styka51
styka51
  5 czerwca 2012 (pierwszy post)
Witam chłopcy i dziewczęta:d

W związku z tym, iż w naszym otoczeniu jest coraz więcej bloggerek etc. to wymyśliłam sobie, że....

Może mogłybyśmy wstawiać tutaj zdjęcia z naszych "outfitów" w sensie z tego co jesteśmy ubrane.
Od razu zastrzegam! Nie chodzi tu o codzienne dodawanie miliona zdjęć i specjalnych przygotowań w zaciszu domowym i spacerów do lasu w celu strzelenia foty.
Możemy konstruktywnie komentować i doradzać ;)

Soł. otwieramy :D


Pozdrawiam Stycz :ziober2:
Rosiczka
Rosiczka
  8 lutego 2016

Temat umarł, gdzie jest Marta?

GRADEK83
GRADEK83
  13 lutego 2016
Rosiczka
Rosiczka: gdzie jest Marta?

Przejmij po niej PAŁECZKĘ :D i wstawiaj ciepłe outfity :D
Rosiczka
wpis jest ukryty
Rosiczka
Rosiczka
  21 lutego 2016
Rosiczka
Rosiczka: Post został skasowany z powodu naruszenia Regulaminu serwisu Fotka

wtf, nie wiedziałam, że nie można podać linka do instagrama :woot:
Togepi
Posty: 941 (po ~97 znaków)
Reputacja: -171 | BluzgometrTM: 6
Togepi
  27 lutego 2016

Co tu taka bida?

On n’est jamais content là où on est.

Mem0ry
Mem0ry
  2 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

to może jakieś fajne uczesyyyy :| dla odżycia, z neta *-* kiedyś dodawałam inne a teraz wpadły mi te w okiii.Widzicie się w którejś?





Rosiczka
Rosiczka
  3 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzicie się w którejś?

1,2 i 3 :zakochany:
praksa
praksa
  6 marca 2016
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Rosiczka
Rosiczka: rejś


przy takich włosach i twarzach wszystko pasuje;D
///
oto moj ołtfit, ja i moja mina orangutana na zajęciach z Dżampingu.

praksa
praksa
  6 marca 2016

60 kg żywej wagi i co chudzielce jak tam wasze 45kg? xd

praksa
praksa
  7 marca 2016

ZAGLĄDA KTOŚ TU JESZCZE?dobra, wracając do włosów, to rozpuszczone chyba najlepiej pasują do kobiet ale jak już są takie, to już w ogóle jak dla mnie nie ma lepszych, naturalnie wygladają, chociaż jakieś wspomagacze mają albo fryzjer moze majstrowały przed fotką, kto tam wie ale te nie są zbyt kręcone, ładne. Gdyby moje tak mocno sie nie skręcały, to dawno zapuściłabym długie, ale moje skręty po długosci za ramiona robi się na głowie istne tornado
Włosy przedłużane i doczepiane za cholerę mi sie nie podobają, widziałam kilka dziewczyn w takich włosach, wygląda jak na manekinie:haft:


Maryla
Maryla
  8 marca 2016
Konto usunięte
Konto usunięte: ZAGLĄDA KTOŚ TU JESZCZE?

Cześć, ja wpadłam z ciekawości.
:*

Konto usunięte
Konto usunięte: rozpuszczone chyba najlepiej

O, o to! Zgadzam się w stu procentach! Nie znam osoby, która w związanych wygląda korzystniej.
Memory
Memory
  8 marca 2016

:> też mi się podobają rozpuszczone ale u dziewczyn które mają mega proste włosy...U mnie cóż, nawet po ich wyprostowaniu są one dość grube i nie wyglądają za ciekawie.Wiele bliskich osób zawsze mówi że lepiej mi w związanych bo jak rozpuszczę to mam szopę i ryj wygląda na większy, pogrubiają mnie.d83dde12

praksa
praksa
  9 marca 2016
Maryla
Maryla: Cześć, ja wpadłam z ciekawości.

Siemka młoda!!
Maryla
Maryla: O, o to! Zgadzam się w stu procentach! Nie znam osoby, która w związanych wygląda korzystniej

no ja tylko tu koczuje, na czat czasem jak wejdę to literki mi za szybko spierdzielają, nie te lata już na czaty heh.
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie cóż, nawet po ich wyprostowaniu są one dość grube

ja nie wiem co ty masz z za wlosy widzę, ze są gęste i grube, ale one chyba bardziej puszyste niz kręcone, moze spróbuj sobie kupić krem do loków z joanny, w spreju jakieś kosmetyki z olejkiem arganowym i daj to wszystko zaraz na mokre włosy po umyciu, susz z głowa w dół i je ugniataj, to moj sposób na puszenie, na koncu je układam rękami i tam gdzie odstają to zelem w spreju albo nabłyszczacz k w spreju, bo jak nic nie zrobię i rozczesze je to mam siano szopę i do niczego to nie jest podobne.
Memory
Memory
  9 marca 2016
najpiękniejszy outfit jaki może mieć kobieta w swoim życiu :| nieprawdaż?
praksa
praksa
  13 marca 2016

a fakjiu nikt nie dodaje autfitów.. pfii ja starą dupa tu już świecić nie będę, młode byście coś zapodały.ł

Konto usunięte
Konto usunięte: ć kobieta w


d83ddc4d

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.