Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: . powiedz mi jak chcesz zaruchać skoro piszesz z błędami ortograficznymi?


hahaha dobre :D
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017

poza tym odkrywasz dopiero przyjemności płynące z obcowania z kobietami ,są zapewne chaotyczne ,mało wyszukane , ale idziesz na ilość ,Ja tam zawsze stawiam na jakość ,mechaniczny przypadkowy sex Mnie nie kreci , na szybki nr. to mozesz w kazdej knajpie czy dysce wyrwać malowana laleczkę , ale żadna to przyjemność ,pykać pustaka ... więc nie mam parcia na takie nr. wole poczekać na coś wartościowego ... a Ty się baw po to są wymalowane lampucia ....;) podrywaj , wzbudzaj emocje , pożądanie rób nadzieje ,zaliczaj i zmieniaj po to masz ten wiek :) a co do podszkolenia to prędzej Ty byś się mógł ode Mnie i innych facetów na tym forum uczyć ...;) bo dla nas wyrwanie młodego pustaka to nie wyzwanie , szukamy duzo większego wyzwania mianowicie wartościowych kobiet co to każdy o nich słyszał a nikt jeszcze nie widział :D to jest wyzwanie ;))

CuteNinja
CuteNinja
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: pysia masz Posty: 95 (po ~134 znaków) Ja Posty: 119 (po ~462 znaków) a już się tu nie udzielam od pewnego czasu więc może się zdarzyć ,tym bardziej że na co dzień ogarniam parę inwestycji ,dodatkowo kończę remont w domu , i ogarniam robotę papierkową z tym wszystkim związaną ,więc to normalne ale uwierz w niczym Mi to nie przeszkadza , :) ale cieszę się że Ty masz czas na takie pierdoły i na zwracanie uwagi ,pewnie rozpiera Cie duma ,że zwracasz wszystkim na to uwagę ,brawo Ty :) ucz się ucz ,tacy jak Ty to są najlepsi pracownicy ;)

Niczego nie zrozumiałam.
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: pysia masz Posty: 95 (po ~134 znaków) Ja Posty: 119 (po ~462 znaków) a już się tu nie udzielam od pewnego czasu więc może się zdarzyć ,tym bardziej że na co dzień ogarniam parę inwestycji ,dodatkowo kończę remont w domu , i ogarniam robotę papierkową z tym wszystkim związaną ,więc to normalne ale uwierz w niczym Mi to nie przeszkadza , :) ale cieszę się że Ty masz czas na takie pierdoły i na zwracanie uwagi ,pewnie rozpiera Cie duma ,że zwracasz wszystkim na to uwagę ,brawo Ty :) ucz się ucz ,tacy jak Ty to są najlepsi pracownicy ;) Niczego nie zrozumiałam.


uważasz się za inteligentną , więc piszę do Ciebie jak do osoby na poziomie ,więc nie powinnaś mieć problemow z interpretacją i przekazem ... oczywiście można to przetłumaczyć jak dziecku ale zajęło by to pewnie z 4ry x tyle ,więc to oszczędność czasy i energii... ale jak widzę to dla Ciebie już wyższa szkoła jazdy ;)
CuteNinja
CuteNinja
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: uważasz się za inteligentną , więc piszę do Ciebie jak do osoby na poziomie ,więc nie powinnaś mieć problemow z interpretacją i przekazem ... oczywiście można to przetłumaczyć jak dziecku ale zajęło by to pewnie z 4ry x tyle ,więc to oszczędność czasy i energii... ale jak widzę to dla Ciebie już wyższa szkoła jazdy ;)

