styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  19 grudnia 2015

Praksa , mała czarna zawsze pasuje ! :)

praksa
praksa
  20 grudnia 2015
wziac
wziac: Praksa , mała czarna zawsze pasuje ! :)

no własnie na każdą impre jest dobra, a jak ja mało chodzę w sukienkach, to trzeba kupić cos co moze kiedyś założę, nie chcę wywalać kasy żeby raz coś na tyłek wrzucić.
wziac
Posty: 609 (po ~70 znaków)
Reputacja: -138 | BluzgometrTM: 3
wziac
  20 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: wziac: Praksa , mała czarna zawsze pasuje ! :) no własnie na każdą impre jest dobra, a jak ja mało chodzę w sukienkach, to trzeba kupić cos co moze kiedyś założę, nie chcę wywalać kasy żeby raz coś na tyłek wrzucić.

dodatkami nadrabiasz okazję :)
Mem0ry
Mem0ry
  26 grudnia 2015
z teraz, taki zwykły t-shirt byle jaki z napisem "dzika->wild" i jeansy rurki :|
praksa
praksa
  26 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz, taki zwykły t-shirt byle jaki z napisem

cycki masz zacne, ja sobie kupiłam cos takiego. chodzi o body i ta spódnica kloszowana odpada, bo mam krótkie i umięsnione nogi, więc nie pasuje, nie wiem jaką mam kupic.

Mem0ry
Mem0ry
  26 grudnia 2015

nooo pocieszam się że moje 90kg obecne rozkłada się w nich też :| w jakiejś części...Ale że taką koronkę czy pod spodem to? No fajnie to wygląda.Na pewno coś dobierzesz fajnego.Ja nie mam takich zmartwień bo całe życie sylwester w domu...Ale w zasadzie nawet jak jakiś przystojniak z fotki ktorego widziałam na kamerkach mi zaproponował spotkanie to jakoś się nie mogę odważyć :| nawet moja waga go nie przeraziła i stwierdził że wszystko da się poprawić... :|

praksa
praksa
  26 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: nooo pocieszam się że moje 90kg

nie przesadzaj daję Ci max 65/70 zależy od wzrostu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale że taką koronkę czy pod spodem to?

ta koronka pod spodem ma podszycie tak jak ta na jpg.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale w zasadzie nawet jak jakiś przystojniak z fotki ktorego widziałam na kamerkach mi zaproponował spotkanie to jakoś się nie mogę odważyć :| nawet moja waga go nie przeraziła i stwierdził że wszystko da się poprawić... :|

dziewczyno, powiem Ci ze po za fotką są całkiem fajni faceci, tu możnesz sie nimi pobawić, poudawać niedostepną, ale życie swoje i fotka swoje. taka zabawa lepsza, warunki masz, tylko uwierz w siebie.
Mem0ry
Mem0ry
  26 grudnia 2015

lepsze umięśnione niż z cellulitem i rozstępami...:|

praksa
praksa
  26 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: lepsze umięśnione niż z cellulitem i rozstępami...:|

myślisz, ze facetów cellulit odstrasza, masz uda krągłe takie lubią, nie pocieszam Cie żeby nie było, masz normalną kobiecą figurę, więkswzośc kobiet takie ma, i myślisz ze się tym przejmują?
moze niektóre, ale nie ma co przesadzać, tym bardziej ze twarzą nadrabiasz.
policjan
policjan
  27 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: rurki :|

To co Praksa napisała. Dobry outfit i przyćmiłabyś cycki Marty z tego forum.
Mem0ry
Mem0ry
  27 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: myślisz, ze facetów cellulit odstrasza, masz uda krągłe takie lubią, nie pocieszam Cie żeby nie było, masz normalną kobiecą figurę, więkswzośc kobiet takie ma, i myślisz ze się tym przejmują? moze niektóre, ale nie ma co przesadzać, tym bardziej ze twarzą nadrabiasz.


