styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
dynaminka
dynaminka
  11 grudnia 2015

w sumie to mogłabym dać 3/10, bo ładnie zrobiona łazienka

SlonePomidory
SlonePomidory
  14 grudnia 2015
... :d
Mem0ry
Mem0ry
  16 grudnia 2015
moja stara bluzka którą bardzo lubię
praksa
praksa
  17 grudnia 2015

dajcie tu jakieś fajne kiecki, czarne lub biało czarne, nie dopasowane mocno opiete ma byc taka niby wieczorowa i taka jak na wyjscie na impre karnawałową, cekiny i rózne świecidełka rodem z sex szopu odpadają.
podam mój typ, a chciałabym wiedzieć co wam przypadnie do gustu i co jest na czasie teraz.
Bardzo mało mam sukienek, bo prawie w nich nie chodzę, ale na jakąś przytupajkę wypadałoby kupić.

?

?

Mem0ry
Mem0ry
  17 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 4 maja 1594

Mi się podoba ta pierwsza...Te drugie też są popularne chyba od zeszłego sezonu bo je widziałam i wydają się wygodne ale jednak ta pierwsza seksowniejsza :d Z tym, że problem w tym że w tej pierwszej widać ramiączka więc albo trzeba bez stanika albo taki stanik gdzie ramiączka przyczepia się jakieś kolorowe, czy prześwitujące...Ja akurat z racji że noszę babcine staniki nie mogłabym tak ;x
A koronkowe sukienki Ci się nie podobają?Co prawda też już z 2 lata są w modzie jak nie dłużej no ale tak jak ta druga.A prezentują się fajnie.

praksa
praksa
  17 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi się podoba ta pierwsza...Te drugie też są popularne chyba od zeszłego sezonu bo je widziałam i wydają się wygodne ale jednak ta pierwsza seksowniejsza :d

do takiej sukienki trzeba miec ładne ramiona, oczekiwania VS rzeczywistość haha xd



Mem0ry
Mem0ry
  17 grudnia 2015

ahahaha to pierwsze mega :< brzuch i cycki opadające hmmm to tak jakbym dokładnie ja coś takiego włożyła :< to samo by było, ale mi się akurat nie podoba.

praksa
praksa
  17 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: ahahaha to pierwsze mega :< brzuch i cycki opadające hmmm to tak jakbym dokładnie ja coś takiego włożyła :< to samo by było, ale mi się akurat nie podoba.

weź nie przesadzaj, no w Twoim wieku nie ma zwisów, ja niedługo zaczne sie o to martwić, bo pewnie za kilka lat zacznie mi zwisac tu i tam, dodałam kieckę dla beki, mi się tez one akurat nie podobają.
łososiowe sukienki łądnie wygladają, ale do tego trzeba mieć chociaż delikatna opaleniznę, japrdll... nie myślalam ze zwykła kiecka to tyle problemów, dlatego ich nie kupuje. Bo za cholerę nic dopasowac do siebie nie mogę. ten pasek zloty nie pasi mi tam ehh.

Mem0ry
Mem0ry
  17 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: za 4 maja 4329

W sumie może i ta druga , ja miałam sama taką kupić bo ładnie wyglądają, prosto ale elegancko...I raczej większości pasują.Ale wtedy zakochałam się w koronce i kupiłam ją zamiast taki fason jak ta niebieska Twoja bo ja chciałam taką tylko czarną.Chociaż niebieskie sukienki też bardzo lubię :) Na pewno są wygodne te sukienki i całkiem fajnie wyglądają...
A na necie jak patrzyłam to pokażę takie co sama mam podobne i inne które mi się podobają:

baskinka <3 akurat nie mam bo nie mam odpowiedniej figury do niej ;x

:)













praksa
praksa
  17 grudnia 2015

Zamknij wszystkie tagi formatujące! jprdll jakie gówno od lat to samo, dodalam posta w kolorze dosyc długiego i znów to samo, moje produkowanie na nic, tu nie mozna nic dawac w kolorach, bo te kuce zamulacze nie mogą tego rozwiązać.nie no to nie na łeb, poddaje się

Mem0ry
Mem0ry
  17 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: 4 maja 0904
to chyba wszystkie jakie mi się podobają...Tzn aby w tamtej wiadomości odcinając od ostatniego zdjęcia tą jasno-niebieską i różową...bo akurat te kolory do mnie nie przemawiają.
Mem0ry
Mem0ry
  17 grudnia 2015

Chociaż bez sensu bo cała powinna być kryta niepotrzebnie nad pasem ta wstawka...I dużo lepiej jakby oba rękawy miała.

dynaminka
dynaminka
  18 grudnia 2015


mimo mojej niechęci do kiecek nawet mogłabym ubrać, szkoda że za każdym razem jak szukam kiecki to w sieciówkach same gówna i nic nie mogę znaleźć
Mem0ry
Mem0ry
  18 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: mimo mojej niechęci do kiecek nawet mogłabym ubrać,


no widzisz Ty masz warunki a masz niechęć, ja nie mam warunków a bym miała chęć nosić.
Mem0ry
Mem0ry
  19 grudnia 2015
Ostatnio edytowany: za 4 maja 7576

Outfity dla Majki i Amelki :| Mimo, że kupiłam wcześniej już prezenty na święta, toooo nadal jak widzę coś na małe dzieci a przede wszystkim dziewczynki i mi wpadnie w oko to nie mogę przejść koło tego obojętnie i muszę kupić i tak też było dziś...Nie wiem z czego to wynika d83dde12 I nie wiem czy to co kupiłam spodoba się bratu i jego żonie ale cóż pokusa była silniejsza.







myślicie że ta sukieneczka jest okej jak na 1,5 roczną dziewczynkę?Czy też zbyt wulgarna?d83dde12To bolerko z kołnierzykiem można zawsze zdjąć bo coś mi lekko w nim nie pasuje ale poza tym mi się bardzo spodobała ;x

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.