Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  8 stycznia 2017 (pierwszy post)

jak tylko potraficie obrazac , a od facetow wymagacie by zachowywał sie jak piesek ,tylko wam słodził i był na zawołanie robiac wszystko co zechcecie , a najlepiej dawał kase i zabierał na wycieczki , bron boże by miał swoje zdanie i cenił zyciowe wartosci , takie jak szczerosc bezpośredniość itd :) wiec nie ma co sie dziwic ze facecu tak zaczynają was traktować ... żygac sie chce tymi wszystkimi młodymi mamuśkami , najpierw imprezujecie , bawicie się zdradzacie , nie szanujecie zadnych wartości , później zachodzicie w ciąże za rogiem na dyskotece czy tam innym melanżu luz z chlopakiem waszego pokroju , (to sobie juz bądźcie z tymi tatuskami waszego pokroju ) ale nie nagle sie wam oczka otwierają i szukacie kogos wartościowego na kim możecie polecac i kto zaakceptuje wasze dziecko, haha smieszne - jesteście traktowane tak jak na to wiekszosc życia pracowałyście ...a to ze pare miesięcy gracie porzadne dziewczyny to i tak nic nie zmieni bo jestescie zepsute od srodka i ,i tak to z was predzej czy później wyjdzie :)

Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  17 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Adrian3303: Widzę, że walka dalej trwa :D chce wam się jeszcze? Przecież to nie ma sensu, i tak nikt nikogo nie przekona :DDarekRiddle: oj dzieci ... mieć takie myślenie jak wy i ,mieć tą młodzieńczą naiwność ... bezcenne :D Tak, te wpisy z pewnością wiele wnoszą do dyskusji :))) Grunt to dobra zasada: "nie wiem po co się wypowiem, ale się wypowiem" :)


może dlatego ciemna maso że jestem autorem tego tematu i jak Ci się coś nie podoba to nie musisz tu wchodzić proste .
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Adrian3303: Widzę, że walka dalej trwa :D chce wam się jeszcze? Przecież to nie ma sensu, i tak nikt nikogo nie przekona :DDarekRiddle: oj dzieci ... mieć takie myślenie jak wy i ,mieć tą młodzieńczą naiwność ... bezcenne :D Tak, te wpisy z pewnością wiele wnoszą do dyskusji :))) Grunt to dobra zasada: "nie wiem po co się wypowiem, ale się wypowiem" :)


poza tym obudziłeś się jak juz wszystko zostało powiedziane i wielce chcesz zabłysnąć hahaha ,weź się nie kompromituj ... z czym do ludzi ,nie dość że spóźniony zapłon , to jeszcze wyglądasz jak jakiś niechluj i wielce przychodzisz polemizować , sory ale z takimi jak Ty to Ja nie rozmawiam hahaha ... masakra ... czego to już nie wymyślą żebym z nimi pogadał :D
Castiel8989
Castiel8989
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
DarekRiddle
DarekRiddle: może dlatego ciemna maso że jestem autorem tego tematu i jak Ci się coś nie podoba to nie musisz tu wchodzić proste .

Odpisałem na wpis Phatery, Twoje "mądrości" podsumowała CuteNinja dlatego się to nich nie odnosiłem -
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w jednym zdaniu, to o co Ci chodzi? Bo przeczytałam cały ten bełkot i nie wyciągnęłam z niego żadnych wniosków, poza tym, że masz kłopoty z ortografią i interpunkcją.

Gostek ty chyba zawiesiłeś się mentalnie w wieku 13 lat. Nie dość, że obrażasz obcych ludzi których nie znasz, nie potrafisz posługiwać się funkcją cytatu, to zamiast ogarniać życie w wieku 33 lat to wylewasz gorzkie żale i szukasz zaczepki w internecie. Gardzę srogo.
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  17 stycznia 2017

Ty to jakiś chyba upośledzony jesteś , tak to działa , kopiują się dwa wpisy jednocześnie ...A widzę że jak ci się nie oddzieli to już nie wiesz o co chodzi ... Masakra , co do twojej wypowiedzi na temat Mojego na temat ,, oj dzieci ..Mieć takie myślenie jak wy'' to zauważ że to ty nie jesteś w temacie , bo nie przeczytałeś początku ani środka ...Wcinasz się gdzieś tam na końcu , i komentujesz Mojego posta nie wiedząc czego on się nawet tyczy ... Jesteś żałosny , a jak się dałeś małolatą wkręcić do rozmowy z nimi i chcesz nas reprezentować to weź coś zrób z tym wyglądem , albo zmień te foto na inne na tym bardzo niekorzystnie wyszedłeś , myślę że bezdomnym nie jesteś więc weź się ogarnij chłopie , albo prześlij nr. Konta wyśle ci trochę grosza na maszynki ...