Może i masz rację.W sumie od zawsze tak miałam, jakieś takie różne kompleksy i czasem sama siebie karcę w duchu, że przecież nie powinnam narzekać są gorsze tragedie w życiu, których nie da się zmienić jak np.gdy ktoś jest chory czy też jeździ na wózku inwalidzkim, wtedy naprawdę może być ciężko w życiu.A z figurą można wszystko naprostować tylko trzeba do tego siły charakteru której jeszcze na dobre w sobie nie rozbudziłam d83dde0f Często jak ktoś proponuje stąd spotkanie to cały czas odkładam, że może z czasem będę lepiej wyglądać, że w tym momencie jakim jestem nikt by się we mnie nie zauroczył ani nie zakochał, że to zły moment...Ale chodzi o to, że w sumie lata lecą,powoli i ja robię się stara a lepszy moment może nie nadejść nigdy :| i wypadałoby w końcu podjąć ryzyko.

Konto usunięte
Konto usunięte: To co Praksa napisała. Dobry outfit i przyćmiłabyś cycki Marty z tego forum.

hahaha dzięki xD ale mimo to ja uważam że mniejsze lepsze :|
policjan
policjan
  27 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha dzięki xD ale mimo to ja uważam że mniejsze lepsze :|

Wstaw tutaj jakieś dedyczki lub na pw i wtedy ocenię:)

A tak poważniej. Ja cycków nie mam, ale ponoć te większe mogą dosłownie "ciążyć" i mieć negatywny wpływ na kręgosłup. Jednak Ty chyba aż tak ogromnych nie masz. Masz po prostu bardzo apetyczne:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Często jak ktoś proponuje stąd spotkanie to cały czas odkładam
To jest lekko dziwne - moim zdaniem - podejście. Umawiając się w miejscu publicznym nic złego Ci nie grozi, a nieudana randka może się zdarzyć i z osobą poznaną w tradycyjny sposób. Dlatego umawiaj się i łam serca amantom!:D
Mem0ry
Mem0ry
  27 grudnia 2015
outfit na dziś...Ninja!
Erf
Erf
  28 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Często jak ktoś proponuje stąd spotkanie to cały czas odkładam, że może z czasem będę lepiej wyglądać, że w tym momencie jakim jestem nikt by się we mnie nie zauroczył ani nie zakochał, że to zły moment...Ale chodzi o to, że w sumie lata lecą,powoli i ja robię się stara a lepszy moment może nie nadejść nigdy :| i wypadałoby w końcu podjąć ryzyko.

Podejmij ryzyko! ;-) Pomyśl sobie, nawet jak się temu komuś nie spodobasz to co się stanie? Negatyw jest tylko jeden - zawiedziesz się (dlatego nie wyobrażaj sobie od razu za wiele, potraktuj to jako koleżeńskie spotkanie), a zyskać można bardzo dużo, od nowych znajomych, może nawet miłość, a jak nie to chociaż doświadczenie. Nawet nieudane spotkania czegoś uczą i mają wpływ na kolejne (jeśli umie się wyciągać z tego wnioski).
praksa
praksa
  29 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale chodzi o to, że w sumie lata lecą,powoli i ja robię się stara a lepszy moment może nie nadejść nigdy :|

nie szukaj na siłę, wczoraj coś czytałam na fb jak wszyscy 27 letniej kobiecie życzą faceta, to nie czasy gdzie wymagane jest w wieku 20/ 23 lat już być ustatkowanym, na wsiach moze mają takie poglądy jeszcze, nie ma recepty na milość w danym wieku, nie sugeruj się natarczywością ludzi i bliskich, ile takich slubów 23 latek kończy się rozwodami i po 10 czy 5 latach od nowa sobie zycie układają, często pod presją innych ludzie się wiążą, zauroczenie minie i nagle przestaje im sie układać, dziwne ze przez 10 lat prawie byli zgodni i nagle już nie są.
Czym bardziej będziesz o tym myśleć tym gorzej, miłość czasem przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie.d83dde1d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.