t=38s
GRADEK83
GRADEK83
  25 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: 60 kg żywej wagi

Też tyle mam i się nie chwalę :nie: :ziober2:
GRADEK83
GRADEK83
  25 marca 2016

Ponoć Praksa ma nową fryzurę ;P

Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  25 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: zupełnie inaczej się skacze niż na zwykłej trampolinie

aaaaa już myślałam, że na takiej fikołki robiłaś. :D w sumie fajna sprawa taka trampolinka, nie widziałam nigdy takiej. :D
no i ma rączki do trzymania, to może nawet i ja bym nie spadła XD haha

On n’est jamais content là où on est.

FreestyleTeam17
Posty: 26 (po ~84 znaków)
Reputacja: -9 | BluzgometrTM: 24
wpis jest ukryty
praksa
praksa
  4 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponoć Praksa ma nową fryzurę ;P

za 2 tygodnie idę do fryzjera w pracy ciagle mi sie pytaja, ciekawe jakbys w prostych wygladała, wyprostuje sobie na jeden dzień, ale jakos sie w takich włosach nie czuje, a ta kobita na tym jpg to nie jest do mnie podobna :P
Konto usunięte
Konto usunięte: no i ma rączki do trzymania,

te rączki bardziej do podpierania się, czasem jakbys podskoczyła i mocno sie zaparła, to mogłabyś fikołka z trampoliną do przodu zrobić :D
GRADEK83
GRADEK83
  4 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: a ta kobita na tym jpg to nie jest do mnie podobna :P

O fryzurę się rozchodzi nie to że podobna :D
O też ciekaw jestem jak by to u ciebie było z prostymi włosami
praksa
praksa
  5 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: O też ciekaw jestem jak by to u ciebie było z prostymi włosami

mam stara fotkę, samoyebkę z rąsi jakieś 4 lata ma, więc cos w tym stylu.
GRADEK83
GRADEK83
  5 kwietnia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: mam stara fotkę, samoyebkę z rąsi jakieś 4 lata ma, więc cos w tym stylu.

O! widzisz też ładnie ale ładnemu ładnie we wszystkim (lizus) :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.