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 stycznia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Ja sie np nie bawiłam ani w indian, ani w motorniczego, ani lalkami :)


To czym się bawiłaś jeśli wogóle? Wklej zdjęcie z dzieciństwa najlepiej żebyśmy mieli o czym dyskutować.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  17 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: może dlatego ciemna maso że jestem autorem tego tematu i jak Ci się coś nie podoba to nie musisz tu wchodzić proste


Jak na gospodarza to nie jesteś zbyt miły. Pamiętaj że gość choć świnia to swoje prawa ma.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  17 stycznia 2017

Jak ktoś chce porady jak być ruchaczem to zapraszam

Panthera
Panthera
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panthera: Ja sie np nie bawiłam ani w indian, ani w motorniczego, ani lalkami :) To czym się bawiłaś jeśli wogóle? Wklej zdjęcie z dzieciństwa najlepiej żebyśmy mieli o czym dyskutować.

glownie rysowalam (mama twierdzi ze nauczylam sie rysowac postacie z bajek szybciej niz nauczylam sie chodzic i mowic)
ale tez bawilam sie dinozaurami, czołgiem, wózkiem dla lalek lub odkurzaczem (bolid formuły jeden :D)
a takze w piasku :)
Castiel8989
Castiel8989
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: tak to działa , kopiują się dwa wpisy jednocześnie

Mi się nie kopiują, bo mam mózg i umiem opanować podstawowy edytor na forum internetowym. W zasadzie 10 latek by ogarną, ale ciebie to przerasta.
DarekRiddle
DarekRiddle: .A widzę że jak ci się nie oddzieli to już nie wiesz o co chodzi

Gdybym nie wiedział, to bym nie odpisywał królu analitycznej myśli.
DarekRiddle
DarekRiddle: Jesteś żałosny

Żałosne to są twoje zaczepki i poziom rozmowy.
DarekRiddle
DarekRiddle: chcesz nas reprezentować

Nie ma żadnych "nas"... tobie to już chyba całkiem rzeczywistość się zawiesiła, kreskówkę we łbie masz over limits.
DarekRiddle
DarekRiddle: weź coś zrób z tym wyglądem , albo zmień te foto na inne

Widać chłopaka szukasz, sorry nie jestem homo - podryw nie wypalił.
DarekRiddle
DarekRiddle: prześlij nr. Konta wyśle ci trochę grosza na maszynki

To mówisz załapałeś się na program 4000+, i taki hojny jesteś. Fajnie masz na chacie.
DarekRiddle
DarekRiddle: na temat Mojego na temat

Śmieszny z ciebie głupek, ale na tym kończę bo szkoda mi czasu na takie jałowe dyskusje z półdebilami. Baw się dobrze za pieniążki z renty na głowę i życzę sukcesów w poszukiwaniu chłopaka, na pewno kiedyś się znajdzie ten jedyny :)
CuteNinja
CuteNinja
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: jeszcze wyglądasz jak jakiś niechluj

Bardzo dobrze wygląda. Może dlatego, że nie ma łańcucha na szyi i szminki na ustach... who knows?
DarekRiddle
DarekRiddle: małolatą

"MAŁOLATOM" - jeszcze nie zgłębiłeś tajników poprawnej pisowni?
Konto usunięte
Konto usunięte: królu analitycznej myśli

Hahahahaha d83dde02
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: może dlatego ciemna maso że jestem autorem tego tematu i jak Ci się coś nie podoba to nie musisz tu wchodzić proste Jak na gospodarza to nie jesteś zbyt miły. Pamiętaj że gość choć świnia to swoje prawa ma.


Też prawda... :DDD
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jeszcze wyglądasz jak jakiś niechluj Bardzo dobrze wygląda. Może dlatego, że nie ma łańcucha na szyi i szminki na ustach... who knows? DarekRiddle: małolatą "MAŁOLATOM" - jeszcze nie zgłębiłeś tajników poprawnej pisowni? Castiel8989: królu analitycznej myśli Hahahahaha


tak zwłaszcza z tą porozciąganą przy kołnierzyku trykotką , ręczniku zamiast jakiejś narzuty na wersalce i plamami na ścianie (czy to miał być efekt dekoracyjny ? raczej efekt wyszedł odwrotny od zamierzonego) ale to zapewne kwestie materialne więc nie będę chłopakowi sprawiał przykrości- ale czy to nie przypadkiem ,inteligencja i zaradność idzie w parze za statusem społecznym ? ( nie mowie o dzieciaczkach pompowanych przez bogatych rodziców ,inna kategoria) ale nierozciągnięte trykotki , to nie jakiś niszowy towar by nie był w zasięgu przeciętnego człowieka , do zarostu u facetów nic nie mam , ale wystarczy odrobinę wyobraźni by zrobić z takiego zarostu jakąś fajną stylizacje .... :P
Avatar użytkownika DarekRiddleDarekRiddle
Posty: 159 (po ~488 znaków)
Reputacja: 65 | BluzgometrTM: 37
DarekRiddle
  18 stycznia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: DarekRiddle: jeszcze wyglądasz jak jakiś niechluj Bardzo dobrze wygląda. Może dlatego, że nie ma łańcucha na szyi i szminki na ustach... who knows? DarekRiddle: małolatą "MAŁOLATOM" - jeszcze nie zgłębiłeś tajników poprawnej pisowni? Castiel8989: królu analitycznej myśli Hahahahaha


pysia masz Posty: 95 (po ~134 znaków) Ja Posty: 119 (po ~462 znaków) a już się tu nie udzielam od pewnego czasu więc może się zdarzyć ,tym bardziej że na co dzień ogarniam parę inwestycji ,dodatkowo kończę remont w domu , i ogarniam robotę papierkową z tym wszystkim związaną ,więc to normalne ale uwierz w niczym Mi to nie przeszkadza , :) ale cieszę się że Ty masz czas na takie pierdoły i na zwracanie uwagi ,pewnie rozpiera Cie duma ,że zwracasz wszystkim na to uwagę ,brawo Ty :) ucz się ucz ,tacy jak Ty to są najlepsi pracownicy ;)
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  18 stycznia 2017

Ten człowiek jest zakompleksiony dlatego nic nie da nawet argument!

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  18 stycznia 2017
DarekRiddle
DarekRiddle: .

powiedz mi jak chcesz zaruchać skoro piszesz z błędami ortograficznymi?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.