Naprodukowałeś się, naprodukowałeś, a ja nadal nic nie rozumiem d83ddc0d
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: uważasz się za inteligentną , więc piszę do Ciebie jak do osoby na poziomie ,więc nie powinnaś mieć problemow z interpretacją i przekazem ... oczywiście można to przetłumaczyć jak dziecku ale zajęło by to pewnie z 4ry x tyle ,więc to oszczędność czasy i energii... ale jak widzę to dla Ciebie już wyższa szkoła jazdy ;) Naprodukowałeś się, naprodukowałeś, a ja nadal nic nie rozumiem


no wiesz jak masz na profilu w zawodzie KASKADER to wcale Mnie nie dziwi że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem:)
ale tak to jest jak się miało w głowie szlajanie po dyskach i koncertach ,a po krzakach skupiało się na robieniu pociech :D ,a nie światem który Cie otacza .... ale nie przejmuj się tego pewnie tez nie zrozumiesz :*
Panthera
Panthera
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: poza tym odkrywasz dopiero przyjemności płynące z obcowania z kobietami ,są zapewne chaotyczne ,mało wyszukane , ale idziesz na ilość ,Ja tam zawsze stawiam na jakość ,mechaniczny przypadkowy sex Mnie nie kreci , na szybki nr. to mozesz w kazdej knajpie czy dysce wyrwać malowana laleczkę , ale żadna to przyjemność ,pykać pustaka ... więc nie mam parcia na takie nr. wole poczekać na coś wartościowego ... a Ty się baw po to są wymalowane lampucia ....;) podrywaj , wzbudzaj emocje , pożądanie rób nadzieje ,zaliczaj i zmieniaj po to masz ten wiek :) a co do podszkolenia to prędzej Ty byś się mógł ode Mnie i innych facetów na tym forum uczyć ...;) bo dla nas wyrwanie młodego pustaka to nie wyzwanie , szukamy duzo większego wyzwania mianowicie wartościowych kobiet co to każdy o nich słyszał a nikt jeszcze nie widział :D to jest wyzwanie ;))


facet ktory latał po klubach i zaliczał plastiki nie zasługuje na wartościowa kobietę. Kto raz sie puścił na zawsze bedzie kurfą i nawet jak nie zalicza już od kilku lat lecz szuka tej jedynej (i najczęsciej musi to byc dziewica) to nadal kurfą będzie.
Czemu zaden z was nie chce laski ktora bzykala sie z kazdym ale od kilku lat juz tego nie robi? Skoro sie jej brzydzicie, to dlaczego porządne kobiety, ktore czekały na porządnego faceta, mają się zadowolić czymś takim jak wy? Fuj.
Roznosicie choroby weneryczne.
DarekRiddle
DarekRiddle: no wiesz jak masz na profilu w zawodzie KASKADER to wcale Mnie nie dziwi że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem:) ale tak to jest jak się miało w głowie szlajanie po dyskach i koncertach ,a po krzakach skupiało się na robieniu pociech :D ,a nie światem który Cie otacza .... ale nie przejmuj się tego pewnie tez nie zrozumiesz :*


moze po prostu wina lezy po twojej stronie ze nie umiesz sprecyzowac swoich mysli?
A chodzenie po dyskotekach nie wyklucza bycia mądrym, wyksztalconym i z dużą wiedzą o świecie, imprezowanie nie oznacza od razu bycia tępym i pustym, można się bawić i jednocześnie interesować sie wieloma rzeczami, czytać ksiązki. Niestety wielu ludzi (takich jak ty) ma ograniczone myślenie i dla niech wszystko jest albo takie, albo srakie :)
CuteNinja
CuteNinja
  18 stycznia 2017

Z mojego punktu widzenia, wypowiedź Darka wygląda tak: "HFJUWINCIE IGUSHAJG UVDIFEUIIIOOP FHVSNBIFYJEMIEJV - czego nie zrozumiałaś w mojej wypowiedzi GŁUPIA KASKADERKO?".

