styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  29 grudnia 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: outfit na dziś...Ninja!


Raczej ISIS Officjal Outfit.
praksa
praksa
  8 stycznia 2016

mój outfit.

Mem0ry
Mem0ry
  10 stycznia 2016

;>

praksa
praksa
  10 stycznia 2016

dobra, tak sobie myślę od kilku dni i troche bez sensu kupuję ciuchy, mało mam kiecek, więc wypadałoby ubrac na imprę sukienkę?
podam moje dwie, nie wiem, potem mogę dac więcej i powicie, która najladniejsza, albo chociaż wyjściowa.
ta po prawej mi sie podobała, ale po dłuższym namyśle stwierdziłam ze babcina w sumie to po lewej też, nie no... chyba jednak sie zdecyduje na spodnie :O


nosicie koszule, czy body do spodni? o takie coś fajne to, to?




Mem0ry
Mem0ry
  10 stycznia 2016

Mi ta z prawej w kwiaty się podoba :d a body nie nosiłam teraz nigdy , jakoś nie spotkałam się ...Ale te koszule fajnie wyglądają -elegancko...

praksa
praksa
  10 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale te koszule fajnie wyglądają -elegancko...

ja wczoraj oglądałam takie, są z takiego materiału elastycznego, więc fajnie sie dopasują do cielska, ale jak usiadę to mam oponkę na brzuchu i myślę ze powinnam tego sie pozbyć żeby w tym dobrze wygladać, bo sie nie czuję :rotfl:
Mem0ry
Mem0ry
  10 stycznia 2016

A próbowałaś z gaciami obciskającymi za biodra?xD może wtedy by nie było tak znać ;d Ja tam w sumie takie zakładam czasem pod sukienkę na wesela ;d

praksa
praksa
  10 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: A próbowałaś z gaciami obciskającymi za biodra?xD może wtedy by nie było tak znać ;d Ja tam w sumie takie zakładam czasem pod sukienkę na wesela ;d

pod sukienką tego nie ma, tylko jak są spodnie opięte i pasek, jak usiądę to jest...aaa... to pewnie zimowa opona, ehh gacie widziałam takie, ale nie kupiłam nigdy, nie chciałabym pod bodami takich gaci, bo pewnie byłoby je widac, no to są dwa wyjscia, nie kupować takich bodów, albo brzuszki ćwiczyc intensywnie.xd
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  11 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: nosicie koszule, czy body do spodni? o takie coś fajne to, to?

zależy jakie spodnie, jaki stan
Jak cos to pani nr 1 u mnie wygrywa.

btw w H&M jest komplecik zarabisty, szary jak znajde to podlinkuje

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  21 stycznia 2016

Marta! Nic nie wrzucasz? :-(

mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
aveganja16
wpis jest ukryty
GRADEK83
GRADEK83
  29 stycznia 2016

Ten temat bez Marty umiera :and:

GRADEK83
GRADEK83
  29 stycznia 2016

Jak kobieta w czymś takim idzie robić siku ?

Majty połączone z bluzką czyli musi się rozebrać cała ?

praksa
praksa
  31 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Majty połączone z bluzką czyli musi się rozebrać cała ?


no co ty pierwszy raz to widzisz?
nie cała, w kroku są takie zatrzaski dwa, czasem guziki, albo zapinane tak jak stanik zależy, ale przeważnie 2 lub 3 zatrzaski.
GRADEK83
GRADEK83
  31 stycznia 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty pierwszy raz to widzisz?

Nie nosze takich zmyślnych ciuszków :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie cała, w kroku są takie zatrzaski dwa, czasem guziki, albo zapinane tak jak stanik zależy, ale przeważnie 2 lub 3 zatrzaski.

Ahaaa XD teraz kumam XD przynajmniej będę wiedział jak do tego się zabrać dzięki za cynk d83dde01
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.