styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
dynaminka
dynaminka
  25 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: utfit oKÓF tradycyjnie ^^ trochę niewyraźny


podobny kiedyś już widziałam.
swoją drogą, myślałam, że to konto marcina
SlodkaxKocica
SlodkaxKocica
  25 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 4 maja 0795

To miał być mój fejk incognito...Dlatego wzięłam prymitywny i pierwszy przychodzący do głowy nick.Ale przez stare bany nie mam numeru do aktywacji,ten aktywował mi Pszyjaciel czatowy no i wyszło jak wyszło...
Hahaha Marcin grzeczny jest :D

A co do makijażu to słabo widać...Ogólnie jest znacznie mocniejszy...Szarość+brąz+eyeliner i perłowa biel :> czego zbytnio nie widać.
Bardzo podobał mi się bo w większości odcinków tegorocznego Rolnik szuka żony miała Marta Manowska(prowadząca) właśnie szary makijaż z domieszką brązu ^^ eksperymentuje ;x Jakoś polubiłam tego typu makijaże chociaż przed studiami w ogóle nie używałam cieni jakoś mi nie podchodziły...

dynaminka
dynaminka
  25 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha Marcin grzeczny jest :D


bardzo
Konto usunięte
Konto usunięte: Szarość+brąz+eyeliner i perłowa biel :>


wygląda ok.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakoś polubiłam tego typu makijaże chociaż przed studiami w ogóle nie używałam cieni jakoś mi nie podchodziły...


ja nie używam cieni, mi to nie pasuje. mój makijaż od zawsze na zawsze to krem bb, czarna kredka na śliskiej powiece i tusz.
a co teraz porabiasz, Beatka? dalej zagramanica, czy pl już? możesz odpisać na pw jak chcesz.
dynaminka
dynaminka
  29 listopada 2015

co tu tak martwo

SlodkaxKocica
SlodkaxKocica
  30 listopada 2015
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

^^ no to zapodaj jakiegoś outfita :d

dynaminka
dynaminka
  6 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: no to zapodaj jakiegoś outfita :d


a może sama coś wrzuć.
policjan
policjan
  7 grudnia 2015


Outfit z wczoraj:)
dynaminka
dynaminka
  7 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Outfit z wczoraj:)


pozjeżdżałabym na sankach z górki, mimo że brzydzę się śniegiem :zabawa: jak tylko spadnie jakiś porządny śnieg, to wyciągam sanki
policjan
policjan
  7 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo że brzydzę się śniegiem

Miejski brązowy śnieg może być obrzydliwy. Taki jak na zdjęciu niee:)
Konto usunięte
Konto usunięte: pozjeżdżałabym na sankach z górki

Tutaj ponoć ponoć można jakieś sanki wynajmować (oczywiście nie takie, jak mamy w domach:D), ale teraz chyba ta opcja nie jest jeszcze dostępna. Za mało śniegu bodaj. Trasa ponoć ma około 7km.
dynaminka
dynaminka
  7 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Miejski brązowy śnieg może być obrzydliwy.


nie wiem gdzie mieszkasz, że u ciebie pada brązowy śnieg
Konto usunięte
Konto usunięte: Tutaj ponoć ponoć można jakieś sanki wynajmować (oczywiście nie takie, jak mamy w domach:D), ale teraz chyba ta opcja nie jest jeszcze dostępna. Za mało śniegu bodaj. Trasa ponoć ma około 7km.


a gdzie to jest?
policjan
policjan
  7 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem gdzie mieszkasz, że u ciebie pada brązowy śnieg

Brązowy, szary, czarnawy, ogólnie brudny. Taka chlapa miejska - o to mi chodziło.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  8 grudnia 2015

to śnieżne błoto :ninja:

dynaminka
dynaminka
  9 grudnia 2015

wiem o co mu chodziło, ale niech nie przesadza znowu, że w mieście śnieg jest czarny czy tam brązowy, bo nawet na śląsku tam gdzie nie jeżdżą auta jest normalnego koloru.

praksa
praksa
  11 grudnia 2015

dodam coś męskiego, kolege takiego tam, jak sie w tym w ogóle prezentuje? jak dla mnie 7/10
fotka w kiblu typowe xd

dynaminka
dynaminka
  11 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie 7/10


tryhard/10
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.