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  18 stycznia 2017

Myślałem że będą nowe wątki a tu dalej same szczekające na przemian suczki i pieski.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Sephiroth
Sephiroth
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: , ale żadna to przyjemność ,pykać pustaka ... więc nie mam parcia na takie nr. wole poczekać na coś wartościowego ..

czyli sugerujesz, ze skłonnosć do realizowania swoich potrzeb seksualnych koleruje ujemnie z poziomem intelektualnym? Inteligentni ludzie, wartościowi potrzebują czegoś wiecej niż tylko przygodnego seksu. Bo dzieki inteligencji wiedzą ze nie powinno sie zaspokajac w prosty sposób swoich żądz, normy istnieją dlatego bo istnieją i skoro się nie powinno czegoś robic i inni uważają to za złe to na pewno jest to złe, tylko zwierzęta wychodza ponad normy, zasady panujące w społeczeństwie.
DarekRiddle
DarekRiddle: a Ty się baw po to są wymalowane lampucia

Dokładnie. Tylko naturalne piekno, przynajmniej wtedy wiadomo kto jest szanujacą sie atrakcyjną kobietą a nie jakąś lampudzara o czym trzeba sie przekonać dopiero jak sie ja zobaczy bez makijażu, ukrywanie swojego prawdziwego wygladu swiadczy o braku szacunku do swojego ciała, o niskiej inteligencji i o tym ze jest zdolna pójść za tłumem w myśleniu zamiast pójść pod prąd. Na co komu kobieta która się maluje zeby podobać sie sobie i innym. kobieta powinna sie uważać za piękną taką, jaką jest. jak sie sobie nie podoba to niech idzie do psychologa a nie ładuje tapete.
DarekRiddle
DarekRiddle: ie , szukamy duzo większego wyzwania mianowicie wartościowych kobiet co to każdy o nich słyszał a nikt jeszcze nie widział :D to jest wyzwanie ;)

Przede wszystkim wartościowa to taka która jest też atrakcyjna, bo jak jest brzydka to jednak nie ma wartości.
Z ciekawości czym jest ta wartość. jakie cechy osobowości wpływają na bycie wartościowym? Czy to jakieś indywidualne kryteria czy ogólne prawo? Czy taka kobieta powinan być inteligentna, mieć własny rozum, ale jednak zawsze być niewolnicą bedącą na każde skinienie i zawsze ostatecznie być posłuszną? w każdej sytuacji, bo w końcu jesteśmy mężczyznami, rasą panów, którym kobiety winne sa posłuszeństwo
Zeded
Zeded
  18 stycznia 2017

Bardzo dobrze że kobiety były krótko trzymane :) bo faceci to tępe pizdy . Jak kiedyś widziałem w centrum dziewczyne i chłopaka to ten chłopak prosił ją, błagał jak dziecko i to o jakąś głupią rzecz nie wsłuchiwałem się dobrze. Ogólnie to facetom się popieldoliło na punkcie przypodobania się kobietą a kobietą popieldoliło się od tej wolności :)

fristajla
Posty: 492 (po ~121 znaków)
Reputacja: -108 | BluzgometrTM: 5
fristajla
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko zwierzęta wychodza ponad normy, zasady panujące w społeczeństwie.

Zwierzęta kopulują by mieć małe zwierzątka, proste jak barszcz ;) Zwierzęta uprawiają sex tylko po to by mieć małe zwierzątka, a nie uprawiają sexu dla przyjemności ;) Więc o czym ty gadasz, że zwierzęta wychodzą ponad normę?

Daj mi powód, bym się podniósł,nBy być skwielem podaj powód mi

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Przede wszystkim wartościowa to taka która jest też atrakcyjna, bo jak jest brzydka to jednak nie ma wartości.


jedną ze składowych wartościowej kobiety jest jak dla Mnie ,inteligencja a co za tym idzie świadomość dbania o siebie (nie mówię tu o maskującym make-up,ie tylko o podkreślającym pewne cechy i walory którymi wydobywa swoje naturalne lub wypracowane piękno ukształtowane ciężką pracą w klubie sportowym,czy indywidualnie w domu ...obojętnie (wystarczy chcieć ,a sposób się znajdzie), na tej podstawie już bardzo dużo można stwierdzić o dziewczynie , mianowicie ze jest konsekwentna ,odpowiedzialna ,słowna ,wytrwała , ponadto gdy tyle czasu i wysiłku wkłada nad prace nad sobą to prawdopodobnie zdrowo się odżywia ,co za tym idzie ,jest zdrowa i wyda na świat zdrowe potomstwo :D, oprócz tych wszystkich oczywistych aspektów nie można pominąć kwestii atrakcyjności stymulującą męska wyobraźnie ,nie ma co się czarować ale wysportowane zadbane ciało u kobiety zawsze będzie bardziej atrakcyjniejsze ... oczywiście nie zapominajmy o przyjemnościach ... i nie mowa tu tylko o seksie ale o zwykłym aktywnym spędzaniem czasu chociażby ostatnio bardzo modna wspinaczka , narty ,narty wodne , wycieczki górskie, jazda konna , rolki ,rower,kręgle , pływanie ,sauna ... a bez kondycji to niestety .zostają tylko krótkie spacery ,kino i restauracje czyli bierny tryb życia , a jak wiadomo jedną ze składowych szczęśliwego życia jest równowaga .
Wiec za urodą ,prawdziwą (nie mowie o tapeciarstwie , maskowaniu i iluzji ) tylko podkreślaniem naturalnych walorów i idzie inteligencja i świadomość dbania o swoje ciało ..
nawet powiem ze nie ma brzydkich kobiet tylko sa niezadbane i leniwe... bo nie raz widziałem puszystą po metamorfozie ...wiec idzie tylko trzeba chciec a nie czekać aż samo przyjdzie ;)
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 43
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ciekawości czym jest ta wartość. jakie cechy osobowości wpływają na bycie wartościowym? Czy to jakieś indywidualne kryteria czy ogólne prawo? Czy taka kobieta powinan być inteligentna,


są ogolono przyjęte normy wartościowej kobiety ,tyczy się to zresztą każdego człowieka ... więc zaznajomienie się z nimi przeciętnej kobiecie nie powinno nastręczać większych problemow ...
Ja do ogólnie przyjętych norm i zasad dołożyłem parę cegiełek od siebie pod Moim kontem są to jak zapewne każdy ma indywidualne preferencje w celu stworzenia udanego i szczęśliwego związku ,czyli :
- Bezpośredniość w czynach i słowa (unikamy nieporozumień i straty czasu , na lawirowanie obok tematu głównego)
- szczerość (po co komplikować sobie życie )
- otwartość (najlepiej ekstrawertyczka)

- optymizm
- poczucie humoru
- zapał i energia
- zdolność wyrażania uczuć i swoich potrzeb
- wolnomyślicielka
- aktywny tryb życia ( 1edno lub 2wa zainteresowania w zupełności wystarczą )
oczywiście większość z tych cech jest ogólnie dostępna u kobiet ale niestety , zawsze polegają na szczerości i bezpośredniości ,
nity takie proste ale jak bardzo niedostępne u dziewczyn w tych czasach ....

Konto usunięte
Konto usunięte: mieć własny rozum, ale jednak zawsze być niewolnicą bedącą na każde skinienie i zawsze ostatecznie być posłuszną? w każdej sytuacji, bo w końcu jesteśmy mężczyznami, rasą panów, którym kobiety winne sa posłuszeństwo


nigdy bym tak nie chciał ... to by już nie była kobieta tylko marionetka , byłem kiedyś z taką ... fajnie na początku jako coś nowego ale na dłużą metę bardzo nużące i nudne , interakcja w związku musi być ...
Oczywiście jak masz takie zainteresowania polecam spróbować , można wyciągnąć bardzo ciekawe wnioski odnoście swoich oczekiwań wobec kobiet jak i samego siebie , po to jest życie by próbować i poznawać nowe doznania , co za tym idzie nabiera się doświadczenia a doświadczenia budują naszą osobowość i poszerzają horyzonty ,tym samym otwierając nam wcześniej niedostępne aspekty życia .
lipek25
lipek25
  18 stycznia 2017

[color=wwfe#7142ff] ci cegef ecegeEcco g wcegceg[/sizeg]

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.